Ela1
Posty: 1 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 11
Ela1
  6 maja 2017 (pierwszy post)

Chciałabym poznać kogoś normalnego... nie seks... nie nagie fotki

marc88
marc88
  21 maja 2017

pewnie aseksualne osoby które nazywasz "normalnymi" też są, ale bardzo mało.

nightkin
nightkin
  21 maja 2017
Ela1
Ela1: Chciałabym poznać kogoś normalnego... nie seks... nie nagie fotki


a w profilu zdjęcia dekoltu pępka w obcisłych spodniach wyzywające. To średnio świadczy o twojej inteligencji bo sama kusisz a potem jesteś zdziwiona że jesteś odbierana jako obiekt seksualny ????? Idiotka i tyle
marc88
marc88
  21 maja 2017

też racja

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Belormoroth
Belormoroth: Normalni zazwyczaj sa tam gdzie nie patrzysz


Doprawdy?! A który normalny, zdrowy facet nie ma ochoty na seks widząc kobietę w takich pozach, strojach, z taka gestykulacją?! To chyba z Tobą jest coś nie tak :) Stój strojem, ale ona prowokacyjnie, specjalnie podnosi bluzkę i pstryka fotke a później wrzuca do sieci i dziwi się że taka jest reakcja facetów?! To 1 sprawa. Druga sprawa, to normalny facet nie będzie zawsze wyglądał jak z okładki moda i uroda, bo idzie do pracy, wraca po 12 a czasami i więcej godz. ledwo żywy. Pozwólcie, ba każcie się im wykastrować. One już was wykastrowały, bo co drugi szuka nienormalności w sobie....:) Masakra
marc88
marc88
  22 maja 2017

Aż ciężko uwierzyć że to kobieta napisała.

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A który normalny, zdrowy facet nie ma ochoty na seks widząc kobietę w takich pozach, strojach, z taka gestykulacją?!


eeeeee ja? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba z Tobą jest coś nie tak :)

Widocznie. Mam awers do takiego pozerstwa plastikowych barbie i bardziej mnie to irytuje niz podnieca :zonk:
Do not be sad because of people...

They will all die...
marc88
marc88
  22 maja 2017

Zbadaj sobie poziom testosteronu.

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Musiałeś się upewnić?:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Aż ciężko uwierzyć że to kobieta napisała.


A czego się spodziewałeś?Że każda z którą tutaj rozmawiasz ma naście latek, ma mleczko pod noskiem, jest z okładki CKM, lansuje się na ścinkach, nic nie rozumie i życia nie zna, o niczym innym poza seksem nie myśli?!
marc88
marc88
  22 maja 2017

Hmmm mam zaznaczone w filtrze 16-27 lat i wyskakują mi niemal wyłącznie 16-19 latki.
Z okładki CKM? nie, nie wszystkie.
Nic nie rozumie z życia - owszem, można nabrać przekonania że kobiety nie są w stanie zrozumieć mężczyzn kompletnie, nigdy, wydaje się że nie dlatego że są aż takie głupie, tylko dlatego że im sie nie chce. No bo po co?
Czy myślą tylko o seksie? Nie wiem...

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbadaj sobie poziom testosteronu.


Ja nie muszę sobie mierzyć poziomu estrogenu, by lecieć do łóżka każdego pieska który się do nogi łasi, choćby wyglądał jak Vin Diesel i jeździł najlepszym ferrari
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem, można nabrać przekonania że kobiety nie są w stanie zrozumieć mężczyzn kompletni


Wy od 19-20 latki oczekujecie, ze potraktuje życie poważnie?! Chyba że zaryje dziobem w ziemię
marc88
marc88
  22 maja 2017

Spokojnie. Wiem jak jest. Wszyscy to widzimy.

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

To skończcie te swoje chore jazdy po sobie i zacznijcie w końcu jakoś koegzystować nawzajem, bo niedobrze już się od tego robi

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 maja 2017

hehe ale wy jesteście naiwni ona ten temat dała pewnie dla beki i ma wyje...sądzać po jej zdjęciach (z wygiędym tyłkiem, tak że prawie jej cip...widać ) raczej ona sama do normalnych nie należy :D:D:D:D:

Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Idiotka i tyle


Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to facet w moim wieku mam żonę, dziecko


czy kazdy facet w tym wieku musi to mieć?

Adrian3303
Adrian3303: Co za czasy, żeby przegrywać z hołotą :D


niestety, ale zawsze tak jest. Jak to pieknie Niewiedzialnaa ujeła:
"Niewidzialnaa
Bo często patrząc na coś można przeoczyć coś naprawdę istotnego. Wśród gołych cycków i dup jestem niewidoczna. Wśród pustaków niedostrzeżona."
I z facetami to samo niestety... niewielu ludzi jest normalnych i patrzy na cos innego niz wyglad.

Konto usunięte
Konto usunięte: a w profilu zdjęcia dekoltu pępka w obcisłych spodniach wyzywające. To średnio świadczy o twojej inteligencji bo sama kusisz a potem jesteś zdziwiona że jesteś odbierana jako obiekt seksualny ?


Przeciez ma prawo wrzucac jakie zdjecia chce i oczekiwac w miare normalnych dyskutantow, o co ci chodzi? Nie ma nigdzie napisane, ze takich poszukuje.
A moze lubi prowokowac, zobaczyc czy po takich zdjeciach bedzie wiekszy odzew niz po skromnych fociach i jakiej jakosci bedzie to odzew?

Konto usunięte
Konto usunięte: Idiotka i tyle


Ale z ciebie trep... Sam ją pierwszy wyzwałeś, że jest idiotką, wybraniałeś sie ze "to stwierdzenie faktu" po czym czepiasz sie jaka ona jest podła, bo ci pojechała po kolorze włosów.
Idąc twoją logiką "To średnio świadczy o twojej inteligencji bo sam obrażasz a potem jesteś zdziwiony że jesteś odbierana jako "glupi rudzielec. Idiota i tyle".

Konto usunięte
Konto usunięte: można nabrać przekonania że kobiety nie są w stanie zrozumieć mężczyzn kompletnie, nigdy, wydaje się że nie dlatego że są aż takie głupie, tylko dlatego że im sie nie chce. No bo po co?


A wam sie nie chce zrozumieć kobiet, bo ciagle sie nam dziwicie, narzekacie na nas i jeszcze wyzywacie ze robimy cos inaczej niz wy i nie wiecie dlaczego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.