HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  19 grudnia 2011 (pierwszy post)

Siema, mój problem polega na tym, że podczas instalacji windowsa XP w pewnym momencie wyskakuje okno z informacją żeby włożyć płytę związaną z karta graficzna, po czym wkladam ją i wyskakuje komunikat że dalsza instalacja może coś uszkodzic i do wyboru jest kontynuuj i anuluj , ale w tym momencie nie moge juz nic wybrac bo komp sie zawiesza. ;/ Dodam, że nie formatowałem kompa tylko uaktylniałem system, mogę jakos uruchomić kompa? Co zrobilibyście w tej sytuacji??

HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  19 grudnia 2011

Listy systemów nie wyświetla.
Jak proponujecie dokończyc instalacje , czy jakos powrócić chociaż do poprzedniego stanu?

denaturat
denaturat
  19 grudnia 2011

hmm a jaki to komp? stacjonarny? laptop?

HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  19 grudnia 2011

stacjonarny .

Nietypowy04
Posty: 27 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Nietypowy04
  19 grudnia 2011

Zaniast zbaczać z tematu pomóżmy chłopakowi z systemem:D

denaturat
denaturat
  19 grudnia 2011

ja bym sformatował to wszystko i postawił winde tak jak Pan Bóg przykazał

denaturat
denaturat
  19 grudnia 2011

a prosba o stery do grafiki pojawia się kiedy?

HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  19 grudnia 2011

ok, to prosze wytlumaczcie mi jak w tym momencie go sformatować? Jakoś w biosie jest to mozliwe ?

Nietypowy04
Posty: 27 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Nietypowy04
  19 grudnia 2011

tak by było

Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej a wg robiles to kiedy kolwiek??
Nietypowy04
Posty: 27 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Nietypowy04
  19 grudnia 2011

najpierw zainstalowac system a pozniej stery ale przed bym gdzies przeniusł stery a jak masz dostep do neta w trakcje to sciagał z innego kompa sterowniki a tu instalował go:"D

HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  19 grudnia 2011

O sterowniki prosi gdy do końca pozostaje 34 minut instalacji . ;/

denaturat
denaturat
  19 grudnia 2011
HuBBeR
HuBBeR: ok, to prosze wytlumaczcie mi jak w tym momencie go sformatować? Jakoś w biosie jest to mozliwe ?

jesli wiesz jak ustawić uruchomienie z CD ustaw aby sie uruchomił, potem przejdz przez ekrany instalatora az do miejsca gdzie wybierasz dyski, tworzysz lub usuwasz partycje. Nastepnie wybierz formatowanie odpowiedniej partycji i uruchom instalacje nowego systemu bez nakładania na stary bo to daje tylko niepotrzebny bałagan
HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  19 grudnia 2011

o czym Ty w tym momencie WYLUKANY piszesz? staraj sie czytac uważnie i ze zrozumieniem przede wszystkim!

denaturat
denaturat
  19 grudnia 2011

postawic system od nowa. jesli oryginalny o oczywscie aktualizacje włączyć

denaturat
denaturat
  19 grudnia 2011
HuBBeR
HuBBeR: HuBBeR

troche mam daleko do Ciebie bo za dwa piwka bym Ci tego kompa wyszykował na tiptop :mrgreen:
HuBBeR
Posty: 40 (po ~265 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
HuBBeR
  19 grudnia 2011

Poprafie ustawic żeby pierwszy byl rozruch cd, tak juz jest ustawione, ale po raz kolejny pisze, żeciagle stoje w miejscu gdy do konca zostaja 34minuty instalacji to pytam jak mam sformatowac partycje, kiedy tego już NIE MA, to juz przeminęlo...w tym momencie juz trwa iinstalacje które nie chce sie skonczyc ;/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.