fatima2345
fatima2345
  4 lipca 2011 (pierwszy post)
Chciałabym poruszyć bardzo ważny i niezmiernie interesujący temat :) nasza kochana Pani OP KaTaRzNkA nadużywa swojej władzy :) Ma funkcje OP i jest po to by pomagać łagodzić spory a nie nadużywać swojej władzy :) to że jest OP nie znaczy że może spełniać swoje zachcianki bez zgody innych. Czy ludzie zostają OP tylko dlatego ze mają niskie poczucie własnej wartości w realu dlatego chcą mieć władze na mf?? Przytoczę sytuację w której Katarznka wykazała się cechą samolubną i tym że ona ma mylne pojęcie tego że jak ma 2 literki OP to może decydować za wszystkich: napisała czy ktoś wrzuca film nie dostała odpowiedzi i nie zważając na to co leci usunęła wszystko wrzucając swój film dobrze rozumiem kino jest do oglądania filmów ale pomiędzy muzyka która leciała był film wrzucony przez jedna osobę ale nie zwróciła już na to uwag tłumaczenie jej było takie iż: nie uzyskała odpowiedzi pytając czy ktoś wrzuci film? jak ludzie zaproponowali że chcą zmienić film kochana Pani OP która jest od tego by łagodzić a nie podjudzać ludzi była taka: ze i tak będzie go puszczać do końca a jak nam się nie podoba możemy wyjść... Tak się zachowuje przykładny OP raczej nie to jest śmiechu warte. Uważam że Katarznka nadużywa swojej władzy i nie zna swoich obowiązków należących do OP sama nie jest i nie ma prawa decydować za wszystkich?
Nie będę się bawiła w screeny bo nie mam na to czasu ale wszyscy dobrze wiedzą że tak jest bez śmiesznych dowodów bo takie sytuacje się powtarzają i powtarzać będą nie mydlmy sobie oczu? u nie udawajmy ze nie ma problemu? ponad połowa OP nadużywa swojej władzy?
Albo poruszę jeszcze jeden problem z banami haha
OP banuje za przekleństwa albo za to że im się nie podoba prawda którą się o nich pisze hahaha a nawet banują za to że zgadzasz się z tym co inni mówia na temat zachowania OP?
Podlizujesz się do OP masz względy a jak mówisz co myślisz jesteś tępionym obrażanym i banowanym :) hehehe
Nie każdy OP jest taki ale jest wielu takich :)
Albo bezpodstawne ostrzeżenia za obrazę wielu z was powinno otworzyć słownik i przeczytać formułkę słowa obraza by ostrzegać czy banować?
To jest problem wielu osób ale nie każdy ma odwagę mówić o tym wprost więc ja to robię i wiem że to nie tylko moje zdanie i przemyślenia :)
Aeternus
Aeternus
  4 lipca 2011
Lenka
Lenka: Juz zgloszone do Administracji lecz Pani Op Katarznka ma immunitet tu widze


więc niech sprawę rozstrzygnie administracja....
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  5 lipca 2011
Lenka
Lenka: Witam xxLenek wylecial z gry za nic nie obrazil nawet nie bylo wulgaryzmow prosze oto dowod jak zwykle op katarznka;/

Proszę podać datę i godzinę kicka.

SPRAWA KINA
w kinie mają lecieć tylko i wyłącznie filmy, ale w wyjątkowych sytuacjach, czyli gdy żadna z obecnych osób nie chce obejrzeć filmu można wrzucić jakąś muzyczkę.
Jeśli pojawi się chociaż 1 osoba, która chce oglądać film nalezy po utworze włączyć filmik.
Operator również ma prawo do oglądania swoich filmów to po pierwsze.
Jaki film ma lecieć w danej chwili, nie zalezy od Opa, a od usera, który jako 1wszy zajął ekran (wyjątek - gdy osoba opuści kino podczas seansu).
Po drugie tlumaczenie, że nikt nie chce, albo, że większość nie chce oglądać X filmu - nie powinno być brane pod uwagę. Filmy mają być puszczane wg kolejności.
Jak nie chcesz oglądać filmiku - to nikt Cię do tego nie zmusza, zaklep kolejkę i wróć po filmie.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Xeen
Xeen
  5 lipca 2011

Sytuacja rozwiązana.

dotka
dotka
  5 lipca 2011

A ja uwazam, ze najwyzszy czas zrobic z kina kino...

