ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012 (pierwszy post)

Siema niedługo zostanie sfinalizowany zakup nowego auta, ale pojawia się problem auto ma odtwarzacz audio cd więc mam problem co zrobić zeby odtwarzał mp3. czytałem o transmiterach, ale nadawanie na falach radiowych spotyka się z mieszanymi odczuciami, poza tym jestem marudny i szumy radia mnie dobiją
więc czy jest jakiś sposób na to zeby to jakoś grało z sensem przez mp3? :and:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Shaitan
Shaitan
  15 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema niedługo zostanie sfinalizowany zakup nowego auta, ale pojawia się problem auto ma odtwarzacz audio cd więc mam problem co zrobić zeby odtwarzał mp3. czytałem o transmiterach, ale nadawanie na falach radiowych spotyka się z mieszanymi odczuciami, poza tym jestem marudny i szumy radia mnie dobiją więc czy jest jakiś sposób na to zeby to jakoś grało z sensem przez mp3?

Transmitery to shit. Są dwa wyjścia, podłączyć odtwarzacz MP3 do radia poprzez wejście AUX (jeśli takowe posiada) lub kupić inne radio, z takimi możliwościami.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012
Shaitan
Shaitan: lub kupić inne radio, z takimi możliwościami.

Nie ma takiej opcji. to bmw:) Jakość deski po zmianie radia będzie poniżej jakiegokolwiek poziomu. Sam ciągle czegoś szukam ale zatrzymałem sie na zmieniarkach za 400zł z którymi bywają problemy:zonk:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Shaitan
Shaitan
  15 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma takiej opcji. to bmw

Nie ma to jak bolid miejskich wieśniaków, w którym nawet radia wymienić nie można :rotfl:
PS: skoro jesteś takim zwolennikiem jakości samochodów, to i dobrej jakości muzyki w nich słuchaj, a nie piszczące MP3.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012
Shaitan
Shaitan: Nie ma to jak bolid miejskich wieśniaków, w którym nawet radia wymienić nie można

-_- czego chcesz od tej marki :woot: to ze chodzi taka opinia o bmw to jedno, dwa co peugoutem mam kupić?:rotfl: auto samo w sobie lepsze od innych:)
Nie to ze nie można po prostu to dupnie wygląda poza tym stracę przełączanie w kierownicy:ziew:i

Shaitan
Shaitan: PS: skoro jesteś takim zwolennikiem jakości samochodów, to i dobrej jakości muzyki w nich słuchaj, a nie piszczące MP3.

Aż tak dobrego słuchu nie mam:) Poza tym większość mp3 jakie posiadam są najwyższej możliwej jakości jak na ten format i nie narzekam:Tak:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Shaitan
Shaitan
  15 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: -_- czego chcesz od tej marki to ze chodzi taka opinia o bmw

To opinia o debilach nią jeżdżących, a nie o marce ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: peugoutem mam kupić?

O ironio, ceny najpopularniejszych modeli bmw są tańsze od tych "słabych" marek ;)

Ale, skoro BMW jest tak dobrą i luksusową marką, to chyba produkuje (czy tam zamawia) wymienne odtwarzacze do swoich samochodów? Przecież nie mówię że masz kupić byle szrota made by biedronka ;)
shinu
shinu
  15 stycznia 2012

zawsze mozesz kupic radio na kasety i przejsciowke:D taka kasete z kabelkiem do ktorej podlaczasz mp3. nawet dobrze gra:P

Shaitan
Shaitan
  15 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze mozesz kupic radio na kasety i przejsciowke:D taka kasete z kabelkiem do ktorej podlaczasz mp3. nawet dobrze gra:P

To ironia, tak? :rotfl:
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze mozesz kupic radio na kasety i przejsciowke:D taka kasete z kabelkiem do ktorej podlaczasz mp3. nawet dobrze gra:P

Widziałeś na oczy radia z BMW?

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

shinu
shinu
  15 stycznia 2012

a no widzialem ale co w zwiazku z tym?:P

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012
Shaitan
Shaitan: To opinia o debilach nią jeżdżących, a nie o marce

Dobra źle zrozumiałem:) Przepraszam:) Dobrze ze nie zacząłem z pociskami:tak:

Shaitan
Shaitan: O ironio, ceny najpopularniejszych modeli bmw są tańsze od tych "słabych" marek Ale, skoro BMW jest tak dobrą i luksusową marką, to chyba produkuje (czy tam zamawia) wymienne odtwarzacze do swoich samochodów? Przecież nie mówię że masz kupić byle szrota made by biedronka

Zamienniki zmieniarek kosztują 400zł - a to raptem moduł podłączany kostką 10 pin z wyjściami usb, sd czasem cd i bt;) jak dla mnie to lekko mówiąc przepłacenie w orginale radio wygląda tak

A co do orginałów - nawet nie patrzyłem zamienniki mnie zmieżdżyły:zonk:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a no widzialem ale co w zwiazku z tym?:P

Mogłeś dopisać ze orginalne:) bo na tej zasadzie to ja bym mógł od razu nowe mp3 radio kupić:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

JFC
JFC
  15 stycznia 2012

Nie możesz sobie mp3jek ponagrywać na płytę? :rotfl:

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  16 stycznia 2012
JFC
JFC: Nie możesz sobie mp3jek ponagrywać na płytę?

Odtwarza audio cd i tylko patafianie:fakju:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Shaitan
Shaitan
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Odtwarza audio cd i tylko patafianie

Nie nazywaj kogoś patafianem, jak nie umiesz z MP3 nagrać CD-AUDIO :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.