NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2012 (pierwszy post)

Temat poświęcony typowaniu wszelkich dziedzin sportu i wszystkiego na czym można podwoić złotówkę.



Bukmacherzy do dzieła. Dzielcie się opiniami, spostrzeżeniami i wygranymi.

Enjoy! приглашаю :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no mnie to bardzo dziwi , taki doświadczony typer i popełnia taki błąd jak granie pierwszych kolejek , przeciez to na dwoje babka wróżyła

No dlatego ja na razie nic nie stawiam, poczekam z dwie, trzy kolejki i wtedy jakieś wnioski będzie można wyciągać:)
No i na NBA czekać do 30 października, tam najpewniejsze pieniądze mam:D
kzyhu
kzyhu
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No dlatego ja na razie nic nie stawiam, poczekam z dwie, trzy kolejki i wtedy jakieś wnioski będzie można wyciągać:)


no właśnie , ciekawe ilu dziś popłyneło na Arsenalu czy tez Liverpoolu :) , ja dzis zagrana 2 i 3 liga fińska , środek sezonu i ładnie wszystko weszło :P , pozostały mi jeszcze dwa mecze z ligi łotewskiej , mam nadzieje , że nie zapiedolą :nie:

TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz Ci żyłka pierdząca pęknie.


Ja tu nie szukam napinki.. :) Sam spójrz na swój wpis.. :)
Krytyka w Polsce jest rzeczą normalną,ale nie przejmuj się tym i dalej będę robił swoje,bo wiem,że przynajmniej niektórzy z tego grona doceniają to co robię.

Pozdro...
kuba92762
kuba92762
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie , ciekawe ilu dziś popłyneło na Arsenalu czy tez Liverpoolu :) , ja dzis zagrana 2 i 3 liga fińska , środek sezonu i ładnie wszystko weszło :P , pozostały mi jeszcze dwa mecze z ligi łotewskiej , mam nadzieje , że nie zapiedolą

No ja chciałem dzisiaj tenisa męskiego zagrać, ale kursy tragiczne, a kobiety niepewne strasznie mimo lepszych kursów.
Koleś spiął się mimo, że go nie skrytykowałem i właśnie przeczytałem dalszą część posta, że zobaczymy kto ma większą wiedzę, spoko, chętnie pogadam o NBA, siatkówce, tenisie lub boksie:tak:
kuba92762
kuba92762
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Krytyka w Polsce jest rzeczą normalną,ale nie przejmuj się tym i dalej będę robił swoje,bo wiem,że przynajmniej niektórzy z tego grona doceniają to co robię

Ale gdzie Cię chłopie skrytykowałem? W żartobliwym tonie napisałem, że odpuszczam bo rzeczywiście typ Ci kompletnie nie wyszedł:)
Dobrze, że analizujesz, rób to dalej, przyda się na pewno, chociaż ja na nożnej za dużo straciłem więc zostanę przy innych sportach:)
TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  18 sierpnia 2012
kuba92762 - Ok nie było sytuacji.
Podaję rękę jako 1-szy.. :)
Pomagamy sobie i zarabiamy kasę tego się trzymajmy :))
kzyhu
kzyhu
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Koleś spiął się mimo, że go nie skrytykowałem i właśnie przeczytałem dalszą część posta, że zobaczymy kto ma większą wiedzę, spoko, chętnie pogadam o NBA, siatkówce, tenisie lub boksie


ja tam nie sugeruje się jakimiś analizami przez kogos pisanymi , po uj miec pozniej do kogos pretensje , najlepiej grac wg siebie :tak:
TottenhamHot
TottenhamHot
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: więc zostanę przy innych sportach:)

polecam baseboll . pewniaki czesto wchodza :ziober2:
kuba92762
kuba92762
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kuba92762 - Ok nie było sytuacji. Podaję rękę jako 1-szy.. :) Pomagamy sobie i zarabiamy kasę tego się trzymajmy :))

No nie ma spiny w ogóle:)
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie sugeruje się jakimiś analizami przez kogos pisanymi , po uj miec pozniej do kogos pretensje , najlepiej grac wg siebie

No wiadomo:)
Pamiętam jak kiedyś kolesiowi przeanalizowałem za dzieciaka NBA i ziomek wygrał 703 zł, odstawił mi wtedy 3 zł, wtedy dopiero miałem pretensje, ale za mały byłem, żeby wykpić go:P
kuba92762
kuba92762
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam baseboll . pewniaki czesto wchodza

Raz postawiłem, ktoś tu właśnie wrzucił analizy swoje, na 5 meczów 4 nie weszły:D
Ja może NFL jeszcze ogarnę jak się sezon zacznie:D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 sierpnia 2012

Już mi Kanonierzy psują ehhh ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 sierpnia 2012

no i wszedł kupon

ja pedole czemu nie zagrałem

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 sierpnia 2012
RexMundi
RexMundi: no i wszedł kupon ja pedole czemu nie zagrałem


Za taką mizerię to zawsze się obstawia, ale gupek261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 sierpnia 2012

Ucieszyłem się na chwilę bo spojrzałem, że jednak nie miałem Arsenalu na kuponie, ale cóż miałem Lille 1:1 :ninja:
dupa

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.