HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  18 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam. Mój problem polega na tym, że od pewnego czasu mój napęd nie odtwarza płyt dvd , widzi je jakby to były czyste płyty :/ Wziąłem swój napęd i poszedłem z nim do kumpla, u niego bez problemu odtwarza plyty które u mnie nie działają :/ Napęd to Samsung SH-S182D Co mogę zrobić? Brak mi sterowników?

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  21 lutego 2012
HuBBeR
HuBBeR: Pod inna wtyczkę też już było próbowane i nic.. z tym windowsem spróbuje obczaić co się dzieje;)

Jeśli nadal będzie lipa, uaktualnij to firmware nagrywarki...
whitestok
whitestok
  22 lutego 2012
tomas
tomas: Jeśli nadal będzie lipa, uaktualnij to firmware nagrywarki...

dokładni, poza tym samsung ma nawet fajną i wygodną aplikację do tego więc nie powinno być problemów z wgraniem.
DjLukasz
DjLukasz
  26 lutego 2012
HuBBeR
HuBBeR: Witam. Mój problem polega na tym, że od pewnego czasu mój napęd nie odtwarza płyt dvd , widzi je jakby to były czyste płyty :/ Wziąłem swój napęd i poszedłem z nim do kumpla, u niego bez problemu odtwarza plyty które u mnie nie działają :/ Napęd to Samsung SH-S182D Co mogę zrobić? Brak mi sterowników?

no niestety ale najprawdopodobniej siada ci laser albo soczewka która stabilizuje ostrosc juz sie odkształciła przyczyna moze byc np czeste nagrywanie plyt oraz ich odtwarzanie zwłaszcza porysowanych mialem podobnie tak i jak zanioslem nowy naped do serwisu tzn mial z 8 miechów ale sporo nagrywalem to powiedzieli ze soczewka sie odkształciła i ze albo poczekam 14 dni na nowy albo za drobna oplata wymienia mi cały naped
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.