NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a w Anglii też bez PPV ta walka ??


Pewnie nie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2012

W ogole faza bo Dereck powiedział, że mu na wazeniu wlosy utnie, a lala Haye zalozyla bandane i czapkę:lol:
Trener Derecka nie podal reki Boothowi:D

kzyhu
kzyhu
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a lala Haye


czy mi się zdaje czy kiedyś byłeś kibicem Haye'a ?? d83dde04

kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czy mi się zdaje czy kiedyś byłeś kibicem Haye'a ??

Ja?Nigdy:P
Szanowałem go w cruiser, ale nie lubiłem nigdy jakoś:)
kzyhu
kzyhu
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja?Nigdy:P Szanowałem go w cruiser, ale nie lubiłem nigdy jakoś:)


a to musiałem Cię z kimś pomylić , gdyż swego czasu ktoś tu go mocno bronił

kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a to musiałem Cię z kimś pomylić , gdyż swego czasu ktoś tu go mocno bronił

W sumie Bonina fajnie poskładał, ale za dużo trash-talkingu z jego strony.
http://www.bokser.org/content/2012/07/12/174812/index.jsp fajnie go Dereck ciśnie:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012

kzyhu na dyskalifikację kurs 28.00 więcej dają tylko za remis
mi fajnie wygląda under 10,5 rundy za 2.10 - sądzę w 8 Dereck rozjedzie paluszka :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  12 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: kzyhu na dyskalifikację kurs 28.00


sporo , jak pojawi się to w naziemnych bukach to zagram bo jakoś mi to chodzi po głowie , że to będzie bardzo brzydka walka , całkiem możliwe , że obfitująca w faule
kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: mi fajnie wygląda under 10,5 rundy za 2.10 - sądzę w 8 Dereck rozjedzie paluszka :)

Ciężko powiedzieć.Dereck mega ciosu nie ma, a tez nie wiadomo czy Haye nie bedzie ciagle uciekac.
Mimo wszystko ja chyba wjadę na zwycięstwo Derecka.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sporo , jak pojawi się to w naziemnych bukach to zagram bo jakoś mi to chodzi po głowie , że to będzie bardzo brzydka walka , całkiem możliwe , że obfitująca w faule


Praktycznie lepiej tak przegrać np. 5 zł niż na tych kijowych meczach towarzyskich, to tylko 1 zdarzenie i można ładnie "podwoić" :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko powiedzieć.Dereck mega ciosu nie ma, a tez nie wiadomo czy Haye nie bedzie ciagle uciekac. Mimo wszystko ja chyba wjadę na zwycięstwo Derecka.


W drugą stronę też źle postawić niby mega power Haye'a i jego nokauty, ale skoro Dereck wytrzymał Furego, Heleniusa i Witalija to teraz też nie padnie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012

na Orange Sport teraz Gala UFC on Fuel 4

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ale skoro Dereck wytrzymał Furego

Tej walki nawet nie bierzmy pod uwagę.Dereck leniem wtedy był.Dzisiaj by ograł Furego do jednej bramki.
Pewnie postawie na derecka.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie postawie na derecka.

Ja też, tylko rozmyślam czy przed czasem czy na punkty. Drugi wariat jest jeszcze jednogłośnie czy nie ..

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja też, tylko rozmyślam czy przed czasem czy na punkty. Drugi wariat jest jeszcze jednogłośnie czy nie ..

Pewnie niejednogłośnie.Sedziowie teraz rzadko są uczciwi.
Zależy czy Haye bedzie uciekal.Jest zbyt duzo scenariuszy na ta walke.
Ale raczej wykluczalbym, ze Haye rzuci sie rzeczywiscie na Derecka od 1 rundy.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale raczej wykluczalbym, ze Haye rzuci sie rzeczywiscie na Derecka od 1 rundy.


Będzie trzymał się na dystans i próbował wykorzystywać większy zasięg ramion nawalając co jakiś czas pewnie jakimś cepem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.