DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Nie rozumiem. Dlaczego osoby które mają naprawdę zgłoszoną fajna i pasująca do tematu stylizacje maja tyle 'kciukow na dół' a inne któych stylizacje nie sa jakies super fascynujące mają o wiele wiecej ksciuków do góry. z czego to wynika? Zazdrośc uczestników ?

Xeen
Xeen
  20 listopada 2011
Wszyscy do bani.

Jedynie Afera74 najlepszy strój miała a i tak przegrała...
DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  20 listopada 2011

5 miejsce to nie przegrane... bez przesady. No ale nalezalo sie 1

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  21 listopada 2011

Dawno nie pisałem tutaj, ale do rzeczy ;P

Jak nie masz pleców ( ludzi, których przekabacisz na swoją stronę i roześlesz im prośbę o głosowanie ) to nie masz po co brać udziału w tym konkursie ; ]

Brałem udział na temat stroju dla rockmana lub gotha i co......wygrała jakaś słiiit rushofa lala. W innych konkursach zresztą podobnie, z reguły wygrywa ten, który ma więcej swoich "żołnierzy" ( jeszcze muszą dać zieloną łapę, a nie czerwoną ;P ).

stvn
stvn
  25 listopada 2011

3 miejsce :mlotek: i 4 miejsce :krzeslo: wyjątkowo na wróżkę wystylizowane.

Co robicie w Top 12? Jesteście analfabetki, czy nie czytałyście zasad konkursu?

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  26 listopada 2011

ja po prostu nie mam pytan... co za ludzie na to glosuja !

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie masz pleców ( ludzi, których przekabacisz na swoją stronę i roześlesz im prośbę o głosowanie ) to nie masz po co brać udziału w tym konkursie ; ]

Zgadzam się !!! Teraz bierze się głosy w setkach nie w dziesiątkach.
Jeszcze jedno.
Trzeba dawać minusy :/
Ja nikomu nie dałam. Miłego :calusek:

KoCham Was

stvn
stvn
  5 grudnia 2011

Szkoda słów na ten konkurs i na parcie niektórych na wygraną.

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  6 grudnia 2011

Swoją drogą organizatorom brakuje juz chyba pomysłow bo 3 razy pod rzad tematyka jest prawie identyczna... Ale i tak wygrywają osoby w strojach kapielowych i krotkich spodniczkach w tematyce zimowej ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.