KreatorMarzen
KreatorMarzen
  15 października 2012 (pierwszy post)

Witam. Interesuje Mnie jak sie zapatrujecie na te telefony ktore sa kopiami oryginalow..
Co o nich sadzicie ?
Ktos z Was zakupil taki model ? (nie mowie dawno, dawno temu tylko jakas aktualna nowke)
Czy uwazacie, ze takie podrobki to dobra konkurencja lub alternatywa dla oryginalow ?

Dla przykladu daje link do czegos co wyglada jak perelka ale nie wiadomo jak jest naprawde.

Specyfikacja robi wrazenie, zdjecia rowniez.

http://allegro.pl/smartfon-note-i9220-n9770-3g-gps-wifi-android-4-0-i2704940509.html

Wypowiadac sie, w miare sensownie i rzeczowo d83dde09

Jacek80
Jacek80
  15 października 2012

często tu na forum spotykałem się z problemami userów, którzy kupili sprzęt typu NokLa, A'phone itp... wcześniej czy później wychodziły ich "zalety"... a to nie działały mp3-ki albo mmsy, nie mogli skonfigurować internetu, pobrać nic z marketu, albo po dwóch miesiącach padła bateria... dlatego nie byłem i nigdy nie będę zwolennikiem chińszczyzny
Za nieciałe 100zł więcej dostaniesz np. nowego i pewnego Galaxy Ace

tak na marginesie... dobrym przykładem chińskiej tandety dysk przenośny ;)

z wierzchu


w środku

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  16 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Za nieciałe 100zł więcej dostaniesz np. nowego i pewnego Galaxy Ace


Prosze o link d83dde0c

Konto usunięte
Konto usunięte: często tu na forum spotykałem się z problemami userów, którzy kupili sprzęt typu NokLa, A'phone itp


Tak wiem o czym mowa, bo osobiscie bawilem sie nokla d83dde09
Ale jak sam spojrzysz na ta aukcje, to nie zastanawia Cie jakie to jest ? Zwlaszcza ze wnetrze ma bogate a oprogramowanie to zwykly android z ktorym juz sie mozna bawic nie tak jak na tamtych ruplach OS-y niewiadomego pochodzenia 263a
Jacek80
Jacek80
  16 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze o link

http://www.ceneo.pl/14211113
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  16 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Za nieciałe 100zł więcej dostaniesz np. nowego i pewnego Galaxy Ace


Jak 655 zl to jest dla Ciebie troche wiecej niz 100 zl to gratuluje pracy d83dde1d
Jacek80
Jacek80
  16 października 2012

Czytaj ze zrozumieniem ;)
Cena telefonu z Twojego linka to 579 zl... dokladasz niecalą stówe i masz galaxy ace

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  16 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytaj ze zrozumieniem ;) Cena telefonu z Twojego linka to 579 zl... dokladasz niecalą stówe i masz galaxy ace


A wybacz, troche zaspany bylem... Mimo wszystko chodzi o wnetrze telefonu i jego dzialanie a nie nazwe d83dde0c
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  16 października 2012

podróbki szybciej się starzeją. poza tym oprogramowanie może chodzic niewlasciwie przy podrabianych mikroprocesorach,wyjdzie to po kilku latach,juz lepiej zainwestowac w jakis starszy smartfon dac te 200 zl wiecej

DagixFire
DagixFire
  16 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: OS: Android OS v4.0.3 (Froyo)

od kiedy android v4 to froyo? o.O
a na screenie "android version: 4.0.9" ktory w ogole nie istnieje...
:lol:
nie pakowalbym sie w takie cos na pewno
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  16 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: od kiedy android v4 to froyo

Tez to zauwazylem :D

Moze modyfikowana wersja producenta d83dde1d
XxJakabxX
XxJakabxX
  16 października 2012

w czerwcu kupiłem tablet firmy Manta i jestem z niego zadowolony bardzo bo dużo za niego nie dałem a praktycznie każda aplikacja działa ale chyba już nie kupie taniego sprzętu bo jak coś się z nim stanie zepsuje się czy coś to serwisowanie go zajmie pewnie wieki i będą z tym same problemy np popsuje mi się głośnik to powiedzą że w regulaminie gdzieś tam zakopane w gąszczu liter jest zdanie że nie podlega to gwarancji i będę wysyłał i płacił za każda przesyłkę po 50 zł to bardziej opłaca się kupić nowy (ale jak wiadomo zapłacimy raz a porządnie i jest spokój:)) pamiętam też oOZyxak0o ostrzegał mnie przed rozdzielczością na początku mi pasowało ale faktycznie jak zobaczyłem obraz na lepszych modelach znanych marek nie ma porównania ale i tak jestem zadowolony bo wydałem tylko 450 zł a działa wszystko. Jest jeszcze jedno na co dałem się nabrać to podłączenie modemu 3gp przez microUSB po prostu nie działa to na zwykłej przejściówce w zestawie bo tablet nie daje takiego napięcia żeby ów modem zasilić o.O heh

