stvn
stvn
  14 czerwca 2011 (pierwszy post)


Niniejszym w imieniu wszystkich użytkowników odpowiedzialnych za notoryczne urządzanie sobie dyskoteki w Kinie, pragnę przeprosić Administratorów naszego miasta i błagać o wybaczenie. Każdy z nas odnajduje swoje miejsce w Mieście Fotki, każdy z nas odnajduje swój ulubiony pokój publiczny, by tam miło spędzać czas ze znajomymi. Jak wiadomo - najbardziej cieszy coś, co jest zakazane. Tak jest i tym razem. Owszem, wiemy, że od puszczania muzyki są pokoje tematyczne jak Bunkier Techno czy też Świątynia Rocka. Jednak NIGDZIE INDZIEJ tak nie "smakuje" muzyka, jak właśnie w Kinie. Nigdzie indziej nie ma takiego klimatu, by przy niej tańczyć, rozmawiać, tworzyć nowe znajomości czy wręcz nowe związki. Tak było, tak jest i tak (chyba) będzie. Nie jest naszą winą, że tacy jesteśmy. Bo można powiedzieć, że moglibyśmy CHCIEĆ się zmienić. Tylko czy my chcemy?

Filmy. Obejrzane już po 10x, znane niemal na pamięć, znudzone do granic możliwości. Nie chciane.

Muzyka. Ta - jak to mówią - łagodzi obyczaje. I tak też jest. Nooo... może lepiej ująć... powinno być. Bo często muzyka właśnie jest powodem wojen w Kinie, gdzie powinny lecieć filmy.

Wiemy - nie pomagają prośby, nie pomagają groźby, nie pomaga wyłączanie muzyki przez OP. Ale cóż poradzimy? Nie zmienimy swojej natury. Dla Was, Administratorów - Kino jest od puszczania filmów. Dla nas, graczy - Kino jest od potańczenia przy dobrej muzyce.

Zabranie dwóch foteli z prawych rzędów nie było konieczne, byśmy zrozumieli w czym rzecz. My rozumiemy doskonale. Chcemy... oczekujemy... byście byli dla nas bardziej wyrozumiali. Byście nie karali nas zabieraniem foteli. Podczas dyskusji na ten temat między graczami, padło ironiczne zdanie, że zabierają fotele, byśmy mieli więcej miejsca do tańczenia. To nie tak!

Przywróćcie poprzedni wygląd naszego Kina. Niech te dwa fotele powrócą. Prosimy.
Colpevole
Colpevole
  14 czerwca 2011

Oddajcie Nam FOTELE!!!!!!! MY CHCEMY NASZE FOTELE!!!!! Oddajcie Nam FOTELE!!!!!!!! Bez prawnie Wziete nikogo nie pytacie o zdanie oglaszam Powstamnie MF-sowskie Nie Dajmy Zeby Nam Zabierali Nasze Fotele:D

P.S. To moj Posdpis pod tą petycja:D

Demonishet
Demonishet
  14 czerwca 2011

oddajcie biedne fotele one poczebuja nos :D:D zebymy je wysiedzieli ::D

OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  14 czerwca 2011

Nasze Fotele ^^
Ale jak wrócą to mój pierwszy z lewej ^^

CasaaNova
CasaaNova
  14 czerwca 2011

come back :)

banas90
banas90
  14 czerwca 2011

Yyyyyy....... :krowa:
Tzn tak jak wyżej... Chcemy Fotele! Najlepiej podgrzewane i z masażem :pavarotti:

c0nte
c0nte
  14 czerwca 2011

no to oddajcie i na moje dajcie same fotele jak w prawdziwym kinie !

MeloVix
Posty: 11 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MeloVix
  14 czerwca 2011

Za 5 minut widze je z powrotem :D !!!!
z poważaniem RabbitKiller ::zly::

L00PEZ0
Posty: 1 (po ~133 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
L00PEZ0
  14 czerwca 2011

Myślę że to będzie rewolucja jak z krzyżem
Podpisuje się Gdzie są fotele Gdzie są fotele !!!!!!!!!!!!!???????????????$%#%!@#

Avatar użytkownika GerberekGerberek
Posty: 4 (po ~256 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Gerberek
  14 czerwca 2011

Skoro były fotele to niech wrócą. Podpisuję się.

LadyRoza
LadyRoza
  14 czerwca 2011
Gdzie jest krzyż !
Tzn noo te, fotele hehe

Podpisuję się
Givus
Givus
  14 czerwca 2011

Nie może być inaczej i ja się pod tym podpisuję.

xXAnotherGirlXx
xXAnotherGirlXx
  14 czerwca 2011

Dokładnie ! Oddawać fotele xD

Colpevole
Colpevole
  14 czerwca 2011

No Ludziska co tak slabo nie dajmy sie im a jak bedzie dym to zlozcie na mnie ja sie nimi zajmne nie dajmy sie to jest niesprawiedliwe juz wiele przekretow wladzy widzialem ale to jest przesada robimy manifestacje dzisiaj w kinie caly dzien bedziemy puszczac muzyke a oni niech oddaja nam Foteleeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shrek
Shrek
  14 czerwca 2011

hehe jestem za zablokujemy ekran i będzie cały dzień muzyka leciała :D oddawać foteleee :smierc:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.