KreatorMarzen
KreatorMarzen
  15 października 2012 (pierwszy post)

Witam. Interesuje Mnie jak sie zapatrujecie na te telefony ktore sa kopiami oryginalow..
Co o nich sadzicie ?
Ktos z Was zakupil taki model ? (nie mowie dawno, dawno temu tylko jakas aktualna nowke)
Czy uwazacie, ze takie podrobki to dobra konkurencja lub alternatywa dla oryginalow ?

Dla przykladu daje link do czegos co wyglada jak perelka ale nie wiadomo jak jest naprawde.

Specyfikacja robi wrazenie, zdjecia rowniez.

http://allegro.pl/smartfon-note-i9220-n9770-3g-gps-wifi-android-4-0-i2704940509.html

Wypowiadac sie, w miare sensownie i rzeczowo d83dde09

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  19 października 2012

Kiedyś miałem podróbę SE C905...zwał się bodajże ZTC C905 ;p Obsługa 2 kart poprawna, wykonanie też nie najgorsze (obudowa nie skrzypiała, nie trzeszczała), ale; pisanie sms to była mega udreka..menu co prawda przetłumaczone, ale ktoś zapomniał o kodowaniu znaków; zwyczajnie nie dało się napisać wiadomości treściwej bez kombinowania, jak koń pod górkę ;) Nie wiem, jak pozostałe podróbki, ale po tej przygodzie wolę jednak niższą półkę, ale w oryginale ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: nowego i pewnego Galaxy Ace

Mam i jestem średnio zadowolony...800mhz procesor z 287mb ram to stanowczo za mało.
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  19 października 2012
tomas
tomas: Mam i jestem średnio zadowolony...800mhz procesor z 287mb ram to stanowczo za mało.

jak dla mnie androida lepiej zaczynac od xperii u. ponizej cenowo to juz lepiej WM7
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  19 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ak dla mnie androida lepiej zaczynac od xperii u

Na Galaxy S II już poczciwie śmiga.
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  19 października 2012
tomas
tomas: Na Galaxy S II już poczciwie śmiga.

ale co porównujesz? xperia s jest słabsza od sgsII chodzi o to ze nie opłaca sie schodzic ponizej sprzetów z dwoma jajami bo mozna sie na androidzie rozczarowac im taniej tym bardziej.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  20 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co porównujesz? xperia s jest słabsza od sgsII

Miałem na myśli S plus..sprzedałem i żałuję. :) Nie miałem okazji pobawić się tym Soniaczem...Siostra dostała z Plusa xperia Tipo; porażka większa, aniżeli mój zmęczony już Ace ;) ale czemu się dziwić...półka praktycznie ta sama. Ta Xperia U zdaje się być ciekawą propozycją...512 Ram, procesor 1ghz i pamięć wbudowana 4giga...cena z Allegro tyle, co za Ace`a. Ciekawe w jakiej cenie dostanę go w t-mobile w ofercie dla stałych abonentów...lada miesiąc powinni z łożyć mi ofertę.
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  20 października 2012
tomas
tomas: procesor 1ghz

2x 1ghz:) xperia U ma dwa jaja. poza tym to sprzet z tego roku wiec moze dostanie 4.1
tomas
tomas: pamięć wbudowana 4giga.

pamietaj brak sd
tomas
tomas: Miałem na myśli S plus..sprzedałem i żałuję. :)

dobry sprzet:)
tomas
tomas: Siostra dostała z Plusa xperia Tipo; porażka większa, aniżeli mój zmęczony już Ace ;) ale czemu się dziwić...półka praktycznie ta sama

jak dla mnie telefony z andkiem ponizej pułapu xperii u czy tam arc s działaja na szkode całemu rynkowi, bo działanie zostawia sporo do zyczenia. lepiej upolowac lumie niz walczyc z tanim androidem.
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  20 października 2012
tomas
tomas: Ciekawe w jakiej cenie dostanę go w t-mobile w ofercie dla stałych abonentów...lada miesiąc powinni z łożyć mi ofertę.

powina byc akceptowalna.
aleks5552
aleks5552
  29 października 2012

tylko sie nie zdziwcie jak po roku czasu przyjdzie wam pismo z urzedu celnego, zebyscie clo oplacili

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.