Ela1
Posty: 1 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 11
Ela1
  6 maja 2017 (pierwszy post)

Chciałabym poznać kogoś normalnego... nie seks... nie nagie fotki

marc88
marc88
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: marc88: Jeśli zaproponuje komuś że chce zostać jego koleżanką to sądzę że większość osób jej nie odmówi. A ty co sobie myślisz w swym małym móżdżku? ze faceci to pustaki, bo widzac kawalek tylka nie wpadna na to ze laska moze nie chciec seksu ale cce kogos z z kim moze fajnie spedzac czas, ale faceci maja to gdzies gleboko. Oni chca tylko seksu.

Jestem pewien że porównując te pannę Elę i tych facetów cop jej seks proponowali to z nich wszystkich najwięcej seksu uprawiała Ela. Tak dużo że już jej to butami wychodzi "nic tylko seks seks". Faceci na fotce przy niej to prawie zakonnicy. Więc z jej strony mówienie że oni chcą tylko seksu jest głęboko nie na miejscu.
To tak jakbym zamawiał piąte danie w drogiej restauracji siedząc na ławce na zewnątrz i podchodził do mnie któryś z kolei bezdomny prosząc o coś do jedzenia, i narzekałbym że ci biedacy chcą ode mnie tylko jedzenia. No obsesje na punkcie jedzenia mają, nic tylko jedzenie i jedzenie im w głowach :(

Panthera
Panthera: Oni chca tylko seksu, a gdy go dostana ulatniaja sie, choc moga z nia pare innych fajnych rzeczy porobic. widac uwazaja kobiety jako przydatne tylko do jednej rzeczy - pustostany umyslowe

Nie. To ty takich sobie wybierałaś :) A wybierałaś takich dlatego że.. :)

Zwracam też osobistą uwagę że jeszcze żadna laska żadncyh "fajnych rzeczy" mi tutaj nie zaproponowała. Założycielka tematu również nie napisała co ciekawego by chciała z kimś porobić. Ty również uniknęłaś odpowiedzi na wcześniejsze pytanie i nie powiedziałaś co widząc profil takiej eli, na co noramalny facet ma mieć z nią ochotę. Ja np. jak widzę kolegę Jurka mam ochotę na partyjkę szachów z tym gnojem, jak widzę motocykl to chcę się przejechać, jak widzę Ciebie to chcę wyzdrowieć i pójść do pracy zamiast siedzieć przy kompie i pisać z tobą, jak widzę Elę... :)
marc88
marc88
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ze faceci to pustaki, bo widzac kawalek tylka nie wpadna na to ze laska moze nie chciec seksu ale cce kogos z z kim moze fajnie spedzac czas, ale faceci maja to gdzies gleboko. Oni chca tylko seksu.

Jestem pewien że porównując te pannę Elę i tych facetów cop jej seks proponowali to z nich wszystkich najwięcej seksu uprawiała Ela. Tak dużo że już jej to butami wychodzi "nic tylko seks seks". Faceci na fotce przy niej to prawie zakonnicy. Więc z jej strony mówienie że oni chcą tylko seksu jest głęboko nie na miejscu.
To tak jakbym zamawiał piąte danie w drogiej restauracji siedząc na ławce na zewnątrz i podchodził do mnie któryś z kolei bezdomny prosząc o coś do jedzenia, i narzekałbym że ci biedacy chcą ode mnie tylko jedzenia. No obsesje na punkcie jedzenia mają, nic tylko jedzenie i jedzenie im w głowach

Konto usunięte
Konto usunięte: : Oni chca tylko seksu, a gdy go dostana ulatniaja sie, choc moga z nia pare innych fajnych rzeczy porobic. widac uwazaja kobiety jako przydatne tylko do jednej rzeczy - pustostany umyslowe

Nie. To ty takich sobie wybierałaś :) A wybierałaś takich dlatego że.. :)
Zwracam też osobistą uwagę że jeszcze żadna laska żadncyh "fajnych rzeczy" mi tutaj nie zaproponowała. Założycielka tematu również nie napisała co ciekawego by chciała z kimś porobić. Ty również uniknęłaś odpowiedzi na wcześniejsze pytanie i nie powiedziałaś co widząc profil takiej eli, na co noramalny facet ma mieć z nią ochotę. Ja np. jak widzę kolegę Jurka mam ochotę na partyjkę szachów z tym gnojem, jak widzę motocykl to chcę się przejechać, jak widzę Ciebie to chcę wyzdrowieć i pójść do pracy zamiast siedzieć przy kompie i pisać z tobą, jak widzę Elę... jeśli kiedykolwiek przestanę mieć ochotę to uznam że sie zestarzałem i zbadam sobie mój zwykle bardzo wysoki poziom testosteronu, jeśli już taki nie będzie to zacznę sobie go wstrzykiwać bo lubię być mężczyzną.
marc88
marc88
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Patrz a ja potrafie ocenic pod kilkoma innymi katami nie tylko seksualnym. Widac nie jestem czlowiekiem :o

A co jeszcze potrafisz ocenić po zdjęciach?
Przypominam że wcześniej napisałaś tak:
Panthera
Panthera: Dlatego sprzeciwilam sie pochopnemu ocenianiu przez zdjecia. bo zdjecia bywaja mylace


Panthera
Panthera: ze faceci to pustaki, bo widzac kawalek tylka nie wpadna na to ze laska moze nie chciec seksu ale cce kogos z z kim moze fajnie spedzac czas, ale faceci maja to gdzies gleboko. Oni chca tylko seksu,

A co facet widząc kawałek tyłka może chcieć? Podyskutować z tym tyłkiem o filofozii?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.