Aeternus
Aeternus
  25 maja 2011 (pierwszy post)

Chciałbym poruszyć pewien istotny temat mający związek ze zgłoszeniami na Przewodników. Mianowicie, chodzi o zmianę loginów... Jak to wygląda w praktyce ? Osoba wysyła zgłoszenie na " i " po czym zmienia niespodziewanie login. Okazuje się, że kiedy sprawdzamy takie zgłoszenie nagle wyskakuje " podany profil nie istnieje ", więc automatycznie takie zgłoszenie jest odrzucane. Następnie przychodzą wiadomości o treści " przecież ja zgłaszałem/am... "
W imieniu całego grona osób zajmujących się sprawami Informatorów pragnę powiedzieć:
" Przepraszamy ale nie znamy całej społeczności Miasta i nie śledzimy kto zmienił login czy też wykasował konto " Jeżeli Wam na tym zależy, powinniście liczyć się z tym faktem ;) Dlatego też, aby wyprzedzić takie działania, proszę o wysłanie jakiegoś info osób, które składały podania i zmieniają " nick " na profil http://www.fotka.pl/profil/Operator

( składałeś podanie na " i " ? Podanie zostało przyjęte ? Zmieniasz login ? Poinformuj Nas o tym !!! )

Pozdrawiam :)

Mila0Loff
Mila0Loff
  30 maja 2011

Nie jestem kablem...

stvn
stvn
  30 maja 2011

Nie to nie!

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem kablem...

To o czym my mówimy ? Myślisz, że na słowo uwierzymy ? Mało to ludzi zmyśla ?
Nie chcesz współpracować i oczekujesz na dodatek efektu pozytywnego dla siebie.
Może jeszcze frytki do tego ?
Mila0Loff
Mila0Loff
  30 maja 2011

a co ja na spowiedzi jestem ?? oczekuje tylko sprawiedliwosci i tyle mam do powiedzenia !!

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co ja na spowiedzi jestem ?? oczekuje tylko sprawiedliwosci i tyle mam do powiedzenia !!

To zacznij od podania nicku tego, który tak twierdzi i nicku tego, który tak awansuje.
Jeżeli Tobie się nie chcę, bo się boisz reakcji kolegi/koleżanki i oczekujesz za to "sprawiedliwości" to siema.
Aeternus
Aeternus
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie obchodzi mnie czy daje czy nie ale skoro dana osoba mówiła to raczej tak jest


Aeternus mówi:

Ludzie !!! 10.06.2011 w północnej Polsce wyląduje niezidentyfikowany obiekt latający i porwie 700 krów z pobliskich wiosek... Natomiast 12.06.2011 Pan Ciemności wystąpi z najdalszych czeluści piekieł, upoluje 9 dziewic i rozerwie ich ciała na cztery strony świata...

Hmm... uwierzy ktoś ? :mrgreen: Zaprawdę powiadam Wam... tak się stanie... :ziober2:

Ludzie wiele rzeczy mówią i wiele rzeczy tworzą... ;)
xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm... uwierzy ktoś ? Zaprawdę powiadam Wam... tak się stanie... Ludzie wiele rzeczy mówią i wiele rzeczy tworzą... ;)

Tak głosi wróżka Aeternus, największe medium na całym MF ;] :diabel:
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz co nie dostane przewodnika bo napisałam parę zdań co wiem i myślę :/

Bardzo, bardzo przepraszam za swoje trzy grosze,ale...
Powyższa wymiana zdań nasunęła mi myśl, że...

Przewodnikiem, nie może być osoba która innych zastrasza, której się człowiek boi.
Szacun. Miłej nocy

KoCham Was

stvn
stvn
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie !!! 10.06.2011 w północnej Polsce wyląduje niezidentyfikowany obiekt latający i porwie 700 krów z pobliskich wiosek...

Boże, to już dzisiaj! Ale ten czas szybko leci!
Mila0Loff
Mila0Loff
  12 czerwca 2011

ja zastraszam ? spójrz na siebie co ty robisz a potem oceniaj innych :/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.