DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Nie rozumiem. Dlaczego osoby które mają naprawdę zgłoszoną fajna i pasująca do tematu stylizacje maja tyle 'kciukow na dół' a inne któych stylizacje nie sa jakies super fascynujące mają o wiele wiecej ksciuków do góry. z czego to wynika? Zazdrośc uczestników ?

SexNaPlazy
SexNaPlazy
  16 listopada 2011

spamuja :) i dostaja kciuki na dol :)

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  16 listopada 2011

Troche niesprawiedliwe. Nie chodzi mi o mnie naprawde ale jak ogladam stylizacje to niektore naprawde są swietne a przez jakiś zawistnych ludzi nie mogą wygrac..

SexNaPlazy
SexNaPlazy
  16 listopada 2011

z fotka nie wygrasz :) ja juz tyle razy pisalem jak byl poczatek MF (Smeet) ze czemu FT maja wyzszy lewej od nas (zwyklych userow) i sie okazalo ze oni grali sobie 3 tyg wczesniej przed nami juz :)

stvn
stvn
  16 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z czego to wynika?

Nie jest ważne co masz na sobie, tylko ile głosów na plus zdobędziesz dla siebie i ile głosów na minus zdobędziesz dla swoich rywali. Witaj w smeet Polska.
Xeen
Xeen
  16 listopada 2011

"Ktokolwiek myśli, że życie jest sprawiedliwe, jest fałszywie poinformowany."
— John Fitzgerald Kennedy

SexNaPlazy
SexNaPlazy: z fotka nie wygrasz :

Fotka nie ma już nic do gadania, przejęli nas Adminowie ze smeet w Berlinie:)
stvn
stvn
  16 listopada 2011
Xeen
Xeen: Adminowie

Adminki
:kv3: :diabel: :evil:
Xeen
Xeen
  16 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Adminki


Adminowie/Adminki (pracują w smeet także mężczyźni więc to bez różnicą są Adminami i teraz "opiekują się nami".
DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  16 listopada 2011

czasem naprawde zastanawiam sie skad w ludziach tyle zawisci i obłudy ... przeraża mnie to momentami.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skad w ludziach tyle zawisci i obłudy


Na internecie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o:

Zazdrość O uMiejętnOści

Stąd nazwa informatyka np. :mrgreen:

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  17 listopada 2011

Odnośnie zazdrości i zawiści.
Świeże bugi z facebook'a

nie da się przesunąć kursorem w dół zaznaczyć więcej osób do spamowania prezentów, ale też innych hurtowych próśb, gdzie powyższa lista jest potrzebna.

Aby kliknąć "Lubię to" otwiera się "Mechanizm zabezpieczający" np. taki :mrgreen::

Spróbuj to wypełnić :mrgreen:. Mimo ostrego skretu lewego szyji i tak są to cyfry nie słowo :mrgreen:

KoCham Was

stvn
stvn
  17 listopada 2011

Przeładuj captcha, żeby inny tekst się wylosował.

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  17 listopada 2011

A mam takie pytanie. Czy można gdzies sprawdzic ile osob bierze w danym konkursie stylizacji udzial?? I czy dla 2 lub 3 miejsca tez jest jakas nagroda ?

stvn
stvn
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile osob bierze w danym konkursie stylizacji udzial??

Biorąc udział, w oknie konkursu masz na lewo liczbę uczestników. Średnio gdzieś 1300 osób startuje w każdym.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy dla 2 lub 3 miejsca tez jest jakas nagroda ?

Za pierwsze miejsce otrzymujesz Coins (tyle ile w opisie danego konkursu) oraz odznakę:



Natomiast za miejsce drugie, trzecie, (...), jedenaste i dwunaste, otrzymujesz odznakę:

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  17 listopada 2011

Dziekuje:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.