Ela1
Posty: 1 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 11
Ela1
  6 maja 2017 (pierwszy post)

Chciałabym poznać kogoś normalnego... nie seks... nie nagie fotki

Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a w profilu zdjęcia dekoltu pępka w obcisłych spodniach wyzywające


WYZYWAJĄCE?? Tam nie ma zadnych wyzywających zdjec.
Jesli dla ciebie te "wyzywające zdjecia" odbierają jej prawo do narzekania na wieczne propozycje wyłacznie seksu, to chyba pora byś wyjechał gdzies do arabii - tam kobieta jak twarz pokaże, to już jest wyzywająca.
Dla ciebie idealnie sprawdziła by sie kobieta w burce.
marc88
marc88
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Panterka, a widząc te zdjęcia co oni mają jej proponować? Partyjkę szachów? Co ty byś proponowała będą mężczyzną?
Podkreślam - będąc mężczyzną widząc jej zdjęcia.

marc88
marc88
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: A wam sie nie chce zrozumieć kobiet, bo ciagle sie nam dziwicie, narzekacie na nas i jeszcze wyzywacie ze robimy cos inaczej niz wy i nie wiecie dlaczego.

No właśnie dlatego że je rozumiem to je wyzywam :)

Cała ta dyskusja o normalności przypomina pewien żart jak jeden tirowiec słyszy w CB-radio ostrzeżenie na autostradzie że jakiś wariat jedzie pod prąd. Odpowiada więc - "nie jeden - jest ich całe mnóstwo".

Otóż jeśli komuś się wydaje że wszyscy są nienormalni, to powinien się sam nad sobą zastanowić.

Dodam jeszcze że po to wrzuca się zdjęcia żeby być ocenianym, a oceniamy niemal wyłącznie pod kątem seksualnym. Dlatego mężczyźni oglądają zdjęcia kobiet, a kobiety mężczyzn.
marc88
marc88
  24 maja 2017

---------------------------------

Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panterka, a widząc te zdjęcia co oni mają jej proponować? Partyjkę szachów? Co ty byś proponowała będą mężczyzną? Podkreślam - będąc mężczyzną widząc jej zdjęcia.


normalnie zaprosilabym gdzied, poznac.
dla mnke te zdjecia nke sa wyzywajace.
i co jest zlego w tych zdkeckach
ma zgrabna figure wiec sie chwali
taka sama ludzie widza na miescie jak sie rusza
wiec co jej wina ze tak wyglada i nie ma prawa przez to narzekac ze podchodza do nkej sboczency proponujax sex?
ma w burce chodzic?
bo w realu wyglada jak na zdjeciach a poruszajac sie moze sie wydawax bardzoej wyzywajaca.
i czy ladne zdjecia i figura z gory skreslaja ja jako kolezanke do czegos innego niz sex?

Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie dlatego że je rozumiem to je wyzywam :)


tiaaa rozumiesz.
kazda kobieta jest inna.
zrozuniales mlze dwie trzy i uwazasz ze na ich podstawie mlzesz wyzywax reszte.
z reszta po co je wyzywasz?
obce kobiety nic ci nie zrobily a i tak ich nie szanujesz i je obrazasz... Psychol jakis.

Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż jeśli komuś się wydaje że wszyscy są nienormalni, to powinien się sam nad sobą zastanowić.


wiec dlaczegi faceci tak obrazajacy kobiety tego nke robia? Placza na baby ze wszystkie zle bo ich odrzucaja a sami nie wiedza ze sa nie do zycia.

Konto usunięte
Konto usunięte: a oceniamy niemal wyłącznie pod kątem seksualnym.


serio? Patrz a ja potrafie ocenic pod kilkoma innymi katami nie tylko seksualnym. Widac nie jestem czlowiekiem :o
marc88
marc88
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: wiec co jej wina ze tak wyglada i nie ma prawa przez to narzekac ze podchodza do nkej sboczency proponujax sex?


Co jest zboczonego w seksie z nią?
Ogarniiiiiij sieeeee.
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest zboczonego w seksie z nią?


ze chca tylko tego.
marc88
marc88
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Osobiście chcę jeszcze wielu rzeczy. Dostać awans w pracy, wygrać wyścig... Ale co to ma wspólnego z laskami z fotki?

