NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012

Oczywko temat eksperymentalny, zobaczymy jak pójdzie.

Tymczasem na dziś :

Rewanżowa walka Grzegorza Proksy z z Kerrym Hope'em - stawką pas mistrza Europy federacji EBU w wadze średniej.

Kliczko - Thompson, gala boksu w szwajcarskim Bernie.

No i więcej się rozpiszę bo arcy ciekawy pojedynek UFC 148.

i to po raz pierwszy na antenie Orange Sport gala Ultimate Fighting Championship zostanie zaprezentowana w całości a w niej walka Andersona Silvy z Chaelem Sonnem, historyczne wydarzenie w dziejach sztuki walki, najbardziej wyczekiwany fight w tym roku!
To rewanż z sierpnia 2010 roku. Wówczas, na UFC 117, wygrał Silva, ale do momentu poddania rywala (poprzez dźwignię na ramię) w piątej rundzie wyraźnie przegrywał u wszystkich sędziów. A potem okazało się, że Sonnen był na dopingu. Nic dziwnego, że druga walka obu tych panów mocno podnosi ciśnienie tak u kibiców, jak i u samych zawodników. Okrzyknięto ją nawet jednym z najbardziej oczekiwanych rewanżów w historii sportu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rewanżowa walka Grzegorza Proksy z z Kerrym Hope'em - stawką pas mistrza Europy federacji EBU w wadze średniej.

Życzyłbym sobie KO na Hope'ie gdzieś w 5-6 rundzie.Grzesiu na pewno jest w stanie.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kliczko - Thompson, gala boksu w szwajcarskim Bernie.


Thompson za stary jest chociaż pewnie przygotował się dobrze.
Poza tym walczy 'mega talent' Tyson Fury dzisiaj z Maddalone.Liczę na dobry kabaret.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Życzyłbym sobie KO na Hope'ie gdzieś w 5-6 rundzie.Grzesiu na pewno jest w stanie.

Pewnie, że jest tylko ostatnio sędziowie dziwnie punktują te walki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Thompson za stary jest chociaż pewnie przygotował się dobrze.

Wszyscy już się zastanawiają jak zachowa się po porażce :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym walczy 'mega talent' Tyson Fury dzisiaj z Maddalone.Liczę na dobry kabaret.

A ja myślę, że zrobi z Maddalonem coś podobnego jak Adamek czyli 5 runda i spokój.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

paulinciax553
paulinciax553
  7 lipca 2012

ZaJeb*sty temat, Nutiiiii masz talent, powinieneś zostać komentatorem masz

kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie, że jest tylko ostatnio sędziowie dziwnie punktują te walki.

No z boksem coraz gorzej, już nie ma emocji bo wiadomo kiedy wałki będą.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wszyscy już się zastanawiają jak zachowa się po porażce :D

No coś byłu, że fucka pokazał do ludzi:D
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A ja myślę, że zrobi z Maddalonem coś podobnego jak Adamek czyli 5 runda i spokój.

Ogolem to on sam byl na deskach walczac z jakims plackiem, Vinny tez moglby go usadzic, ale pewnie, ze szybko skonczy tez:P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No z boksem coraz gorzej, już nie ma emocji bo wiadomo kiedy wałki będą.

Dla mnie bokserzy powinni walczyć nawet 15 rund aż ktoś padnie i sędzia powinien być tylko jeden - ten w ringu.

Konto usunięte
Konto usunięte: No coś byłu, że fucka pokazał do ludzi:D

Haha nie widziałem tego ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogolem to on sam byl na deskach walczac z jakims plackiem, Vinny tez moglby go usadzic, ale pewnie, ze szybko skonczy tez:P

Pewnie tak, sam mówi że chce osiągnąć bilans walk jak Rocky Marciano, taki Maddalone to tylko przystanek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie tak, sam mówi że chce osiągnąć bilans walk jak Rocky Marciano, taki Maddalone to tylko przystanek.

Niech nie obraża Rocky'ego:D
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dla mnie bokserzy powinni walczyć nawet 15 rund aż ktoś padnie i sędzia powinien być tylko jeden - ten w ringu.

Niektorzy by nie padali po 15 rundach:D fajne walki 30rundowe bylyby:D
Teraz korupcja przesadzona.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech nie obraża Rocky'ego:D

Heh daleka droga, ale marzyć dobra rzecz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niektorzy by nie padali po 15 rundach:D fajne walki 30rundowe bylyby:D Teraz korupcja przesadzona.

A no to niech walczą aż osłabną i padną na glebę.

=
nie sprawdzałem transmisji walk, pomożesz ? :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: nie sprawdzałem transmisji walk, pomożesz ? :]

Na n beda transmisje.
Ewnetualnie tu: http://www.meczyki.pl/
A gdyby mulilo wszedzie to: http://atdhe.eu/boxing moze tu sie pojawią :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012

Raczej transmisja w necie mnie nie obchodzi, widzę w Polsacie Sport boks o 22.20 ale nie napisali co to. W Extra od 1.00 także nie ma wiadomości, jedynie 3.00 waga superkogucia: Nonito Donaire - Jeffrey Mathebula ale to mnie nie jara :D
W Orange Sport UFC gdzie po 2 w nocy...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012

To nie wiem niestety, sam w necie moze obejrze bo n nie mam.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie wiem niestety, sam w necie moze obejrze bo n nie mam.

Jak jeszcze będę na necie, ale chyba nie to dam znać co zapodaje Polsat na swoich kanałach.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012

Z Brooka jakiegoś wielkiego mistrza nie będzie:)

kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012

No i boję się wałka na korzyść Brooka.Carson go obija jak chce, ale oglądam walkę od 6 rundy więc nie wiem jak wcześniej było.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.