Luuuzer
Luuuzer
  1 czerwca 2009 (pierwszy post)

4 czerwca zaczynają się finały w amerykańskiej lidze koszykówki NBA;).
Jak myślicie, kto okaże się lepszy? Czy Dwight Howard i jego Orlando Magic(pamiętajmy, że w Orlando również gra nasz rodak Marcin Gortat) , czy może Kobe Bryant i Lakers. ^^

Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009

Tęsknie za Lakersami z Ricem, Horrym, Foxem, Fisherem czy Harperem, kochałem wtedy Jeziorowców:ziober2:

Avatar użytkownika ErickXXXErickXXX
Posty: 2160 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 135
ErickXXX
  1 czerwca 2009

Szykuje sie piekna konfrontacja... Ktra wygaja Lakersi :)
Kobe Czyni Cuda :)

'' Shame on you when you step through to
The Ol Dirty Bastard, Brooklyn Zoo''

Luuuzer
Luuuzer
  1 czerwca 2009

Ja tam obstawiam wlasnie 4:2, ale dla Orlando;). To taki czarny koń, nikt na nich nie stawiał w konfrontacji z Bostonem jak i Cleveland a tu psikus ;). Myślę, że Kobe nie da rady ;D

thomas893
thomas893
  1 czerwca 2009

ogólnie wszystko mi jedno, chociaż fajnie jakby Polak zdobył pierścień mistrzowski :)

chciałbym, żeby Howard jeszcze te 2 przewinienia techniczne zrobił i żeby Gortat wystąpił od początku meczu i pokazał na co go stać :mrgreen:

oczywiście nasza frajerska TVP nie pomyśli chociażby o powtórkach tych meczy :and:

oby zainteresowanie koszykówką w PL wróciło :)

Luuuzer
Luuuzer
  1 czerwca 2009

TVP mogłoby puścić chociaż mecze finałowe i to tym bardziej, że Polak tam gra.
I tak zainteresowanie w porównaniu do ostatnich paru lat jest naprawde wysokie;). I w dodatku Eurobasket09 jest organizowany w Polsce.

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tęsknie za Lakersami z Ricem, Horrym, Foxem, Fisherem czy Harperem, kochałem wtedy Jeziorowców

..ja to tęsknie za Jeziorowcami z Magic-em...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: ..ja to tęsknie za Jeziorowcami z Magic-em...

Ja w latach 90-tych raczej NBA nie oglądałem:ninja:
Zacząłem interesować się bodajże od 97 roku jak we finale Chicago pokonało Utah:tak:
krzychu7818
krzychu7818
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w latach 90-tych raczej NBA nie oglądałem


a wtedy nawet przez kilka lat pokazywali na żywo finały NBA w tvp
Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wtedy nawet przez kilka lat pokazywali na żywo finały NBA w tvp

Szaranowicz komentował, hej hej tu NBA:ziober2:
krzychu7818
krzychu7818
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szaranowicz komentował, hej hej tu NBA


tak zawsze witał się :D , i jeszcze jeden gość z nim komentował ale nie pamiętam jak on sie nazywa

Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak zawsze witał się :D , i jeszcze jeden gość z nim komentował ale nie pamiętam jak on sie nazywa

Widziałem fragmenty na youtube, to były czasy, jakby teraz TVP miało NBA to byłby hit:tak:
Nie był to czasem Rysiu Łabędź:woot:
krzychu7818
krzychu7818
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie był to czasem Rysiu Łabędź


a tak to on komentował , przypomniałem sobie teraz :)
odwieczna
odwieczna
  1 czerwca 2009

Zdecydowanie - Lakers.
Ogólnie jestem zadowolona z PO.
Magic zagrali pięknie i zasłużenie wygrali ostatni mecz oraz całą serię i chyba to jedyna okazja w historii by Polak zdobył mistrzowski pierścień. Wiem, że Lakersi są w stanie powtórzyć ten wyczyn za rok, Orlando raczej finału znów tak szybko nie zobaczą! Jednak i tak obstawiam na LA.

W ogóleeeee to Lebron pokazał że jednak nie jest królem. :nie:
Od razu przypomina się sytuacja między Bulls i Piostons sTooo lat temu. Wtedy Thomas, Rodman, Salley i inni też nie pogratulowali Bykom. Jedynym który zachował się tak jak powinien był Joe Dumars. Jako jedyny z Bad Boys pogratulował Jordanowi i spółce, o. :ninja:

Luuuzer
Luuuzer
  1 czerwca 2009

Ja to jestem gówniarzem i niestety nie pamiętam NBA na tvp :p, chociaż też widziałem filmiki na u2b.

79AsonUnique79
79AsonUnique79: ..ja to tęsknie za Jeziorowcami z Magic-em...


Fakt, Magic to był gracz!

LeBron może rzucać sobie 50 pkt. ale bez wsparcia innych graczy meczu wygrać się nie da.
OlsenDarek
OlsenDarek
  1 czerwca 2009

Jestem z Orlando i to nie tylko dlatego, że w ich składzie jest Gortat. Pierwszymi przebłyskami pamięci jaki mam z NBA to finał w którym grało Orlando z Shaqiem w składzie i Houston z Olajuwanem w składzie. Dlatego mam sentyment do Orlando, a poza tym nigdy nie przepadałem za LAL, a od kiedy nie gra już tam Shaq to tym bardziej i wolałbym, żeby w finale grało Denver.
Mój typ to 4:2 Orlando.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.