Luuuzer
Luuuzer
  1 czerwca 2009 (pierwszy post)

4 czerwca zaczynają się finały w amerykańskiej lidze koszykówki NBA;).
Jak myślicie, kto okaże się lepszy? Czy Dwight Howard i jego Orlando Magic(pamiętajmy, że w Orlando również gra nasz rodak Marcin Gortat) , czy może Kobe Bryant i Lakers. ^^

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2009

Chcialbym zeby Lakers wygrali :tak:
bedzie 4:2 dla LA

Szewczenko7
Szewczenko7
  1 czerwca 2009

Orlando Magic :tak: :rock:

Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Chcialbym zeby Lakers wygrali bedzie 4:2 dla LA

Ja też, Kobe to po odejściu Jordana najlepszy gracz ostatnich lat w NBA:tak:
Gutek909
Gutek909
  1 czerwca 2009

Oczywiście jestem za Orlando :mrgreen:

wooyteek
wooyteek
  1 czerwca 2009

Jestem za Orlando :)

koraspl
koraspl
  1 czerwca 2009

Druzyna z Florydy nie byla faworytem w starciu z Bostonem jak i z Cleveland a mimo wszystko doszla do wielkiego finalu i w nim rowniez nie jest faworytem.Przewage parkietu ma LA ale mysle ze nie bedzie mialo to az takiego wielkiego znaczenia.Decydowac bedzie moim zdaniem forma dnia liderow druzyn Bryanta i Howarda oraz lawka rezerwowych ktora Orlando ma bardzo silna.
4:3 dla Magic

paweldst9090
paweldst9090
  1 czerwca 2009

no i mój faworyt Orlando gra sobie w finale:mrgreen:
drugim był Clevleand.
Orlando wygra mam nadzieję z LA

Konto usunięte
Konto usunięte: i w nim rowniez nie jest faworytem.


jak dla kogo człowieku :D
pokonała 2 najlepsze bilanse ligi do tego mistrzów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też, Kobe to po odejściu Jordana najlepszy gracz ostatnich lat w NBA


bo teraz będzie rządził LBJ.
Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo teraz będzie rządził LBJ.

No ale Lebron ma 25 lat, i nie osiągnął jeszcze tyle co Kobe przez te 13 lat:tak:
koraspl
koraspl
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla kogo człowieku :D pokonała 2 najlepsze bilanse ligi do tego mistrzów.

Tak tak tylko ze Boston gral bez Garneta...
LA 30 finalow
Oralndo 1 final
Wszystko jasne...
paweldst9090
paweldst9090
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak tak tylko ze Boston gral bez Garneta...


Garnet to nie lekarstwo na słabą grę Pierca i Allena.

Konto usunięte
Konto usunięte: LA 30 finalow Oralndo 1 final


liczy się obecna drużyna:D
przecież nie ma już Johnsona czy Kareema :D
koraspl
koraspl
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Garnet to nie lekarstwo na słabą grę Pierca i Allena.

Tak ale zobacz jezeli w Orladno zabrakloby Howarda to Magic nie przeszliby nawet
Sixers a w Bostonie brakowalo Garneta i jak juz zauwazyles Allen i Paul grali ponizej swoich mozliwosci a mimo wszystko toczyli wyrownane boje z Orlando...
Rowniez trzymam kciuki za Orlando ale trzeba obiektywnie oceniac sytuacje.Magic mieli duzo szczescia...
paweldst9090
paweldst9090
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: paweldst9090:Garnet to nie lekarstwo na słabą grę Pierca i Allena. Tak ale zobacz jezeli w Orladno zabrakloby Howarda to Magic nie przeszliby nawet Sixers a w Bostonie brakowalo Garneta i jak juz zauwazyles Allen i Paul grali ponizej swoich mozliwosci a mimo wszystko toczyli wyrownane boje z Orlando... Rowniez trzymam kciuki za Orlando ale trzeba obiektywnie oceniac sytuacje.Magic mieli duzo szczescia...


tak tego nie postrzegam bilans w lidze mieli 4 więc żadne szczęście to nie jest.
a fenomen NBA polega na tym ze są kolesie co ciągną całą drużynę.
a co do Pierca i Allena chyba nie takie z nich młokosy żeby grać słabo bez Garnetta a że toczyli wyrównaną walkę w końcu to mistrzowie.
koraspl
koraspl
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak tego nie postrzegam bilans w lidze mieli 4 więc żadne szczęście to nie jest.

CHodzi mi o play-off nie o sezon zasadniczy

Konto usunięte
Konto usunięte: a co do Pierca i Allena chyba nie takie z nich młokosy żeby grać słabo bez Garnetta a że toczyli wyrównaną walkę w końcu to mistrzowie

Oczywista sprawa jest ze Boston z Garnetem to bylaby inna druzyna i nie jest powiedziane ze Orlando przeszloby Celtics.
paweldst9090
paweldst9090
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: CHodzi mi o play-off nie o sezon zasadniczy


miałem na myśli co innego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywista sprawa jest ze Boston z Garnetem to bylaby inna druzyna i nie jest powiedziane ze Orlando przeszloby Celtics.


tak jak Boston nie musiał przejść Chicago.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.