Aeternus
Aeternus
  25 maja 2011 (pierwszy post)

Chciałbym poruszyć pewien istotny temat mający związek ze zgłoszeniami na Przewodników. Mianowicie, chodzi o zmianę loginów... Jak to wygląda w praktyce ? Osoba wysyła zgłoszenie na " i " po czym zmienia niespodziewanie login. Okazuje się, że kiedy sprawdzamy takie zgłoszenie nagle wyskakuje " podany profil nie istnieje ", więc automatycznie takie zgłoszenie jest odrzucane. Następnie przychodzą wiadomości o treści " przecież ja zgłaszałem/am... "
W imieniu całego grona osób zajmujących się sprawami Informatorów pragnę powiedzieć:
" Przepraszamy ale nie znamy całej społeczności Miasta i nie śledzimy kto zmienił login czy też wykasował konto " Jeżeli Wam na tym zależy, powinniście liczyć się z tym faktem ;) Dlatego też, aby wyprzedzić takie działania, proszę o wysłanie jakiegoś info osób, które składały podania i zmieniają " nick " na profil http://www.fotka.pl/profil/Operator

( składałeś podanie na " i " ? Podanie zostało przyjęte ? Zmieniasz login ? Poinformuj Nas o tym !!! )

Pozdrawiam :)

stvn
stvn
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty może nie ale wiem od pewnej osoby kto dostał przewodnika po znajomości

Jeżeli masz odwagę publicznie oskarżać innych, bez ich wiedzy, to miej też odwagę pokazać dowody na to, bo w przeciwnym wypadku będzie to zwykłe oczernianie, jak to ująłem wyżej. A takie oczernianie nie powinno mieć miejsca!
Mila0Loff
Mila0Loff
  30 maja 2011

A czy ja kogoś oczerniam ?? nikogo nie wyzwałam i nie wskazałam danej osoby weź pomyśl i nie mam zamiaru bynajmniej tobie pokazywać dowodów bo nie masz i tak władzy tutaj to po co ??

stvn
stvn
  30 maja 2011

Piszesz, że wiesz od kogoś, że inny ktoś dostał awans po znajomości. Tym samym osobę odpowiedzialną za awansowanie graczy na Przewodników, nazywasz publicznie [nawet nie wiem jakie słowo dać] kimś, kto awansuje innych po znajomości. Jeśli ta osoba by się uparła, to mogła by założyć Tobie sprawę w sądzie o publiczne znieważenie. Masz tego świadomość?

GanjaTeam91
GanjaTeam91
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem ale wypada wyjaśnić dlaczego ogólnie to nie sprawiedliwe ze większość dostaje przewodnika po znajomości :/

Zapewniam Cie koleżanko ze po znajomości się tego nie dostanie :)
Mila0Loff
Mila0Loff
  30 maja 2011

Wiem to od pewnej osoby a nie oskarżam nikogo bo mnie to i tak nic nie da tylko pisze ze to niesprawiedliwe i tyle a do sadu się nie oskarża osoby za takie coś :/

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do sadu się nie oskarża osoby za takie coś :/

A chcesz się założyć ? ;] Przestudiuj dokładnie http://pl.wikipedia.org/wiki/Zniewaga
stvn
stvn
  30 maja 2011

Kodeks Karny

Konto usunięte
Konto usunięte: Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 maja 2011

Tutaj jeszcze konkretniejszy przypadek http://pl.wikipedia.org/wiki/Znies%C5%82awienie

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 maja 2011

Stvn, wyprzedziłeś mnie ;]

Mila0Loff
Mila0Loff
  30 maja 2011

po pierwsze ja nikogo nie oskarżyłam po drugie nie muszę czytać jakiś bzdet w necie bo i tak piszą tam bzdury a po trzecie mój rodzic pracuje w sądzie i wiem za co karzą a za co nie...

stvn
stvn
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie muszę czytać jakiś bzdet w necie bo i tak piszą tam bzdury

W takim razie przepraszamy, my nie znamy się na niczym a jakieś tam paragrafy podawane na każdej stronie traktującej o Kodeksie Karnym to dali pewnie tak o, żeby były.:(
Mila0Loff
Mila0Loff
  30 maja 2011

tego nie powiedziałam że na niczym ale skoro wierzycie w takie bzdety w internecie to już wasza sprawa..

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 maja 2011

po pierwsze, mówisz, że ktoś daje awans za znajomość bez dowodów na to; aha czyli ja mogę powiedzieć, iż robisz to i tamto, i nie będzie problemu,
po drugie nie wszędzie są bzdety pisane, są strony mądre tylko trzeba poszukać i czytać ze zrozumieniem; jak dla Ciebie Kodek Karny to bzdet bo z neta to życzę powodzenia w przyszłości,
a po trzecie nie wnikam kim jest twój rodzic z zawodu

Mila0Loff
Mila0Loff
  30 maja 2011

nie obchodzi mnie czy daje czy nie ale skoro dana osoba mówiła to raczej tak jest wiec po co te pretensje ?? Teraz co nie dostane przewodnika bo napisałam parę zdań co wiem i myślę :/

stvn
stvn
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale skoro dana osoba mówiła to raczej tak jest

Kto tak mówił?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.