XxJakabxX
XxJakabxX
  16 października 2012

Pamięć wewnętrzna: NAND Flash: 4Gbit; DDR: 32GBit . UWAGA wartości podane w BITACH nie w BAJTACH więc guzik z tego wyjdzie, po przeliczeniu mi z 4 Gbitów wyszło 476,84 Mega Bajtów co jest bardzo mało jak na pamięć ale mogłem złe policzyć.
Wyświetlacz: 800 x 480 pikseli u mnie na 7 calach widać że nie jest to najlepsza rozdzielczość nie wiem jak to będzie na ekranie 5 calowym.
Reszta jakoś mnie nie przeraża procesor ma dwa rdzenie więc jak jest kiepski to i tak sobie poradzi ( ja mam 1,5 GHz dobrze działa i to jest jeden rdzeń ale nie radzi sobie z dużymi plikami pdf tak jak by tego chciał)
Chyba jestem w stanie kupić ten telefon i nawet się teraz zastanawiam, wgrać jakiegoś okrojonego androida przez speców bo to co jest instalowane przez producentów to moloch jakich mało kto widział żeby tak denny system tyle potrzebował to Windowsa Xp na kompach o takich parametrach jak ma samsung gIII by śmigał :)

XxJakabxX
XxJakabxX
  16 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym oprogramowanie może chodzic niewlasciwie przy podrabianych mikroprocesorach,wyjdzie to po kilku latach,


mikroprocesory nie są podrabiane są tylko tańsze bo "nie płacisz za marke" żeby coś nich powiedzieć trzeba poszukać w sieci czy są wydajne, czy godnie zrobione itp. i w ogóle to nie wiem gdzie o czymś takim przeczytałeś? to jest jak z butami możesz kupić za 400 zł kiepskie lub poszukać poczytać i kupić za 100 dobre. A na koniec dodam że nikt teraz nie bedzie trzymał jakiegokolwiek mobilnego urządzenia kilka lat.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  17 października 2012

manta i ci działa...haha. może tablety to mają dobre. ale myszki ,głośniki to pic na wode.

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  18 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak wiem o czym mowa, bo osobiscie bawilem sie nokla Ale jak sam spojrzysz na ta aukcje, to nie zastanawia Cie jakie to jest ? Zwlaszcza ze wnetrze ma bogate a oprogramowanie to zwykly android z ktorym juz sie mozna bawic nie tak jak na tamtych ruplach OS-y niewiadomego pochodzenia

ale na bebechach gdzie praca jest mało komfortowa.
Konto usunięte
Konto usunięte: niewlasciwie przy podrabianych mikroprocesorach,wyjdzie to po kilku latach,

podrabianych czy tanich arm ogólnie to kwestia tego jak producent zoptymalizuje andka pod działanie na własnym produkcie:)
Konto usunięte
Konto usunięte: to powiedzą że w regulaminie gdzieś tam zakopane w gąszczu liter jest zdanie że nie podlega to gwarancji i

prawo ue do którego i polska sie dostosowała. 24m-ce i tyle, dlatego apple w europie ma problemy. a jak sa obiekcje > rzecznik uokik
Konto usunięte
Konto usunięte: przez microUSB po prostu nie działa to na zwykłej przejściówce w zestawie bo tablet nie daje takiego napięcia żeby ów modem zasilić o.O heh

przejścwka + zewnetrzny hub z zasilaniem
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyświetlacz: 800 x 480 pikseli u mnie na 7 calach widać że nie jest to najlepsza rozdzielczość nie wiem jak to będzie na ekranie 5 calowym.

w 4'7 komórce mam wiecej
Konto usunięte
Konto usunięte: ale myszki ,głośniki to pic na wode.

a czego chcesz za produkt ponadpołowe tanszy? poza tym kilka lat w stecz ata słyneła z odtwarzaczy dvd dobrej jakosci i kompatybilnosci nawet z rmvb:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.