ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012 (pierwszy post)

Siema niedługo zostanie sfinalizowany zakup nowego auta, ale pojawia się problem auto ma odtwarzacz audio cd więc mam problem co zrobić zeby odtwarzał mp3. czytałem o transmiterach, ale nadawanie na falach radiowych spotyka się z mieszanymi odczuciami, poza tym jestem marudny i szumy radia mnie dobiją
więc czy jest jakiś sposób na to zeby to jakoś grało z sensem przez mp3? :and:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  16 stycznia 2012
Shaitan
Shaitan: Nie nazywaj kogoś patafianem, jak nie umiesz z MP3 nagrać CD-AUDIO

Jacka osobiście gorzej nazywałem niż patafian i on bardzo dobrze o tym wie ze ja mam taki styl gadki:)
jeżeli chodzi o nagrywanie - po prostu nie kręci mnie nagrywanie takiej masy płyt i dogrywanie jak się zajeżdżą, pocieszam się ze jest zmieniarka na 5 płyt plus jedna w odtwarzaczu:) ale właśnie wolałbym przez pendrive/sd:) albo alternatywny sposób typu inna zmieniarka a ze ja nie w temacie to się ludzi pytam:and:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Shaitan
Shaitan
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacka osobiście gorzej nazywałem niż patafian i on bardzo dobrze o tym wie ze ja mam taki styl gadki:) jeżeli chodzi o nagrywanie - po prostu nie kręci mnie nagrywanie takiej masy płyt

1. Nie ważne, każdy widząc to z zewnątrz widzi to jako głupią obrazę z powodu twojej własnej niewiedzy.
2. Nie wykręcaj się że nie kręci cię nagrywanie płyt - widać było, że nie miałeś o tym pojęcia.
JFC
JFC
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu nie kręci mnie nagrywanie takiej masy płyt

No to masz pecha Piotruś.
Also, to radio przecież jest brzydkie. Jak Ci zależy to zainwestuj i wymień sobie na inne, z wejściami USB albo możliwością odtwarzania muzy przez BT z telefonu/mp3. :tak:
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  16 stycznia 2012
JFC
JFC: No to masz pecha Piotruś. Also, to radio przecież jest brzydkie. Jak Ci zależy to zainwestuj i wymień sobie na inne, z wejściami USB albo możliwością odtwarzania muzy przez BT z telefonu/mp3.

Ładne nie jest tylko będzie męczenie dupki z dopasowaniem wymiarów jeden also nie dostane takiego z wsparciem dla zarządzania radiem za pomocą panelu w kierownicy:and: coś mi mówi ze jedyna sensowna opcja to mądre nagranie 6 płyt i co jakiś czas ich nagrywanie albo zakup zmieniarki

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

shinu
shinu
  16 stycznia 2012

cos tam przebakiwales ze masz juz zmieniarke

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: cos tam przebakiwales ze masz juz zmieniarke

Audio cd;/ zamienniki z usb/sd > 400zł

Shaitan
Shaitan: 2. Nie wykręcaj się że nie kręci cię nagrywanie płyt - widać było, że nie miałeś o tym pojęcia.

:rotfl: oczywiście nie wiem ze istnieje coś takiego jak nagrywanie mp3 w formie audio cd:rotfl: jak sie silisz zeby zrobić ze mnie pacana to się choć postaraj. I nie mam bladego pojęcia ze popularne programy do nagrywania płyt robią to w locie:nie:
Oczywiście post placka był jednoznaczny i w żadnym wypadku nie pozwalał na interpretacje ze może chodzić zarówno o nagranie samych utworów w formacie mp3 na płytkę w postaci mp3 , jak i konwersji do audio cd:) :nie: i gdzie ja niby pokazałem ze nie miałem pojęcia:rotfl:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  16 stycznia 2012
Shaitan
Shaitan: 1. Nie ważne, każdy widząc to z zewnątrz widzi to jako głupią obrazę z powodu twojej własnej niewiedzy.

