Aeternus
Aeternus
  25 maja 2011 (pierwszy post)

Chciałbym poruszyć pewien istotny temat mający związek ze zgłoszeniami na Przewodników. Mianowicie, chodzi o zmianę loginów... Jak to wygląda w praktyce ? Osoba wysyła zgłoszenie na " i " po czym zmienia niespodziewanie login. Okazuje się, że kiedy sprawdzamy takie zgłoszenie nagle wyskakuje " podany profil nie istnieje ", więc automatycznie takie zgłoszenie jest odrzucane. Następnie przychodzą wiadomości o treści " przecież ja zgłaszałem/am... "
W imieniu całego grona osób zajmujących się sprawami Informatorów pragnę powiedzieć:
" Przepraszamy ale nie znamy całej społeczności Miasta i nie śledzimy kto zmienił login czy też wykasował konto " Jeżeli Wam na tym zależy, powinniście liczyć się z tym faktem ;) Dlatego też, aby wyprzedzić takie działania, proszę o wysłanie jakiegoś info osób, które składały podania i zmieniają " nick " na profil http://www.fotka.pl/profil/Operator

( składałeś podanie na " i " ? Podanie zostało przyjęte ? Zmieniasz login ? Poinformuj Nas o tym !!! )

Pozdrawiam :)

Patox
Patox
  25 maja 2011

Nie wiem czy mogę tutaj zadać moje pytanie.
Lecz chciałbym się dowiedzieć gdzie składać podania na informatora.
Z góry wielkie dzięki :)

stvn
stvn
  25 maja 2011

Piszesz PW na http://www.fotka.pl/profil/Operator

GanjaTeam91
GanjaTeam91
  25 maja 2011

Dobrze napisane Ae :)
Przy sprawdzaniu przypadki są takie ze nick stary jest na liście na "I".
A usera nie ma na MF bo new nick :):piwo:

ToxicSoul
ToxicSoul
  26 maja 2011

Czyli jak ktoś zmienił login to zostało odrzucone i musi kolejny raz napisać? ;O

Avatar użytkownika sucharsuchar
Posty: 188 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 30
suchar
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jak ktoś zmienił login to zostało odrzucone i musi kolejny raz napisać?

Nikt nic nie musi ;P
Powinien poinformować ze zmienił nick wtedy jego zgłoszenie nie przepadnie.
Mila0Loff
Mila0Loff
  27 maja 2011

Ja zmieniłam nicek napisałam drugi raz i nadal nie mam odpowiedzi :(

stvn
stvn
  29 maja 2011

To po co zmieniacie ten nick?

zuza650
zuza650
  29 maja 2011

stvn Twoja kreatywność jeszcze nie przestała mnie zadziwiać ;-D

Xeen
Xeen
  29 maja 2011

Być może nie spełniasz warunków aby Cię przyjęli na przewodnika.

Mila0Loff
Mila0Loff
  29 maja 2011

nie wiem ale wypada wyjaśnić dlaczego ogólnie to nie sprawiedliwe ze większość dostaje przewodnika po znajomości :/

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie sprawiedliwe ze większość dostaje przewodnika po znajomości :/

Po jakiej znajomości ? xD
Ja dla przykładu nie zostałem przyjęty po tzw. znajomości. Słowa nawet nie zamieniłem wcześniej ;P
Jak mówi Xeen, pewnie nie spełniasz jakiegoś punktu w rekrutacji i dlatego nie zostałaś przyjęta.
Mila0Loff
Mila0Loff
  29 maja 2011

Ty może nie ale wiem od pewnej osoby kto dostał przewodnika po znajomości zresztą nawet operator nie czyta wiadomości to jak ma przyznać przewodnika zobaczymy może się uda :)

stvn
stvn
  29 maja 2011

Co to za science-fiction jest w ogóle? Oczernianie innych?

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  30 maja 2011

To znaczy kto?
Ja byłam dzisiaj świadkiem niesłusznego oczerniania jednego z OP
Miłego dnia

KoCham Was

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.