kaniii
kaniii
  15 września 2011 (pierwszy post)

Administratorzy Miasta Fotki

PETYCJA
W imieniu użytkowników Miasta fotki , proszę o przywrócenie możliwości wysyłania wiadomości prywatnych przez nowych miastowiczów Smeet . Bez obligatoryjnego wykupywania VIPa.
UZASADNIENIE
Pozbawienie nowych użytkowników wysyłania wiadomości prywatnych (bez poprzedniego wykupienia VIPa) do innych jest co najmniej złym pomysłem. Zaprzecza to podstawowej rzeczy dla której wchodzi się do Miasta Fotki a mianowicie , poznawaniu nowych ludzi. Kontakt jest utrudniony i czatowanie nie sprawia już takiej przyjemności. Doszło do tego , że trzeba płacić za rozmowę z innymi ( bo VIP nie jest za darmo).

Użytkownik kaniii

(Poniżej znajdują się podpisy osób które razem ze mną wnoszą petycję)

Sandokann
Sandokann
  19 września 2011

Podpisuje się pod petycją

aki0991
Posty: 1 (po ~22 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
aki0991
  19 września 2011

POPIERAM !!! (aki0991)

piterthesailor
Posty: 1 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
piterthesailor
  19 września 2011

też popieram.i niech naprawią statuę wolności.to najdroższy booster i nie działa

Aeternus
Aeternus
  19 września 2011

brakuje tylko 1: aby wejść do miasta fotki wykup VIPa :mrgreen:

Tritemis
Tritemis
  20 września 2011

tez sie podpisuje.

GloBeOi
GloBeOi
  20 września 2011

życzę jak najgorzej dla tej petycji i żeby nie wypaliła xD

Tritemis
Tritemis
  20 września 2011

chociaz w sumie admini fotki to wyjatkowo odporbna na wszystko BANDA DEBILI wiec i zadna petycja nic nie da. A z miasta fotki wychodz i nie wracam dopoki nie bedzie tak jak bylo - i polecam innym, to jedyne wyjscie zeby sie z tego DEBILE wycofali. Dobrze ze chociaz logowanie jest jeszcze za free:D

czarnaaaa1983
czarnaaaa1983
  20 września 2011

stvn jak jeszzcze raz napiszesz cos o ŚR to ja tez wyjde z siebie.. w koncu to i moj 'drugi dom' :/

a w poprzedniej wypowiedzi zapomnialam dopisac ze POPIERAM!!!!
i nie mam zamiaru byc kims.. zeby 'zrozumiec'.. mnie jakos nie zagadywali popieprzeni napalency;]
kwestia przedstawienia wlasnej osoby i w sposobie pisania i w zdjeciach i w zachowaniu:)
amen.

stvn
stvn
  20 września 2011

Chciałbym sprostować swoje zdanie z którejś z poprzednich stron. Moje "ale" jest kierowane KONKRETNIE do użytkowniczki Raijaa i jej podejścia, a nie do Świątyni Rocka, jako społeczności. To nie jest takie proste, jakby się wydawało, a nie miejsce tu na rozpisywanie się. Nieważne.

Godzinę temu napisałem elaborat na ten temat, chciałem wcisnąć [Dodaj posta], ale jednak nie wcisnąłem.

Niektóre sprawy trzeba załatwiać do końca, by nie ciągnęły się niedopowiedzeniami w nieskończoność. Tak więc...

Proszę o wybaczenie wszystkich mieszkańców Świątyni Rocka.

Jeśli zasługuję na forumowego bana na pisanie na 24h za to, że dalej ciągnę offtop, trudno. Wyjaśnić musiałem.

Peace.

Xeen
Xeen
  20 września 2011

Przekrzykują się na wzajem. A nie moglibyście napisać tylko "Popieram" tylko to?
Znowu kłótnie :ziew:

kaniii
kaniii
  20 września 2011

Taki temat do kłótni...ale oboje poparli :)

Raijaa
Raijaa
  20 września 2011

Masz coś do mnie. Co przestraszyłeś się i teraz się plujesz do mnie. O przepraszam to nie ja robię tutaj jakieś problemy osoby się miały tylko podpisać ,a tu widzę ,że pewne osoby pamiętniki prowadzą. Ja już tu więcej nic nie napiszę. A nie powiedziałeś o Raijaa się mądrzy tylko napisałeś kolejna mądra ze światynii rocka , atakujesz świątynie to masz.Uważniej dobieraj słowa. Wielka elita bo sobie vip wykupi i myśli ,ze świeci.

kaniii
kaniii
  20 września 2011

I przypominam , że to nie jest problem tylko ŚR , ale całej społeczności smeetowskiej :) I chciałam jeszcze doskrobać , że nie napisałam tej petycji tylko ze względu na siebie (bo nie mogę pisać na privie). Nie jestem samolubna :)
Dziękuję i pozdrawiam.

P.S
Może w końcu jakiś admin raczył by zabrać głos...

michal08079
Posty: 1 (po ~20 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 133
michal08079
  20 września 2011

zgadzam sie z wami:)

DjExtreminal
Posty: 1 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DjExtreminal
  20 września 2011

popieram petycje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.