KreatorMarzen
KreatorMarzen
  4 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam.

Interesuje Mnie wasza opinia o tym systemie a konkretnie:
1. Jego dzialanie
2. Ktora wersja
3. Najwazniejsze aplikacje
4. Najlepszy antywirus
5. Mozliwosci
6. Problemy
7. Nie, bo....(rozwin)

Zapraszam, na same konkrety wziete z doswiadczenia a nie wyssane z google :mrgreen:

NicZaFriko
NicZaFriko
  7 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Desire Hd


Chyba na 2.3.5 , bo zrezygnowali z aktualizacji do 4.0 bo wiedzieli co by sie działo z tym tel.
MuyBueno
MuyBueno
  7 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba na 2.3.5

ICS śmiga dobrze -zero problemów.
NicZaFriko
NicZaFriko
  7 grudnia 2012

tak jak pisalem wczesniej zainslowalem ICS na SGS i dzialal tak , ale dobra praca tego nigdy nie nazwe za bardzo przyzwyczaiłem sie do szybkości WP.

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  7 grudnia 2012

Widocznie model modelowi nie rowny..na jedym dziala dobrze a na drugim zle mimo zblizonej specyfikacji jak nie takiej samej :D
Po raz kolejny podaje za przyklad SE J z jednym jajem

MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  8 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba dostał cm10 czyli 4.1 ? tu możesz mieć jeszcze wzrost wydajności. Jedynym powodem dla których modowanie mnie nie kręci jest to, ze jeżeli tel ci się popsuje na tyle, ze nie będziesz w stanie przywrócić stokowego andka czyszcząc ślady po roocie i modyfikacjach możesz wywalić go na bubel albo płacić ciężki pieniądz bo gwarancję tracisz.

Zeta nie dostała nic wyżej niż 7.2 czyli 2.3.7 (oficjalnego od CM oczywiście). Rozumiem twój punkt widzenia, ale moja zeta wyglada tak, od mniej więcej 10 miesięcy: http://i42.tinypic.com/10e58ac.jpg więc o gwarancję nie mam się co martwić :P na szczeście mimo takiego stanu działa bez zarzutu :D nawet dotyk :D cholernie pancerny cegłofon :D
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  8 grudnia 2012

Ha ha ha ha fota na + :lol:

whitestok
whitestok
  8 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba na 2.3.5 , bo zrezygnowali z aktualizacji do 4.0 bo wiedzieli co by sie działo z tym tel.

heh bo wiedzieli co by się działo z tym telefonem? no tak...wiedzieli, że jak zaktualizują Desire HD do 4.0 to mało kto będzie chciał ten model zamienić na jeden z nowych HTC i to jest jedyny prawdziwy powód dla którego HTC zrezygnowało z aktualizacji tego modelu...poza tym to jak można zrezygnować z aktualizacji starszego modelu, który był ich modelem flagowym? :zonk:

ICS na Desire HD chodziłby na pewno dużo szybciej i sprawniej niż Ginger i wszyscy użytkownicy DHD o tym wiedza...

Podobnie było z sense 4 do EVO 3D i do Sensation, miało być a jednak zrezygnowano i zostało Sense 3.6 a prawda jest taka, że te telefony z Sense 4 działały by beż żadnych problemów ale jednak HTC bało się, że nowe telefony nie będą się sprzedawały...poza tym coś niby jest w tych telefonach z aparatem który nie działa ponoć z nowym Sense 4, mysle ze to kwestia oprogramowania sterownika bardziej tutaj opór...
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  8 grudnia 2012

Juz w poniedzialek albo najpozniej we wtorek powiem wam jak dziala ICS na moim prezencie mikolajowym... Albo sie potwierdzi wasza wersja, albo nie... Czekam z niecierpliwoscia... Bedziemy wiedziec czy oplaca sie dokladac dla samego logo firmy (samsung, sony, htc, motorola)

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  8 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: NicZaFriko:

heh bo wiedzieli co by się działo z tym telefonem? no tak...wiedzieli, że jak zaktualizują Desire HD do 4.0 to mało kto będzie chciał ten model zamienić na jeden z nowych HTC i to jest jedyny prawdziwy powód dla którego HTC zrezygnowało z aktualizacji tego modelu...poza tym to jak można zrezygnować z aktualizacji starszego modelu, który był ich modelem flagowym?

Wedle oficjalnej wersji, powodem braku aktualizacji była pamięć wewnętrzna, konkretnie rozmiary poszczególnych partycji... ale wiadomo, że chodzi o sprzedaż nowych modeli. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak HTC Desire HD radzi sobie z ICS'em, powinien zwrócić uwagę na inne modele ze stajni HTC o podobnej lub słabszej specyfikacji, które startowały z androidem 4.0.x lub dostały aktualizację. A oto lista tychże modeli klik

ziew...

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  8 grudnia 2012

Dorzucam filmik...
http://www.youtube.com/watch?v=uR8XpgdBWUw

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  10 grudnia 2012
MuchaNaPlecach
MuchaNaPlecach: Zeta nie dostała nic wyżej niż 7.2 czyli 2.3.7 (oficjalnego od CM oczywiście)

milestone dostał cm 9 i nie wiem czy nie ma 10 bo już się tym nie interesuje wiec co to za bulszit?
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=758 miui jest, cma z 4.1 i 4.0 ćwiczą wiec ocb?

Konto usunięte
Konto usunięte: ICS na Desire HD chodziłby na pewno dużo szybciej i sprawniej niż Ginger i wszyscy użytkownicy DHD o tym wiedza...

oficjalne update do ics lubi robić różne figle i potrzebował czasu aby to działało, wzrost wydajności bywa wzgędny. dopiero 4.1 daje wieksze nadzieje. Ale fakt ginger ma skapcajnioną wydajność.
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  10 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=uR8XpgdBWUw

atut posiadania lepszego telefonu pozwala mi dostrzegać zgrzyty których nie wyłapią posiadający lww i tego typu badziewia
- wygląda to jak note - 5' ekran z 1ghz :rotfl: jak na jednym rdzeniu :rotfl: x1000
- przy odblokowaniu klawiatury był interesujący przeskok kulki do przeciągnięcia,
- przy przesuwaniu ekranu pod sam jego koniec przywiecha.
-coś mi mierzi przy przerzucaniu ekranu, ale nie wiem co.
- hd super amoled 480x800 :crylol: strachłem motzno. ciekawe jaka jest w tym pixelioza

Niestety europa to nie chiny, gdzie większość topowych telefonów jest w dual sim.
MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  12 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: milestone dostał cm 9 i nie wiem czy nie ma 10 bo już się tym nie interesuje wiec co to za bulszit? http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=758 miui jest, cma z 4.1 i 4.0 ćwiczą wiec ocb?


sam zacytowałeś we wstępie mój fragment że Zeta nie dostała nic powyżej 2.3.7. oficjalnego od CM. Oficjalnego znaczy dostępnego tutaj:
http://www.cyanogenmod.org/devices/t-mobile-g2
ani w stable ani w nightly builds nie ma nic wykraczającego poza CM7.2
dokładnie to samo jest w przypadku milestone'a (droid'a)
wiem, że są porty róznych romów na xda, ale to jednak trochę co innego niż oficjalne wydania, więc to ja się tu pytam ocb?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.