Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011 (pierwszy post)

Jest jakaś przegladarka, która bedzie dzialala na systemie 64-bitowym?
- Google Chrome
- Mozilla Firefox
- Opera
nie działają.
Obecnie mam IE, ale ta przeglądarka jest tragiczna.

MichaU
MichaU
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: Czy nadal jak idiotka będziesz chciała wersji 64bitowych (które jak sądzę też się wykrzaczą).

daj spokoj. jak sie wysypia to bedziemy miec spokoj bo nie bedzie miala jak wejsc :rotfl:
PoDgUr
PoDgUr
  2 grudnia 2011

Słabo szukałaś:)
http://download.chip.eu/pl/Firefox-64-Bit_6156798.html
Następnym razem poszukaj dobrze ;-)

@Panowie, jeżeli nie możecie się ustrzec kłótni z autorką to nie piszcie w tym temacie i będzie spokój.

Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: Ale dziewczyno, jak cię nie nazwać durną, jak ty w ogóle nie rozumiesz tego, co ludzie do ciebie piszą?? Mamy ci milion razy napisać, żebyś sobie wyczyściła syf z systemu to zaczną ci przeglądarki działać?? Czy nadal jak idiotka będziesz chciała wersji 64bitowych (które jak sądzę też się wykrzaczą).

pisałam już, że mam wszystko wyczyszczone. :zonk: chyba jednak ty nie potrafisz czytać.

MichaU
MichaU: daj spokoj. jak sie wysypia to bedziemy miec spokoj bo nie bedzie miala jak wejsc

och jak słodko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Słabo szukałaś:) http://download.chip.eu/pl/Firefox-64-Bit_6156798.html Następnym razem poszukaj dobrze ;-)

dziękuję:)

Konto usunięte
Konto usunięte: @Panowie, jeżeli nie możecie się ustrzec kłótni z autorką to nie piszcie w tym temacie i będzie spokój.

jeden mądry facet :and:
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pisałam już, że mam wszystko wyczyszczone. chyba jednak ty nie potrafisz czytać.

Aha, tylko jakoś dupnie jak ci przeglądarki nie działają... Dostałaś w temacie nazwę programu do czyszczenia rejestru, skorzystałaś z niego? Nie, bo przecież informatycy ci wszystko przeczyścili...
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: Dostałaś w temacie nazwę programu do czyszczenia rejestru, skorzystałaś z niego? Nie, bo przecież informatycy ci wszystko przeczyścili...

system był wgrany od nowa. Co mam czyścić? :and:
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: system był wgrany od nowa

Pierwszy raz to napisałaś, no ale
Shaitan
Shaitan: Musisz mieć jakiś lewy system, bo u mnie na w7x64 wszystko działa jak należy.

i wszystko w tym temacie.
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: i wszystko w tym temacie.

i dziękuję, do widzenia.
MichaU
MichaU
  2 grudnia 2011

Dokladnie. Sam mam Mozille, Chroma, Maxthona, IE z czego 64bitowy jest tylko IE (wylaczony z reszta jest ) i jakos wszystko chodzi jak powinno ;] nie wiem co to za informatyk :D ale jest debesciak :D chyba ze szukal mozliwosci zarobku na kolejnym naiwnym.

PoDgUr
PoDgUr
  2 grudnia 2011

Dobra ja zamykam temat, bo widzę tutaj się nie polepszy:) jak będziesz potrzebowała jeszcze pomocy to PW i otworze temat. ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.