ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012 (pierwszy post)

Siema niedługo zostanie sfinalizowany zakup nowego auta, ale pojawia się problem auto ma odtwarzacz audio cd więc mam problem co zrobić zeby odtwarzał mp3. czytałem o transmiterach, ale nadawanie na falach radiowych spotyka się z mieszanymi odczuciami, poza tym jestem marudny i szumy radia mnie dobiją
więc czy jest jakiś sposób na to zeby to jakoś grało z sensem przez mp3? :and:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

whitestok
whitestok
  20 stycznia 2012
Theo
Theo: Bo dla mnie NOWE TO NOWE hehe

a dla mnie PAJAC TO PAJAC...

Konto usunięte
Konto usunięte: ale transmiter fm? czy kasetowy? Bo to różnica

oczywiście kolego, że transmiter FM.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście kolego, że transmiter FM.

W takim razie orientujesz się c to był za model?
Bo spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami na forach, choć miałem myśl, ze debile albo kupili szajs za 10zł by alledrogo albo ustawiali fale radiowe w okolicach radia maryja :woot:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

whitestok
whitestok
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie wiem nawet, jakiś tani zwykly transmiter z chin :D i jakość dźwięku na prawdę bardzo ładna w połączeniu z fabrycznym osprzętem audio Toyoty. myślę, że dużo też zależy od radia i głośników które siedzą w aucie...bo przecież różny złom polacy wożą w swoich autach...i pewnie zależnie od tego są te szumi itp... + całkowicie ODRADZAM korzystania z EQ wbudowanego w transmiterze :) bo wtedy dźwięk będzie faktycznie zniekształcony.

Konto usunięte
Konto usunięte: ze debile...ustawiali fale radiowe w okolicach radia maryja

bardzo możliwe :)
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem nawet, jakiś tani zwykly transmiter z chin i jakość dźwięku na prawdę bardzo ładna w połączeniu z fabrycznym osprzętem audio Toyoty. myślę, że dużo też zależy od radia i głośników które siedzą w aucie...bo przecież różny złom polacy wożą w swoich autach...i pewnie zależnie od tego są te szumi itp... + całkowicie ODRADZAM korzystania z EQ wbudowanego w transmiterze bo wtedy dźwięk będzie faktycznie zniekształcony.
Dzięki za radę z eq:) . W sumie drogie to to nie jest:) A ze siedzi tam fabryczne radio i głośniki więc jakość zła nie będzie.

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

whitestok
whitestok
  20 stycznia 2012

nie ma za co :) brat w swoim aucie ma tak samo wyglądający transmiter jak ten:
http://allegro.pl/promocja-transmiter-usb-sd-mmc-12v-vk663c-w-wa-i2053140436.html
tylko innego producenta :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.