Obrażenie kogoś jest moją i osoby obrażanej sprawą(do momentu kiedy nie jestem wulgarny) i tylko ta druga ma prawo mnie o to oskarżyć:ziew: Poza tym widzę ewidentnie ze twoje wycieczki do mnie nie są bezpodstawne:) Powiesz po ludzku co cię boli czy jednak wolisz piaskownicę:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

JFC
JFC
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładne nie jest tylko będzie męczenie dupki z dopasowaniem wymiarów jeden also nie dostane takiego z wsparciem dla zarządzania radiem za pomocą panelu w kierownicy coś mi mówi ze jedyna sensowna opcja to mądre nagranie 6 płyt i co jakiś czas ich nagrywanie albo zakup zmieniarki

Jak zapłacisz dobrze, to Ci wszystko zrobią. :D
Btw. Jak sobie MP3 podepniesz pod AUX to jak na Twoje wymagania jakościowe, będzie stykać.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  16 stycznia 2012
JFC
JFC: Jak zapłacisz dobrze, to Ci wszystko zrobią. Btw. Jak sobie MP3 podepniesz pod AUX to jak na Twoje wymagania jakościowe, będzie stykać.

Ty ale 400 za taką pierdołę za to już radio nienajgorsze :zonk:
Żeby to aux było, niestety 2002, ale z przywozem do pl za 3500euro to nawet z przerejestrowaniem taniej:tak:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

whitestok
whitestok
  17 stycznia 2012

nie wiem o co chodzi wam z tymi szumami przez transmiter i chu.jowej jakości? brat w Avensis korzysta z transmitera bo ma fabryczne radio w aucie i nie ma żadnych szumów, żadnych zniekształceń, dźwięk jest czysty w stereo tak jak z normalnego odtwarzacza...

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  17 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem o co chodzi wam z tymi szumami przez transmiter i chu.jowej jakości? brat w Avensis korzysta z transmitera bo ma fabryczne radio w aucie i nie ma żadnych szumów, żadnych zniekształceń, dźwięk jest czysty w stereo tak jak z normalnego odtwarzacza...

ale transmiter fm? czy kasetowy? Bo to różnica

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Theo
Posty: 2167 (po ~147 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 3
Theo
  18 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ULTIMAteżadow

wszystkie bmw produkowane od 2011 w standardowych radiach odtwarzaja mp3

...

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  18 stycznia 2012
Theo
Theo: wszystkie bmw produkowane od 2011 w standardowych radiach odtwarzaja mp3

Wybacz mi, nie jestem tak bogaty jak ty i nie wygrałem życia do tego stopnia zeby mnie było stać na auto z 2011:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Theo
Posty: 2167 (po ~147 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 3
Theo
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz mi, nie jestem tak bogaty jak ty i nie wygrałem życia do tego stopnia zeby mnie było stać na auto z 2011:)

co ma piernik do wiatraka ?
nie, nie wygralem zycia na loterii,
nie, nie mam nowego auta z 2011
nie, nie jestem bogaty

Wybacz ale jesli piszesz ze :kupujesz nowe auto: to :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: zeby mnie było stać na auto z 2011:)

a

Konto usunięte
Konto usunięte: Siema niedługo zostanie sfinalizowany zakup nowego auta,

a mamy styczen 2012
tak więc może na drugi raz wystarczy dobrze napisac posta a uniknie sie problemow

Bo dla mnie NOWE TO NOWE hehe

...

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  19 stycznia 2012
Theo
Theo: a mamy styczen 2012 tak więc może na drugi raz wystarczy dobrze napisac posta a uniknie sie problemow Bo dla mnie NOWE TO NOWE hehe

Powszechnie jest uznane wyrażenie kupuję nowe auto nie w znaczeniu ze samo w sobie jest nowe tylko dla mnie nowe, bo go nie miałem,

Theo
Theo: co ma piernik do wiatraka ? nie, nie wygralem zycia na loterii, nie, nie mam nowego auta z 2011 nie, nie jestem bogaty Wybacz ale jesli piszesz ze :kupujesz nowe auto: to

Być taką szychą, tyle wygrać i nie mieć auta wprost z salonu? chyba żartujesz:tak:
Choć nie nie masz juz nawet oczka, och tyle przegrać:and:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.