NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012

Andrjeuuu Fonferrra :rock: :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012

Śmierć Kuleja smuci mnie, bo byliśmy w jakimś stopniu spokrewnieni z osobą mojej prababci :and:

Niezły komentator, dobry trener, fantastyczny bokser.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012

Nigdy nie padł na deski - jeden z trzynastu wspaniałych, specjalny serwis o Jerzym :

http://www.bokser.org/_special_service_JerzyKulej_level3_PL.jsp

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo byliśmy w jakimś stopniu spokrewnieni z osobą mojej prababci


można coś więcej na ten temat ? :>

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012

no i okazało się , że to nie serce a pieprzone raczysko :and:

Chudy
Chudy
  14 lipca 2012

Haye-Chisora gdzieś leci oprócz Polsatu Sport? jakieś PPV albo w necie?

Chudy
Chudy
  14 lipca 2012

ps.nie mówię o darmowych streamach gdzie króluje pikseloza :)

WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: można coś więcej na ten temat ? :>


Kuzyn mojej prababci to ojciec Kuleja.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012

jak dobrze mieć HD, będę lepiej widział obitego Hayemakera :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kuzyn mojej prababci to ojciec Kuleja.


czyli masz pięściarskie geny ;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012

No za chwile rozpoczyna się gala boksu w Londynie, najważniejsze walki :

Frankie Gavin - Peter McDonagh, młody Frankie nadzieje Brytyjczyków - walczy z odwrotnej pozycji, porównywany do Oscara de la Hoi. O jego przeciwniku nie warto pisać, wystarczy wspomnieć, że bilans porażek to d83ddc49 15 :)

James DeGale - Matthew Barr obaj mańkuty, doświadczenie i bilans pojedynku podobny do pierwszej pary.

Jamie Cox - Michael Frontin - Jamie bardzo dobra technika, przyzwoita praca nóg, świetne przygotowanie szybkościowe, a dodatkowo kapitalne warunki fizyczne.

i końcowa walka wiadomo jaka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012

póki co na stadionie West Ham pustki, więc idę obejrzę jakiś film zanim będą walki wieczoru

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Frankie Gavin - Peter McDonagh, młody Frankie nadzieje Brytyjczyków - walczy z odwrotnej pozycji, porównywany do Oscara de la Hoi. O jego przeciwniku nie warto pisać, wystarczy wspomnieć, że bilans porażek to 15 :) James DeGale - Matthew Barr obaj mańkuty, doświadczenie i bilans pojedynku podobny do pierwszej pary.

A gdzie takie walki?
Nie było tego na rozpisce z gali:Pchyba, ze na innej gali oczywiście:)
Z tego co patrzylem to na undercardzie same nonamy:P
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012

I kurde, tak sobie myślę to wolałbym, żeby walkę Khana z Garcią komentował Kulej bo mimo, że Pindera to encyklopedia boksu to najczęściej ogląda inne walki niż są.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie było tego na rozpisce z gali:Pchyba, ze na innej gali oczywiście:)

a jaką masz rozpiskę?

Konto usunięte
Konto usunięte: I kurde, tak sobie myślę to wolałbym, żeby walkę Khana z Garcią komentował Kulej bo mimo, że Pindera to encyklopedia boksu to najczęściej ogląda inne walki niż są.

oni nad ranem walczą, ja raczej na żywo nie obejrzę bo lekko ugotowany jestem :ziober2:

czekam na stacie gigantów, co jakiś czas jest look kamery do szatni

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.