kaniii
kaniii
  15 września 2011 (pierwszy post)

Administratorzy Miasta Fotki

PETYCJA
W imieniu użytkowników Miasta fotki , proszę o przywrócenie możliwości wysyłania wiadomości prywatnych przez nowych miastowiczów Smeet . Bez obligatoryjnego wykupywania VIPa.
UZASADNIENIE
Pozbawienie nowych użytkowników wysyłania wiadomości prywatnych (bez poprzedniego wykupienia VIPa) do innych jest co najmniej złym pomysłem. Zaprzecza to podstawowej rzeczy dla której wchodzi się do Miasta Fotki a mianowicie , poznawaniu nowych ludzi. Kontakt jest utrudniony i czatowanie nie sprawia już takiej przyjemności. Doszło do tego , że trzeba płacić za rozmowę z innymi ( bo VIP nie jest za darmo).

Użytkownik kaniii

(Poniżej znajdują się podpisy osób które razem ze mną wnoszą petycję)

kaniii
kaniii
  22 września 2011

Dziękuję Pan- u :)))

Xeen
Xeen
  22 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sKooler
Pan
Pan: Pan


Nie zapeszajcie! Sami dajecie pomysły a jak je wykorzystają?!
sKooler
sKooler
  22 września 2011
Xeen
Xeen: Sami dajecie pomysły a jak je wykorzystają?!

to 98% powie selawi :)
z czasem smeet i tak będzie co raz bardziej komercyjnie nastawiony (przynajmniej tak mi się wydaje ;)), pozostaje tylko czekać jakie będą następne ograniczenia i czy będą one dotyczyły tylko nowych kont, czy wszystkich :)
kaniii
kaniii
  22 września 2011

Pani admin napisała mi:
Przedstawię propozycję do działu, który zajmuje się produktem.

Jednakże jest wiele powodów, dla których tę zmianę wprowadzono.
Powody nie ograniczają się tylko do polskiego Smeeta, ale także do innych rynków.

Niewszystkie są dla nas oczywiste.

Pozdrawiam

Raijaa
Raijaa
  22 września 2011
Xeen
Xeen: Nie zapeszajcie! Sami dajecie pomysły a jak je wykorzystają?!
Tak , a jak dajemy pomysły na zadania w których można zarobić coinsy i jakoś ich nie wykorzystują. :]
synonimowa
synonimowa
  23 września 2011

Też popieram. ;)

bulit1
bulit1
  23 września 2011

zgadzam sie z ty poniewaz nie po to tam wchodzimy i za poznanie kogos musimy placic.

Fenomenka
Fenomenka
  23 września 2011

Dziękujemy za Wasze opinie!

Pracujemy nad poprawieniem tej zmiany w Mieście Fotki.

sKooler
sKooler
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękujemy za Wasze opinie! Pracujemy nad poprawieniem tej zmiany w Mieście Fotki.

pozostaje życzyć, żeby ta praca nie poszła na marne ;)
kaniii
kaniii
  23 września 2011

My też nadal pracujemy nad zdobywaniem podpisów ... i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie sprawy.

PapierowaMaskotka
PapierowaMaskotka
  26 września 2011

I nadal trzeba mieć VIPA żeby do kogoś napisać ... ;C

stvn
stvn
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie sprawy.

Jak widać, olali petycję.
BuBusTychy
Posty: 3 (po ~486 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 26
BuBusTychy
  26 września 2011
Popieram po przeczytaniu całych 11 stron stwierdzam że Afera dla Ciebie jak najlepiej pasowało by napisać w swoim motto"Nie pisać do mnie PW bo jestem zajęta" i było by po kłopocie. Dwa Nie każdy ma czas by siedzieć tam 20 minut tu 50 i czekać łaskawie jak ktoś odpisze na głównym czacie. Przykładowo w moim wypadku 99,9% swojego pobytu na MF czat mam wyłączony/zminimalizowany. Po 3 Gdy ja zaczynałem przygodę na MF nie było tego, ale gdyby tak było od razu by mnie zniechęciło do dalszej gry, ponieważ gdy rozmawiałem to tylko prywatnie i prawie zawsze tak robię bo jest mi wygodnie, oraz nikt inny niż dana osoba nie czyta co napisałem. Twierdzisz że to dla leni jest wygodne, ale powiedź mi kto by chciał czekać specjalnie 24 h by móc normalnie pogadać(przez PW). Co do reszty kłótni to każdy chciał powiedzieć coś Dobrego.
Pozdrawiam BuBu i życzę kaniii by zakończyła się sukcesem.

Czy możesz dmuchnąć w mój gwizdek bejbe, gwizdek bejbe,
Po-wiedz mi!
Pokaże ci jak to robić
I zaczniemy po-wo-li,
Połącz tylko swoje wargi,
Bliżej podejdź i...
Dmuchnij w mój gwizdek bejbe, gwizdek bejbe,
Je-dzies

kaniii
kaniii
  26 września 2011
BuBusTychy
BuBusTychy: Po 3 Gdy ja zaczynałem przygodę na MF nie było tego, ale gdyby tak było od razu by mnie zniechęciło do dalszej gry


To główny powód :)
Dzięki BuBus :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widać, olali petycję.


Stvn poczekajmy ;)
KociDemonX
Posty: 9 (po ~167 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
KociDemonX
  28 września 2011

Jak ktoś jest nowy niech sobie zrobić z 10lvl następnie odwiedzi 'Plac imprez' najcieńsze tam stoi ochroniarz który daje Vipa za free jak się nie pojawi to relog i znów tam. Dużo zabawy ale jak momus zależy i ma czas niech się bawi:)
Z niższymi lvlami ochroniarz sie nie pojawia to takie zabezpieczenie aby nowi nie mieli za łatwo:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.