fatima2345
fatima2345
  4 lipca 2011 (pierwszy post)
Chciałabym poruszyć bardzo ważny i niezmiernie interesujący temat :) nasza kochana Pani OP KaTaRzNkA nadużywa swojej władzy :) Ma funkcje OP i jest po to by pomagać łagodzić spory a nie nadużywać swojej władzy :) to że jest OP nie znaczy że może spełniać swoje zachcianki bez zgody innych. Czy ludzie zostają OP tylko dlatego ze mają niskie poczucie własnej wartości w realu dlatego chcą mieć władze na mf?? Przytoczę sytuację w której Katarznka wykazała się cechą samolubną i tym że ona ma mylne pojęcie tego że jak ma 2 literki OP to może decydować za wszystkich: napisała czy ktoś wrzuca film nie dostała odpowiedzi i nie zważając na to co leci usunęła wszystko wrzucając swój film dobrze rozumiem kino jest do oglądania filmów ale pomiędzy muzyka która leciała był film wrzucony przez jedna osobę ale nie zwróciła już na to uwag tłumaczenie jej było takie iż: nie uzyskała odpowiedzi pytając czy ktoś wrzuci film? jak ludzie zaproponowali że chcą zmienić film kochana Pani OP która jest od tego by łagodzić a nie podjudzać ludzi była taka: ze i tak będzie go puszczać do końca a jak nam się nie podoba możemy wyjść... Tak się zachowuje przykładny OP raczej nie to jest śmiechu warte. Uważam że Katarznka nadużywa swojej władzy i nie zna swoich obowiązków należących do OP sama nie jest i nie ma prawa decydować za wszystkich?
Nie będę się bawiła w screeny bo nie mam na to czasu ale wszyscy dobrze wiedzą że tak jest bez śmiesznych dowodów bo takie sytuacje się powtarzają i powtarzać będą nie mydlmy sobie oczu? u nie udawajmy ze nie ma problemu? ponad połowa OP nadużywa swojej władzy?
Albo poruszę jeszcze jeden problem z banami haha
OP banuje za przekleństwa albo za to że im się nie podoba prawda którą się o nich pisze hahaha a nawet banują za to że zgadzasz się z tym co inni mówia na temat zachowania OP?
Podlizujesz się do OP masz względy a jak mówisz co myślisz jesteś tępionym obrażanym i banowanym :) hehehe
Nie każdy OP jest taki ale jest wielu takich :)
Albo bezpodstawne ostrzeżenia za obrazę wielu z was powinno otworzyć słownik i przeczytać formułkę słowa obraza by ostrzegać czy banować?
To jest problem wielu osób ale nie każdy ma odwagę mówić o tym wprost więc ja to robię i wiem że to nie tylko moje zdanie i przemyślenia :)
Lenka
Lenka
  4 lipca 2011

Witam xxLenek wylecial z gry za nic nie obrazil nawet nie bylo wulgaryzmow prosze oto dowod jak zwykle op katarznka;/



Czy to jest powod zeby za wyrazenie swojej opinii użytkownik polecial ?

xxLenek
xxLenek
  4 lipca 2011

no właśnie i za te moje wypowiedzi które są na ss dostałem bana :) czy to jest sprawiedliwość? bo mi się wydaje ze nie.Moim zdaniem OP katarznka powinna stracić OP za takie coś bo to nie jest pierwszy raz. ale znając życie zaraz inne Opy zaczną jej bronic jak zawsze i wszystko ucichnie jak by nic się nie stało ale ja jej nie popuszczę póki nie straci OP za takie coś. dużo by sie znalazło skarg na nią od innych użytkowników ale zobaczymy czy się wypowiedzą

fatima2345
fatima2345
  4 lipca 2011

Katarznka to nie jedyna OP co naduzywa swojej władzy

colpe
colpe
  4 lipca 2011

jestem z wami bo wczoraj dostalem bana zanim napisalem hej ale dlaczego bo arcika urazilem i jego OP arcikowa wczesniej dobrusia mnie usuwala przez takie cos dostalem 11 banow na poczatek za zla atmosfereeee ktorej nikt nie odczuwal oprocz ich... i czy to aby jest normalne moze jakis admin sie wypowie na ten temat....

Z powazaniem SHANG

P.S. brak powazania dla OP

Xeen
Xeen
  4 lipca 2011

Nie chce mi się czytać, spróbuję chociaż kawałek

Xeen
Xeen
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem z wami bo wczoraj dostalem bana zanim napisalem hej ale dlaczego bo arcika urazilem i jego OP arcikowa wczesniej dobrusia mnie usuwala przez takie cos dostalem 11 banow na poczatek za zla atmosfereeee ktorej nikt nie odczuwal oprocz ich... i czy to aby jest normalne moze jakis admin sie wypowie na ten temat....

Piszesz, że go uraziłeś w jakiś sposób on mógł to zgłosić do OP-a i on mógł Cię wywalić bo go obrażałeś, robiłeś złą atmosferę a nikt tego nie odczuł? nie szkodzi, że nikt nie odczuł, ale ją psujesz i do tego jest powód OP wypełnia swoje zadanie.
Lenka
Lenka
  4 lipca 2011

Cople my tu poruszyliśmy temat Op Katarznki nie Dobrusi !
A dlaczego nikt nie odp na temat Pani Op Katarznki?
Czy ona ma jakis imunnitet na mf?

fatima2345
fatima2345
  4 lipca 2011

Xeen Błagam Cię kazdy ma prawo wyrazic swoją opinię tak czy nie??? o co tu w końcu tak naprawdę chodzi co?? 3 ostrzeżenia gdzie są nie ma?? po prostu lecisz to jest nie sprawiedliwość.
Ale Lenka ma racje temat Katarznki tu jest poruszony

SWlR
SWlR
  4 lipca 2011
robi co sama chce ....
SwEetDeAth001
Posty: 3 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
SwEetDeAth001
  4 lipca 2011

Co do OP-ów do Kasi nic nie mam ale do ARCIKOWEJ TAK 2 lipca 2011 dostałem 8 banów z tego 6 dostałem za darmo bez uprzedzenia wywala. tyle mam w tym do powiedzenia. a jeszcze i jej prowokacje (ARCIIK, ARCIKOWA)

fatima2345
fatima2345
  4 lipca 2011

Kochani temat Tyczy sie w tej chwili Katarznki

Xeen
Xeen
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 ostrzeżenia gdzie są nie ma??

Śmieszne, ktoś klnie i obraża ile wlezie i 3 ostrzeżenia musisz mu dawać?
Przykład:
Kowalski: ale @%!^%@$@%@
Kowalski: zal @!@$#$
OP: Uspokój się
Kowalski: !@#&!^@^
OP: Uspokój się
Kowalski: !&@&@^@^@
Kowalski: %!^@%@%@$
Kowalski:@@^%@%@$
OP: Uspokój się

Tak to ma wyglądać? Jak klnie to leci, powinno być jedno ostrzeżenie
nie zaśmiecajmy MF takim czymś.
fatima2345
fatima2345
  4 lipca 2011

TEMAT TYCZY SIĘ KATARZNKI

Arcikowa
Arcikowa
  4 lipca 2011

SweetCrazy dlaTwojej wiadomości byłaś informatorą i pisanie do userki Iwonki zamknij morde nie jest chyba zgodne z regulaminem :] ? tak samo zastraszanie , kto prowokuje ten prowokuje ;]
http://img90.imageshack.us/img90/304/sweetco.jpg

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.