kaniii
kaniii
  15 września 2011 (pierwszy post)

Administratorzy Miasta Fotki

PETYCJA
W imieniu użytkowników Miasta fotki , proszę o przywrócenie możliwości wysyłania wiadomości prywatnych przez nowych miastowiczów Smeet . Bez obligatoryjnego wykupywania VIPa.
UZASADNIENIE
Pozbawienie nowych użytkowników wysyłania wiadomości prywatnych (bez poprzedniego wykupienia VIPa) do innych jest co najmniej złym pomysłem. Zaprzecza to podstawowej rzeczy dla której wchodzi się do Miasta Fotki a mianowicie , poznawaniu nowych ludzi. Kontakt jest utrudniony i czatowanie nie sprawia już takiej przyjemności. Doszło do tego , że trzeba płacić za rozmowę z innymi ( bo VIP nie jest za darmo).

Użytkownik kaniii

(Poniżej znajdują się podpisy osób które razem ze mną wnoszą petycję)

sKooler
sKooler
  17 września 2011
Afera74
Afera74: Nie lubię być zaczepiana.

Afera74
Afera74: I innym też nie dadzą.

skoro aż tak Ci przeszkadzają wiadomości od "nowych", to zawsze możesz ich zablokować, w końcu po coś ta opcja jest.
MortuusEst
MortuusEst
  17 września 2011

A ja mam to gdzieś,jeszcze kilka utrudnień i usuwam konto,bo po jaki beep mam się denerwować

Raijaa
Raijaa
  17 września 2011

Ciekawe Afera czy ty nie zaczepiasz innych...
A w jaki sposób nówki mają nawiązać znajomości. Od tego jest priv , żeby ludzie pisali. Jak Ci się nie podoba to nie odpisuj.

stvn
stvn
  17 września 2011

Kolejna mądra ze Świątyni Rocka.:rock:

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  17 września 2011

Tym bardziej jestem za brakiem dostępu NEV do nas.
Przekonujecie coraz bardziej.

KoCham Was

Raijaa
Raijaa
  17 września 2011

Egoiści z was tyle wam powiem.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  17 września 2011

Jak nie zamierzasz być na MF dłużej niż 24h, tak aby stracić nev, to z góry "pa"
Nie trzeba tutaj jednodniowych zadymiaczy SAMOLUBÓW jednych!!!

Wypisali się tu wszyscy co planują wskoczyć na lewiźnie i rozrabiać !!!!
a tak to STOP
I suuuuper

Gratki dla tego kto wymyślił sposób na poskromienie osób wjeżdżających na lewiznach. Dzieki. DZIĘKI. :zakochany:

KoCham Was

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejna mądra ze Świątyni Rocka.

Żebym ja nie musiał zaraz pokazać jaki to ja mądry, pochodząc ze Świątyni ; ]
stvn
stvn
  17 września 2011

No ja już się nie odzywam.:jezyk:

kaniii
kaniii
  17 września 2011

Aaa to jakiś spisek? Afera powiem , że głupoty piszesz :) Racji w tym zero.MF To jest czat więc mam prawo do rozmowy prywatnej i ogólnej , korzystając z tego serwisu:
"Wyraz czat (chat), będący zapożyczeniem, zagnieździł się w slangu informatycznym. Najpowszechniejszym znaczeniem tego słowa jest serwis internetowy służący do komunikacji wielu osób w tzw. pokojach. Zwykle istnieją dwa rodzaje rozmowy – prywatna, której przebieg mogą śledzić tylko dwie osoby, oraz publiczna, dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników "

kaniii
kaniii
  17 września 2011

A i NEW nie ma nawet dostępu do NEW , a nie tylko do WAS o wysokich levelach
-.- Wielmożni Państwo

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  17 września 2011

Nic nie jest za darmo za wszystko trzeba zapłacić smeet musi jakoś czerpać kase od ludzi wiec próbuje tak tak samo jest na IMVU tylko drozej

stvn
stvn
  17 września 2011

Nie rozumiecie Afery. Gówniażeria jej pisze pierdoły w PW, pisała o tym na forum w którymś z niższych tematów. A teraz ma spokój. Bądźcie nią dzień, dwa, tydzień, to zrozumiecie. Inaczej nie zrozumiecie. To tyle.

Raijaa
Raijaa
  17 września 2011

Nie długo ,aby wrzucić piosenka z you tube będzie opłata :D

kaniii
kaniii
  17 września 2011

Haha :D
A dlaczego do Afery piszą gówniarze??? To przecież dorosła kobieta :>

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.