stvn
stvn
  14 czerwca 2011 (pierwszy post)


Niniejszym w imieniu wszystkich użytkowników odpowiedzialnych za notoryczne urządzanie sobie dyskoteki w Kinie, pragnę przeprosić Administratorów naszego miasta i błagać o wybaczenie. Każdy z nas odnajduje swoje miejsce w Mieście Fotki, każdy z nas odnajduje swój ulubiony pokój publiczny, by tam miło spędzać czas ze znajomymi. Jak wiadomo - najbardziej cieszy coś, co jest zakazane. Tak jest i tym razem. Owszem, wiemy, że od puszczania muzyki są pokoje tematyczne jak Bunkier Techno czy też Świątynia Rocka. Jednak NIGDZIE INDZIEJ tak nie "smakuje" muzyka, jak właśnie w Kinie. Nigdzie indziej nie ma takiego klimatu, by przy niej tańczyć, rozmawiać, tworzyć nowe znajomości czy wręcz nowe związki. Tak było, tak jest i tak (chyba) będzie. Nie jest naszą winą, że tacy jesteśmy. Bo można powiedzieć, że moglibyśmy CHCIEĆ się zmienić. Tylko czy my chcemy?

Filmy. Obejrzane już po 10x, znane niemal na pamięć, znudzone do granic możliwości. Nie chciane.

Muzyka. Ta - jak to mówią - łagodzi obyczaje. I tak też jest. Nooo... może lepiej ująć... powinno być. Bo często muzyka właśnie jest powodem wojen w Kinie, gdzie powinny lecieć filmy.

Wiemy - nie pomagają prośby, nie pomagają groźby, nie pomaga wyłączanie muzyki przez OP. Ale cóż poradzimy? Nie zmienimy swojej natury. Dla Was, Administratorów - Kino jest od puszczania filmów. Dla nas, graczy - Kino jest od potańczenia przy dobrej muzyce.

Zabranie dwóch foteli z prawych rzędów nie było konieczne, byśmy zrozumieli w czym rzecz. My rozumiemy doskonale. Chcemy... oczekujemy... byście byli dla nas bardziej wyrozumiali. Byście nie karali nas zabieraniem foteli. Podczas dyskusji na ten temat między graczami, padło ironiczne zdanie, że zabierają fotele, byśmy mieli więcej miejsca do tańczenia. To nie tak!

Przywróćcie poprzedni wygląd naszego Kina. Niech te dwa fotele powrócą. Prosimy.
stvn
stvn
  14 czerwca 2011

A jeśli sukcesywnie będą nam zabierane kolejne rzędy foteli? Co wtedy?

aneta130a
aneta130a
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli sukcesywnie będą nam zabierane kolejne rzędy foteli? Co wtedy?


Wtedy ze strajkiem trzeba będzie się przenieść w inne miejsce... ::lol2::
Ainess
Posty: 63 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Ainess
  14 czerwca 2011
My chcieć Fotele !!! :crylol:

[color=cyan]Ale na powage oddajcie nam FOTELE !!:tak:
Xeen
Xeen
  14 czerwca 2011

I w kinie puszczajcie filmy a nie muzykę
KINO TO FILMY :)

stvn
stvn
  14 czerwca 2011
DAJCIE FOTELE, BO WOŁAM ELĘ!
aneta130a
aneta130a
  14 czerwca 2011
Xeen
Xeen: I w kinie puszczajcie filmy a nie muzykę KINO TO FILMY :)

A jak większość woli słuchać muzyki. W kinie przesiaduje zgrana grupka osób i wszyscy się dogadują co do tego czy oglądany jest film czy słuchana muzyka.
Xeen
Xeen
  14 czerwca 2011

Jest dużo pokoi do słuchania muzyki!
Nawet jest strefa muzyczna.
Kino to kino zmieńcie nazwę
na "Kino muzyczne" bo nie ładnie jak jest kino
a puszczana jest muzyka - od muzyki jest specjalna
strefa.

Xeen
Xeen
  14 czerwca 2011
Oddajcie fotele bo za bilet już nie zapłacę : ] ::mrgreen::
aneta130a
aneta130a
  14 czerwca 2011

Ale w strefie muzycznej nie ma takiej atmosfery jak w kinie.

Xeen
Xeen
  14 czerwca 2011

Kino to kino : O
Atmosfera jest, w Bunkierze Techno po 40 osób.
___________________________________________
Bez powodu foteli nie zabrali
musi coś być na rzeczy MOŻE NOWOŚCI, te fotele może coś
zastąpi:) :mrgreen:

aneta130a
aneta130a
  14 czerwca 2011

Tam panuje inna atmosfera. Ale o tym jaka panuje atmosfera w kinie to wiedzą tylko ci którzy tam przebywają.

Xeen
Xeen
  14 czerwca 2011

Przebywam i pamiętam jak (Marcin ) puszczał film - komedie
trzy części. I to mi się spodobało
od tego jest kino:)

aneta130a
aneta130a
  14 czerwca 2011

Ja też przebywam i wiem że nigdzie indziej w pokoju publicznym nie ma takiej samej atmosfery.

Colpevole
Colpevole
  14 czerwca 2011

co jak co ale stvn ma racje bez tych dwoch foteli cuje pustke w sercu to juz nie to samo kino wezcie wywalcie tego goscia z popkornem jego dajcie na rynek przed wejsciem do kina a mi oddajcie moja miejscowke w rogu anie jakis za przeproszeniem pajac z maszyna mi ja zaja to jest nie dopuszczalne i oddawajcie mi fotele moje ulubione http://www.youtube.com/watch?v=nsfIzVTWNbA

stvn
stvn
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=nsfIzVTWNbA

Szacun za to!:brawo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.