HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  19 grudnia 2011 (pierwszy post)

Siema, mój problem polega na tym, że podczas instalacji windowsa XP w pewnym momencie wyskakuje okno z informacją żeby włożyć płytę związaną z karta graficzna, po czym wkladam ją i wyskakuje komunikat że dalsza instalacja może coś uszkodzic i do wyboru jest kontynuuj i anuluj , ale w tym momencie nie moge juz nic wybrac bo komp sie zawiesza. ;/ Dodam, że nie formatowałem kompa tylko uaktylniałem system, mogę jakos uruchomić kompa? Co zrobilibyście w tej sytuacji??

Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  21 grudnia 2011
HuBBeR
HuBBeR: Nie wierze co czytam... DENATURAT ile mozna Ci tlumaczyć że nie ma okna kiedy chcesz wybrac rozruch plyty i instalacje. po prostu od razu z momentu gdy mozna wejść do biosu przeskakuje do ponownej instalacji .!

ustaw w biosie na pierwszej pozycji botowania napęd.
sprawdź czy w biosie masz taką opcje "Boot Other Device",jeśli tak to wyłącz to.
zapisz ustawienia i zobacz czy odpali ci się system z płyty,możesz też ręcznie wywołać listę bootowania klawiszem f8,f12,w zależności od wersji biosa.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  21 grudnia 2011
Raziel165
Raziel165: ustaw w biosie na pierwszej pozycji botowania napęd. sprawdź czy w biosie masz taką opcje "Boot Other Device",jeśli tak to wyłącz to. zapisz ustawienia i zobacz czy odpali ci się system z płyty,możesz też ręcznie wywołać listę bootowania klawiszem f8,f12,w zależności od wersji biosa.

tłumaczone od 3 stron, twierdzi ze nie da sie wejsc w bios -_-

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tłumaczone od 3 stron, twierdzi ze nie da sie wejsc w bios -_-

W niektórych przypadkach moment, w którym powinno się nacisnąć odpowiedni klawisz wejścia do biosu ( niekiedy zanim monitor zdołą ozaskoczyć-wyświetlić obraz), przewija się bardzo szybko i trzeba wyczuć moment...w zależności od wersji biosu; klawisz del by wejść w okno konfiguracji, bądz f z bezpośrednim wyborem urządzenia z którego ma nastąpić rozruch. Niektóre biosy po przywróceniu do fabrycznych ustawień mają rozruch CD na 1 pozycji, więc może spróbować resetując ustawienia zworką, lub poprzez wyjęcie baterii..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.