DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Nie rozumiem. Dlaczego osoby które mają naprawdę zgłoszoną fajna i pasująca do tematu stylizacje maja tyle 'kciukow na dół' a inne któych stylizacje nie sa jakies super fascynujące mają o wiele wiecej ksciuków do góry. z czego to wynika? Zazdrośc uczestników ?

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziekuje:)


A to liczy sie najwiecej zebranych pozytywnych glosow czy srednia czy jak to dziala? Przepraszam ze tyle pytan ale daaawno mnie tu nie bylo :)
stvn
stvn
  17 listopada 2011

Jest algorytm określający to, biorący pod uwagę ilość otrzymanych głosów oraz tych na plus i minus. Ale jak to jest liczone, to Bóg jeden raczy wiedzieć.

oOAltonOo
oOAltonOo
  18 listopada 2011

Dlaczego wygrywają w stylizacji osoby które mają ubranie nie związane z tematem???mam na mysli np: jagode800??? Poza tym wiem też od innych że klika lewymi kontami..MASAKRA!!! Ludzie dajcie też wygrać innym którzy na to zasługuja!!!!!

stvn
stvn
  18 listopada 2011

Pozwól, że zacytuję sam siebie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jest ważne co masz na sobie, tylko ile głosów na plus zdobędziesz dla siebie i ile głosów na minus zdobędziesz dla swoich rywali. Witaj w smeet Polska.
DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  19 listopada 2011

To jest chore. Też to zauważyłam wygrała juz drugi konkurs stylizacji a była ona kompletnie nie zwiazana z tematem. Ostatnio widziałam świetną stylizację , droga i pasująca do tematu i szczęka aż mi opadła ponieważ miala ona 100 % negatywów... TO JEST CHOREE!!

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  19 listopada 2011

A mam jeszcze takie pytanie. Gdy wchodze w 'moje wyniki' mam pokazane ilosc glosow na + i na - a nad tym jest napisane "Dzisiejszy wynik" np 18. Co oznacza ta liczba? miejsce które zajmuję w dany dzien ?

stvn
stvn
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: np 18. Co oznacza ta liczba? miejsce które zajmuję w dany dzien ?

Jest to miejsce, które zajmujesz po upływie danego okresu zliczania głosów. Tych okresów jest kilka. To, że Tobie pokazuje, że jesteś 18ta, nie znaczy, że za chwilę nie będziesz na przykład 5ta albo 40ta i taka też wyświetlona po następnym okresie zliczania. Wszystko zależy od ilości głosów oraz tego, czy na plus czy na minus.



"w najbardziej kreatywny i precyzyjny sposób oddali charakter danego tematu"

Która osoba poniżej, bardziej przypomina kowbojkę? Jagoda800 czy AlexisDenver?



Odpowiedź nasuwa się sama.

Dodam do kolekcji kolejny screen, tym razem pytając jakim cudem Jagoda800 jest na 3 miejscu, podczas gdy horror.lady na 4?

W takich szmatach pójdziesz do ślubu? Nie sądzę.



Patrzmy biernie jak ktoś wygrywa co drugi konkurs i śmiejąc nam się w twarz - zgarnia Coins.
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  19 listopada 2011

I to się nazywa spam a nie konkurs bo on wygrywa a nie jego uczestnicy :D

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  19 listopada 2011

Ale Ciekawi mnie jak ona to robi :D Samemu na siebie przeciez chyba nie można głosowac.. Mam przed oczami te wszystkie dziewczynki które siedzą i po kolei wciskają 'czerwony kciuk' wszystkim jak leci. Powinno pokazywać kto na ciebie głosował wtedy by się wszystko wyjaśniło . Co do tego co wystawiłes to... zostawie to bez komentarza szczegolnie 'kowbojke'.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Co się czepiasz?
Pisze:
"Głosuj na tych kandydatów co swoimi propozycjami stylizacji w najbardziej kreatywny i precyzyjny sposób oddali charakter danego tematu" :mrgreen:
To znaczy, ze powinni być ukarani ci co źle głosują :tak: :mrgreen:

KoCham Was

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  19 listopada 2011

Ale nie wierzę ze inni na to glosują ;]

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  19 listopada 2011
SebiQ
SebiQ: nazywa spam a nie konkurs bo


Superowe. Fakt :)
SpamKonkurs.
Jak chęć masz
agitować cały czas. :lol:
Miłego SpamKonkursu

KoCham Was

stvn
stvn
  19 listopada 2011

Wiemy o niej niewiele. Szczępki informacji, które układają się w jako taką całość. I dają jako taki, tak, jedynie jako taki obraz jej. Spokojna, stroniąca od kłótni dziewczyna. Wychowana w normalnej, kochającej się rodzinie. Dbająca tak o rodziców, jak i o swoje dwie siostry - równieśniczki oraz młodszego brata. Nie planująca jeszcze swojej przyszłości, zostawiająca ją na później. Ta jednak przyszła prędzej, niż mogła się tego spodziewać. Zwykła pomyłka "złych ludzi" przy podkładaniu ładunku wybuchowego pod samochód. Pod nie ten samochód. Śmierć nagła, niespodziewana, w ułamku sekundy rozrywająca jej rodziców tak samo jak jej życie i jego dalszy przebieg.

Zmiana charakteru, usposobienia, podejścia, następująca z początku powoli, z czasem jednak nabierająca prędkości, czyniąca ze spokojnej dziewczynki, niesamowicie zaborczą, nienawidzącą wszystko i wszystkich, dziewczynę. Jednak na tyle konsekwentnie dążącą do celów, które sobie postawiła, że je osiągającą. Tygodnie, miesiące, lata zdobywania doświadczenia, później tyleż samo ciężkiej pracy zarówno w biurze, jak i w terenie. Pracy mozolnej, nie przynoszącej efektów, rozpraszanej innymi sprawami, zajmującymi myśli, jednak dla niej będącymi cały czas drugorzędnymi. Ta pierwszorzędna była od długiego czasu nie rozwiązana. A rozwiązana być musiała. Tak z pewnością chcieli by jej rodzice, gdyby nadal żyli. I może nie do końca na taką osobę, ją wychowywali, jednak z takiej jej na pewno byli by dumni.

Agentka specjalna FBI, Annette Affair, pseudonim: Afera74.

Przyjaciołom znana po prostu jako Afera.



Jeżeli uważacie, że zasługuje na "zieloną łapkę", znajdźcie chwilę i kliknijcie.

Xeen
Xeen
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Afera74


Tajna agentka pracowała nawet z samym James-em Bond-em.

Najlepsza z najlepszych.
DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  20 listopada 2011

obejrzałam przed chwilą finałową 12 ... Jestem w szoku. Afera zajeła 5 miejsce. Natomiast osoba na pierwszym miejscu miala na sobie stroj w ogole dla mnie nie zwiazany z tematem w ogole. Juz nie mówiąc nic w ogole o 2,3 i 4 miejscu.. porażka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.