Mam jej większe wymagania postawić? Ma mi jeszcze auto umyć?

Panthera
Panthera: i czy ladne zdjecia i figura z gory skreslaja ja jako kolezanke do czegos innego niz sex?

Jeśli zaproponuje komuś że chce zostać jego koleżanką to sądzę że większość osób jej nie odmówi. A ty co sobie myślisz w swym małym móżdżku?

Panthera
Panthera: zrozuniales mlze dwie trzy i uwazasz ze na ich podstawie mlzesz wyzywax reszte.

Poza tobą nikogo nie wyzywam :) I to ty zaczęłaś, z powodu swojej frustracji że blado wypadasz w dyskusji z nightkin.
A propo tego rozumienia... tym się różnimy że ja i nightkin błyskawicznie sie poznaliśmi na pannie Eli, a ty dopiero po wielu tłumaczeniach i teraz tłumaczysz się że nie widziałaś, że nikt ci nie powiedział, że on dodał jej jakieś cechy... tak jakby on stworzył Elę. On jej nic nie dodał, ona cały czast taka była. Tylko że ty nie umiesz zajarzyć.
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli zaproponuje komuś że chce zostać jego koleżanką to sądzę że większość osób jej nie odmówi. A ty co sobie myślisz w swym małym móżdżku?


ze faceci to pustaki, bo widzac kawalek tylka nie wpadna na to ze laska moze nie chciec seksu ale cce kogos z z kim moze fajnie spedzac czas, ale faceci maja to gdzies gleboko. Oni chca tylko seksu, a gdy go dostana ulatniaja sie, choc moga z nia pare innych fajnych rzeczy porobic. widac uwazaja kobiety jako przydatne tylko do jednej rzeczy - pustostany umyslowe.
marc88
marc88
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Rozumiem że opisałaś swoje doświadczenia.

Zwracam też uwagę że ja nigdzie nie napisałem testu "kobiety to..." a ty imputujesz mi że jako jeden z wielu narzekam na ogół kobiet, w tak prymitywny sposób.
Sama natomiast lecisz z tekstami "faceci to pustaki" itd.

Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I to ty zaczęłaś, z powodu swojej frustracji że blado wypadasz w dyskusji z nightkin.
nie wypadam z nim blado, cos ci sie pomylilo.
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty dopiero po wielu tłumaczeniach
bo ja nie bralam udzialu w dyskusji z nia, nie wchodzilam na jej profil a wszystko co zescie mi pisali o niej bylo tylko skrawkiem tego co bylo faktycznie. opieralam sie na tym co mi o niej napisaliscie a ze wiem ze faceci maja zdolnosc do przeinaczania faktow, bo kierujac sie ptakiem normalne zdjecia okreslacie jako wyzywajace, to stwierdzilam ze ne uwierze wam na slowo jaka jest. nie czytalam tez wiadomosci jakie nightkin dostal od niej na pw. skad moge wiedziec ze nie zmyslal? Dlatego sprzeciwilam sie pochopnemu ocenianiu przez zdjecia. bo zdjecia bywaja mylace.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko że ty nie umiesz zajarzyć.
UMIEM! -.- tlumacze wam setny raz i gowno docera. Widac wy nie potraficie zajarzyc a nie ja.
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwracam też uwagę że ja nigdzie nie napisałem testu "kobiety to..." a ty imputujesz mi że jako jeden z wielu narzekam na ogół kobiet, w tak prymitywny sposób.


bo na fotce co drugi ma do kobiet jakies ale, o zmyslone przez siebie pierdoy
marc88
marc88
  24 maja 2017

To mnie wrzuciłaś do wora? Mimo że tylko co drugi? A sama mówiłaś jacy to źli jesteśmy że tak uogólniamy....

I słusznie :) Też mam jakieś "ale". Tylko żadne zmyślone.

Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A sama mówiłaś jacy to źli jesteśmy że tak uogólniamy....


zaczelam uogolniac bo sami to robicie.
marc88
marc88
  24 maja 2017

Gdzie uogólniam?

I dlaczego bierzesz taki zły przykład z kogoś?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.