XxJakabxX
XxJakabxX
  24 września 2012 (pierwszy post)

Witam, szukam jak najlżejszego systemu operacyjnego ale takiego żeby wszystko miało ręce i nogi mianowicie bezproblemowe odtwarzanie filmów i przeglądanie stron internetowych może być jakiś system z rodziny LINUX (ale bedzie problem ze sterownikami do grafiki RADEON 9600 jest tak stara że już nie wspierana)

XxJakabxX
XxJakabxX
  4 października 2012

to znaczy że nie będą działały czy co ?

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  5 października 2012

Nie no powinno działać, ale z tego co tam przejrzałem na szybko wynikało że zalecana jest edycja xorg.conf'a a to od jakiegoś czasu nie jest już konieczne.

XxJakabxX
XxJakabxX
  5 października 2012

widzę że znasz się lepiej ode mnie na systemach z rodizny linux wiec mam takie jeszcze jedno pytanko mianowicie czy wersje xubuntu np z seri 10 mają dużo mniejsze wymagania od xubuntu 11 czy jest tylko mała różnica i można bez obaw instalować nowsza wersje ?

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  5 października 2012

Instalował bym najnowszą, ze względu na najbardziej aktualne wersje oprogramowania, a co za tym idzie brak wykrytych dziur. Lepiej pobawić się w jakieś optymalizacje działania systemu niż używać starszych wersji.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.