NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  12 lipca 2012

Ja tam jestem za Chisorą d83ddc4d

kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam jestem za Chisorą

No w sumie dzieki niemu znowu jest jako takie zainteresowanie HW.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No w sumie dzieki niemu znowu jest jako takie zainteresowanie HW.


Dokładnie, musi być taki szajbus żeby się coś działo na salonach.
Temat się rozgrzewa przed sobotą :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No w sumie dzieki niemu znowu jest jako takie zainteresowanie HW.

Ja tam lubię go za jego styl i charakter. Walczyć potrafi co pokazał z Kliczką. Do lania się po mordzie w ringu doktoratu nie trzeba i wolę takiego rozrabiakę, niż nudziarzy, którzy są zaj*bistymi bokserami nie da się ukryć, ale brakuje mi tego napięcia poza ringiem w HW od dłuższego czasu.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2012

We wrześniu w Hali Stulecia we Wrocławiu może dojść do pojedynku Wach - Grant, to transakcja wiązana jeśli zarazem doszłoby do decyzji o rewanżu Krzysztofa Włodarczyka z Francisco Palaciosem.

Po Gołocie i Adamku Wach byłby trzecim Polakiem, który skrzyżuje rękawice z Amerykaninem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 lipca 2012

dzis zmarł Jerzy Kulej

az dziwne ze nie ma info na forumie

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  13 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wach - Grant

Granta pewnie i wypunktuje bo murzyn się ostatnio strasznie męczy, ale niech zapomni o Kliczkach.
kuba92762
kuba92762
  13 lipca 2012
RexMundi
RexMundi: dzis zmarł Jerzy Kulej

Dopiero do domu wszedłem,nawet nie poczytałem nic jeszcze.
Nie lubiłem jego komentowania, ale na pewno zasłużony był dla polskiego boksu.
kuba92762
kuba92762
  13 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dopiero do domu wszedłem,nawet nie poczytałem nic jeszcze. Nie lubiłem jego komentowania, ale na pewno zasłużony był dla polskiego boksu.

Nigdzie takiego info w sumie nie znalazłem jeszcze.
kzyhu
kzyhu
  13 lipca 2012

Rex skąd te info?? na żadnym portalu ani w żadnej tv na szczescie nie ma takiej wiadomości

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Granta pewnie i wypunktuje bo murzyn się ostatnio strasznie męczy, ale niech zapomni o Kliczkach.

Chcą mu dać któregoś z braci na jesień, ale za rok...

Jurek [*]
szkoda kto teraz będzie komentował boks..

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 lipca 2012

Jak mnie irytują te łapki na wp pod artykułem o czyjes smierci - lubie to, nie lubie to, o wielki zonku.
Mogliby to wylaczac przy takich newsach.

kuba92762
kuba92762
  13 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chcą mu dać któregoś z braci na jesień, ale za rok...

Dan Rafael dobrze powiedział w końcu-Wach jest oszalamiajaco wolny.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dan Rafael dobrze powiedział w końcu-Wach jest oszalamiajaco wolny.

Takie warunki fizyczne musi przypłacić szybkością, ale spokojnie jeszcze nadrobi. Za to cios ma dobry :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  13 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Takie warunki fizyczne musi przypłacić szybkością, ale spokojnie jeszcze nadrobi. Za to cios ma dobry :)

Już nie nadrobi.Technicznie też jest ograniczony.
Ze Szpilką prawdopodobnie by wygrał, ale kariery mu niestety nie wróżę zbyt wielkiej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.