stvn
stvn
  14 czerwca 2011 (pierwszy post)


Niniejszym w imieniu wszystkich użytkowników odpowiedzialnych za notoryczne urządzanie sobie dyskoteki w Kinie, pragnę przeprosić Administratorów naszego miasta i błagać o wybaczenie. Każdy z nas odnajduje swoje miejsce w Mieście Fotki, każdy z nas odnajduje swój ulubiony pokój publiczny, by tam miło spędzać czas ze znajomymi. Jak wiadomo - najbardziej cieszy coś, co jest zakazane. Tak jest i tym razem. Owszem, wiemy, że od puszczania muzyki są pokoje tematyczne jak Bunkier Techno czy też Świątynia Rocka. Jednak NIGDZIE INDZIEJ tak nie "smakuje" muzyka, jak właśnie w Kinie. Nigdzie indziej nie ma takiego klimatu, by przy niej tańczyć, rozmawiać, tworzyć nowe znajomości czy wręcz nowe związki. Tak było, tak jest i tak (chyba) będzie. Nie jest naszą winą, że tacy jesteśmy. Bo można powiedzieć, że moglibyśmy CHCIEĆ się zmienić. Tylko czy my chcemy?

Filmy. Obejrzane już po 10x, znane niemal na pamięć, znudzone do granic możliwości. Nie chciane.

Muzyka. Ta - jak to mówią - łagodzi obyczaje. I tak też jest. Nooo... może lepiej ująć... powinno być. Bo często muzyka właśnie jest powodem wojen w Kinie, gdzie powinny lecieć filmy.

Wiemy - nie pomagają prośby, nie pomagają groźby, nie pomaga wyłączanie muzyki przez OP. Ale cóż poradzimy? Nie zmienimy swojej natury. Dla Was, Administratorów - Kino jest od puszczania filmów. Dla nas, graczy - Kino jest od potańczenia przy dobrej muzyce.

Zabranie dwóch foteli z prawych rzędów nie było konieczne, byśmy zrozumieli w czym rzecz. My rozumiemy doskonale. Chcemy... oczekujemy... byście byli dla nas bardziej wyrozumiali. Byście nie karali nas zabieraniem foteli. Podczas dyskusji na ten temat między graczami, padło ironiczne zdanie, że zabierają fotele, byśmy mieli więcej miejsca do tańczenia. To nie tak!

Przywróćcie poprzedni wygląd naszego Kina. Niech te dwa fotele powrócą. Prosimy.
Shrek
Shrek
  14 czerwca 2011

aha i jeszcze jedno wywalcie pana z popcornem bo mnie denerwuje :D hahha

KocicaDemonX
Posty: 43 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
KocicaDemonX
  14 czerwca 2011

oddać te fotele :D jestem za !

KocicaDemon

ladyprincesa
ladyprincesa
  14 czerwca 2011

oddajdzie fotele bo nie ma gdzie siedziec:D

Raven510
Posty: 1 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Raven510
  14 czerwca 2011

popieram jestem za dawac mi te fotele !!

caper1986
caper1986
  14 czerwca 2011

Takkk Oddać FOTELE!!!!! I juzzzzz BO BĘDZIE DYM1!!!!! NIE MA GDZIE SIEDZIEĆ I ........POZDRO WSZYSTKIM WALCZĄCYM O FOTELE ;D;D;D;D;D;D;D;D

stvn
stvn
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BO BĘDZIE DYM1!!!!!

przerysovvana
przerysovvana
  14 czerwca 2011
lepiej mogliscie wywalic tego pana co macha non stop ta raczka i mowi caly czas kliknij mnie a dostaniesz popcorm pfff ;|
stysia25
Posty: 1 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
stysia25
  14 czerwca 2011

oddajcie nasze fotele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aneta130a
aneta130a
  14 czerwca 2011
DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  14 czerwca 2011

Dobrze, ze ekranu nie wzieli :D z drugiej strony takie to dziecinne .. zabrali fotele ^^

Oddać Fotele !

DonWvito
DonWvito
  14 czerwca 2011

Ja chcę kanapy :D jak nie fotele

Fenomenka
Fenomenka
  14 czerwca 2011

tyle hałasu o fotele? :szok:

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  14 czerwca 2011

zycie bez foteli nie ma sensu :d

stvn
stvn
  14 czerwca 2011

Były tam od zawsze! Teraz ich nie ma! Nikt się nie spodziewał!

aneta130a
aneta130a
  14 czerwca 2011

Bez tych foteli kino nie jest już takie jak kiedyś. Jest teraz takie... puste.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.