Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011 (pierwszy post)

Jest jakaś przegladarka, która bedzie dzialala na systemie 64-bitowym?
- Google Chrome
- Mozilla Firefox
- Opera
nie działają.
Obecnie mam IE, ale ta przeglądarka jest tragiczna.

PoDgUr
PoDgUr
  2 grudnia 2011

Ej, spokój! ^^ bo się to pogryziecie zaraz.

Do Autorki: posiadam win7 x64 i także działa mi Google chrome, Firefox(ble). Przyczyna musi być po stronie Twojego komputera. Polecam przeskanowanie antywirusem, ccleaner'em(bądź innym programem do tego typu).

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest przeczyszczony już. U informatyka. I sam mi powiedział, że na 64 bitowym te przeglądarki nie będą działać. I wgrał mi IE 64bit.

Albo coś przeinaczyłaś albo twój "informatyk" jest idiotą.
Shaitan
Shaitan: syfiastego Avasta

Dlaczego syfiastego?
Konto usunięte
Konto usunięte: Firefox(ble)

Zastanawiam się czy nie wrócić do Firefoxa(ble), Chrome zaczyna zabierać koszmarne ilości pamięci. Do tego FF ma wersje 64 bitową, a Chrome nie...
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: FF ma wersje 64 bitową, a Chrome nie...

daj mi ją :szok:
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: daj mi ją

Dałem już trzeci post w twoim temacie. :P
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: daj mi ją

Drugi post w tym temacie :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ej, spokój! ^^ bo się to pogryziecie zaraz.

Sam widzisz, że z nią ciężko inaczej...
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011

aaaa, to. :and: nie, to mnie nie urządza.

Shaitan
Shaitan: Sam widzisz, że z nią ciężko inaczej...

mam szeroko i głęobko w nosie, że mnie nie lubisz. Jak ci temat i autor(ka) nie odpowiada to się nie wypowiadaj. Dziękuję. :bye:
Nic stosownego do tematu nie wniosłeś.
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: głęobko

głęboko*
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam szeroko i głęobko w nosie, że mnie nie lubisz

To czy cię lubię nie ma nic do rzeczy, po prostu jesteś durna i czytać nie umiesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ci temat i autor(ka) nie odpowiada to się nie wypowiadaj. Dziękuję. Nic stosownego do tematu nie wniosłeś.

Zatem nie zawracaj nam tyłków, idź po swoich informatyków, oni ci wszystko naprawią.
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: To czy cię lubię nie ma nic do rzeczy, po prostu jesteś durna i czytać nie umiesz.

Może ja Ciebie ocenię?

Shaitan
Shaitan: Zatem nie zawracaj nam tyłków, idź po swoich informatyków, oni ci wszystko naprawią.

Ten post na pewno nie miał na celu zawrócić TWOJEGO tyłka, są inni na tym forum, którzy są chętni do pomocy, gdy ktoś ma problem. Ty tylko potrafisz oceniać ludzi. Masz swój harem, który wielbisz a resztę traktujesz jak ludzi gorszej kategorii. Dlatego zastanów się nad sobą i pisz więcej postów w moich tematach, naprawdę liczę na wypowiedzi bardziej adekwatne do tematu niż twoje i bardziej konkretne. Pościki idź sobie na hyde nabijaj. I napisz kolejnego posta jaka to ja jestem... :rotfl:
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i pisz

i nie pisz* :zonk:
PoDgUr
PoDgUr
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się czy nie wrócić do Firefoxa(ble), Chrome zaczyna zabierać koszmarne ilości pamięci. Do tego FF ma wersje 64 bitową, a Chrome nie...

Jakąś dużą niechęć mam do liska ;x po ostatnim użytkowaniu tak zostało mi .

Shaitan
Shaitan: po prostu jesteś durna i czytać nie umiesz.

Spokojniej:) Chciciela już nie ma, więc nie ma co się denerwować:)

Konto usunięte
Konto usunięte: daj mi ją

Polecam Google : Firefox x64 i na pewno znajdziesz:)
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten post na pewno nie miał na celu zawrócić TWOJEGO tyłka, są inni na tym forum, którzy są chętni do pomocy, gdy ktoś ma problem. Ty tylko potrafisz oceniać ludzi. Masz swój harem, który wielbisz a resztę traktujesz jak ludzi gorszej kategorii. Dlatego zastanów się nad sobą i pisz więcej postów w moich tematach, naprawdę liczę na wypowiedzi bardziej adekwatne do tematu niż twoje i bardziej konkretne. Pościki idź sobie na hyde nabijaj. I napisz kolejnego posta jaka to ja jestem...

Czego by ci nie radzić, jest źle, ty i tak wiesz lepiej, no to...

Konto usunięte
Konto usunięte: Spokojniej:) Chciciela już nie ma, więc nie ma co się denerwować:)

Nie widzę wielkiej różnicy :and:
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam Google : Firefox x64 i na pewno znajdziesz:)

szukałam, nie widziałam, ale ja ślepa jestem więc nie ma się co dziwić :mrgreen:
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: Czego by ci nie radzić, jest źle, ty i tak wiesz lepiej, no to...

pomiędzy radą a ubliżaniem jest róznica. Gdybyś "radził" nie miałabym żadnych zarzutów do Ciebie.
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pomiędzy radą a ubliżaniem jest róznica. Gdybyś "radził" nie miałabym żadnych zarzutów do Ciebie.

Ale dziewczyno, jak cię nie nazwać durną, jak ty w ogóle nie rozumiesz tego, co ludzie do ciebie piszą?? Mamy ci milion razy napisać, żebyś sobie wyczyściła syf z systemu to zaczną ci przeglądarki działać?? Czy nadal jak idiotka będziesz chciała wersji 64bitowych (które jak sądzę też się wykrzaczą).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.