stvn
stvn
  14 czerwca 2011 (pierwszy post)


Niniejszym w imieniu wszystkich użytkowników odpowiedzialnych za notoryczne urządzanie sobie dyskoteki w Kinie, pragnę przeprosić Administratorów naszego miasta i błagać o wybaczenie. Każdy z nas odnajduje swoje miejsce w Mieście Fotki, każdy z nas odnajduje swój ulubiony pokój publiczny, by tam miło spędzać czas ze znajomymi. Jak wiadomo - najbardziej cieszy coś, co jest zakazane. Tak jest i tym razem. Owszem, wiemy, że od puszczania muzyki są pokoje tematyczne jak Bunkier Techno czy też Świątynia Rocka. Jednak NIGDZIE INDZIEJ tak nie "smakuje" muzyka, jak właśnie w Kinie. Nigdzie indziej nie ma takiego klimatu, by przy niej tańczyć, rozmawiać, tworzyć nowe znajomości czy wręcz nowe związki. Tak było, tak jest i tak (chyba) będzie. Nie jest naszą winą, że tacy jesteśmy. Bo można powiedzieć, że moglibyśmy CHCIEĆ się zmienić. Tylko czy my chcemy?

Filmy. Obejrzane już po 10x, znane niemal na pamięć, znudzone do granic możliwości. Nie chciane.

Muzyka. Ta - jak to mówią - łagodzi obyczaje. I tak też jest. Nooo... może lepiej ująć... powinno być. Bo często muzyka właśnie jest powodem wojen w Kinie, gdzie powinny lecieć filmy.

Wiemy - nie pomagają prośby, nie pomagają groźby, nie pomaga wyłączanie muzyki przez OP. Ale cóż poradzimy? Nie zmienimy swojej natury. Dla Was, Administratorów - Kino jest od puszczania filmów. Dla nas, graczy - Kino jest od potańczenia przy dobrej muzyce.

Zabranie dwóch foteli z prawych rzędów nie było konieczne, byśmy zrozumieli w czym rzecz. My rozumiemy doskonale. Chcemy... oczekujemy... byście byli dla nas bardziej wyrozumiali. Byście nie karali nas zabieraniem foteli. Podczas dyskusji na ten temat między graczami, padło ironiczne zdanie, że zabierają fotele, byśmy mieli więcej miejsca do tańczenia. To nie tak!

Przywróćcie poprzedni wygląd naszego Kina. Niech te dwa fotele powrócą. Prosimy.
aneta130a
aneta130a
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=nsfIzVTWNbA

Fajny pomysł.
Tylko dlaczego ja tam jak zawsze muszę tańczyć :D ::crylol::
Colpevole
Colpevole
  15 czerwca 2011

BO nie chcialas mi zrobic wywiadu na ten temat:P ale dziekuje za uznanie ale teraz juz nie dlugo bede walczyl z wami:D ale luz dozywocie to nie strasznosc:D

dedi5
dedi5
  15 czerwca 2011


Zaraz nie będzie na czym siedzieć ;]
stvn
stvn
  15 czerwca 2011

To już przechodzi ludzkie pojęcie!

Sajmonn20
Sajmonn20
  15 czerwca 2011

teeee nie krasc nam bo zrobie dym wielki dym

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  15 czerwca 2011

Może postanowili zamknąć kino i powstanie coś inszego....np. pokój do tańczenia ;P
Pytanie co zrobią wtedy z popcornem bo chyba nie dadzą do piekarnii albo restauracji xD

aneta130a
aneta130a
  15 czerwca 2011

Ale imprezy nie tylko były robione przy muzyce, podczas oglądania filmów też nie raz się tańczyło. Więc co komu to przeszkadzało że potrafimy się dobrze bawić???
xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  15 czerwca 2011

Wystrój wnętrza i nazwa pokoju ;P
Ja mówię, że fotele to początek, a w końcowym efekcie powstanie nowy pokój xD

DangerousRelations
DangerousRelations
  15 czerwca 2011

Ja i tak nie zauważyłam,że ich nie było więc.... dostsouje się :D

Xeen
Xeen
  15 czerwca 2011

Haha, dokładnie
ja tam wchodzę raz w tygodniu ; P

stvn
stvn
  15 czerwca 2011

Dlaczego tak sporadycznie?

Xeen
Xeen
  15 czerwca 2011

Stvn czemu te fotele są tak bardzo dla Ciebie ważne, czyżby
pierwsza randka na nich się odbywała? :-)

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  15 czerwca 2011

;P Może to była pierwsza rzecz na której usiadł i teraz jest oburzony bo przedmiot jego wspomnień został zajumany xD

stvn
stvn
  15 czerwca 2011

Nie! Pierwsza randka była na rynku, na krzesełkach przy żywopłocie.

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  15 czerwca 2011

Heheh ;) A w pobliżu był Manuel i smarował wam kanapki ;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.