Xeen
Xeen
  5 lipca 2011

Też tak uważam, powinna być tam osoba, która ma dostęp do TV i wyłącza muzykę a przepuszcza filmy. Kino to kino, jest tyle miejsc gdzie można puszczać muzykę jest nawet strefa muzyczna...

xxLenek
xxLenek
  5 lipca 2011
Ela
Ela: Proszę podać datę i godzinę kicka.


to było w niedziele nie pamiętam o której godz ale miedzy 22-23 może po 23
fatima2345
fatima2345
  5 lipca 2011

Kino jest kinem to wiem że w kinie powinna lecieć muzyka tez wiem i też tak myślę i gdy ktoś chce oglądać film ma prawo z tym się zgodzę ale czy trzeba wszystko usunąć hurtowo nie patrząc czy jest film wrzucony?? ok zapytała czy ktoś wrzucił wrzucił film ale może tej osoby chwilowo nie było przy kompie tak też się zdarza prawda??

fatima2345
fatima2345
  5 lipca 2011

aha ja nie mam nic do tego że OP wrzuca swój fil bo to też człowiek ale może usuwać piosenkę po piosence patrząc czy filmu nie ma??b to chyba nie zajmuje aż tyle czasu prawda??

Letal
Letal
  5 lipca 2011

ludzie ludzie weźcie ogarnijcie. a nie żyjecie samą fotką i miastem fotki. :)

Pjotrek
Pjotrek
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma funkcje OP i jest po to by pomagać łagodzić spory a nie nadużywać swojej władzy :)

jak sie da palec to weźmiecie cała rękę

Konto usunięte
Konto usunięte: fatima2345

a ja sadze ze tu gdzie indziej jest pies pogrzebany po prostu nie przepadasz za nia i czepiasz sie każdego małego 'pierdnięcia';)

Lenka
Lenka: obrazil nawet nie bylo wulgaryzmow

dajesz wycięte jakieś screeny z tego co wiem to nie dowód

i takich spraw nie załatwia sie na forum o0;)
fatima2345
fatima2345
  5 lipca 2011

po 1 ja nie daje screenow jak bys nie zauważył...
po 2 a forum jest od tego by wydawac swoje opinie i foru jst dla wszystkich
po 3 nie mam urazu do Katarznki po prostu mówie co mi sie nie spodobało i mam do tego prawo

Lenka
Lenka
  5 lipca 2011
Pjotrek
Pjotrek: dajesz wycięte jakieś screeny z tego co wiem to nie dowód

Piotrek jakbyś nie zauwazyl to nie jest kawałek screna. Jest ewidentnie ukazane jak Mój xxLenek wyrazil opinie i scren jest do momentu gdy został wyrzucony z gry tylko dlatego ze wypowiedział sie!
madzienka2212
madzienka2212
  5 lipca 2011

Jeśli chodzi o temat Katarznki to ja mam coś do powiedzenia. Przedwczoraj zostałam wyrzucona dwa razy, niesłusznie, nie dostałam ani jednego ostrzeżenia. A dlaczego.? Bo szanowna pani OP stwierdziła, że jeżeli już raz wyleciałam to jestem w takiej sytuacji że nie powinnam dostawać już ostrzeżeń. Zaznaczyła też, że jeśli jeszcze raz zostanę wyrzucona to zgłosi mnie osobiście do blokady konta.

madzienka2212
madzienka2212
  5 lipca 2011
http://zapodaj.net/c9551344671c.png.html
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  6 lipca 2011

Jestem bardzo zdziwiona.
Podam inne przykładziki może :mrgreen:
JEDEN
Kiedyś w kinie leciała szmira. Ludzie jęczeli, to piszę do Kasi w czym rzecz.
Ona wchodzi i.... Ja widzę, ze sytuacja się zmieniła, ze chyba film sie podoba.
Pytam !!!! w "okno akcji" "Podoba się film?" i jest ok. Nie usuwane były.
Chyba nie zakochała się we mnie?, a ja o jej względy nie prosiłam.
Ale jest spoko, mijamy się spokojnie.
DWA
Marcinx199 nieledwie wczoraj chyba z 15klipów wywalił w kinie i wszyscy zadowoleni byli i ok. Zna się na rzeczy. ok :nutki:
TRZY
Inny OP wywalił mi klip-a z playlisty (żadna rewelka), ale lepsze niż sama zapodała w miejsce tego :>>>> Dobrusia
Nie pytaj się jej o godzinę, bo zrobi z ciebie gwałciciela
Pozdrawiam lizusów :mrgreen:

Propozycja: głosowanie na OP

KoCham Was

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.