Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011 (pierwszy post)

Jest jakaś przegladarka, która bedzie dzialala na systemie 64-bitowym?
- Google Chrome
- Mozilla Firefox
- Opera
nie działają.
Obecnie mam IE, ale ta przeglądarka jest tragiczna.

Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jakaś przegladarka, która bedzie dzialala na systemie 64-bitowym? - Google Chrome - Mozilla Firefox - Opera nie działają. Obecnie mam IE, ale ta przeglądarka jest tragiczna.

Musisz mieć jakiś lewy system, bo u mnie na w7x64 wszystko działa jak należy.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jakaś przegladarka, która bedzie dzialala na systemie 64-bitowym?

Każda powinna działać ale będzie to tryb 32 bitowy, jeśli chodzi ci o przeglądarkę kompilowaną po 64 bity to: http://nightly.mozilla.org/
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jakaś przegladarka, która bedzie dzialala na systemie 64-bitowym? - Google Chrome - Mozilla Firefox - Opera nie działają. Obecnie mam IE, ale ta przeglądarka jest tragiczna.


kazda dziala lol
a co do IE ... "znicz"
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Alucard
Alucard
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: na w7x64 wszystko działa jak należy.

Podbijam.
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: Musisz mieć jakiś lewy system, bo u mnie na w7x64 wszystko działa jak należy.

Draxiu
Draxiu: kazda dziala lol

każda działała do czasu.
Draxiu
Draxiu: a co do IE ... "znicz"

:mrgreen: nie mam innego wyjścia;D śmigam na IE ;]
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: każda działała do czasu.

Robisz syf w systemie, masz problem. Przeczyść, a co jak i czym, dowiesz się przeszukując tematy, było o tym już setki razy.
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: Robisz syf w systemie, masz problem.

nie robię syfu. W zasadzie to nie mam problemu :woot: zapytałam tylko o przeglądarkę.

Shaitan
Shaitan: Przeczyść, a co jak i czym, dowiesz się przeszukując tematy, było o tym już setki razy.

jest przeczyszczony już. U informatyka. I sam mi powiedział, że na 64 bitowym te przeglądarki nie będą działać. I wgrał mi IE 64bit.
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U informatyka. I sam mi powiedział, że na 64 bitowym te przeglądarki nie będą działać. I wgrał mi IE 64bit.

To z dupy informatyk w takim razie.

Konto usunięte
Konto usunięte: jest przeczyszczony już

j.w.
Judok2
Judok2
  2 grudnia 2011

ja mam 64 bitowy i dziala m i kazda przegladarka

Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: To z dupy informatyk w takim razie.

:woot:
raczej dobry bo mi wreszcie wirusa usunął :mrgreen: inny informatyk twierdził, że to wcale nie wirus, że to windows wysyła taki komunikat: "wykryto potencjalnie złośliwe oprogramowanie" :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 64 bitowy i dziala m i kazda przegladarka

ogolnie jak wgram będzie działaś, ale nie na dłuższą metę.
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "wykryto potencjalnie złośliwe oprogramowanie"

A antywirusa jakiego masz? Niech zgadnę, syfiastego Avasta.

Konto usunięte
Konto usunięte: raczej dobry bo mi wreszcie wirusa usunął

Ale przeglądarki nadal nie działają, więc śmiechnę :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: inny informatyk

Weź ty nie nazywaj informatykami idiotów, którzy gówno wiedzą (przykład że to prawda nieco wyżej).
Adidasowa
Adidasowa
  2 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: A antywirusa jakiego masz? Niech zgadnę, syfiastego Avasta.

he, no ta :mrgreen:
Shaitan
Shaitan: Ale przeglądarki nadal nie działają, więc śmiechnę

nie no działać będą, ale niedługo :mrgreen:
Shaitan
Shaitan: Weź ty nie nazywaj informatykami idiotów, którzy gówno wiedzą (przykład że to prawda nieco wyżej).

a to że niby ty taki dobry? :woot:
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jakaś przegladarka, która bedzie dzialala na systemie 64-bitowym? - Google Chrome - Mozilla Firefox - Opera nie działają. Obecnie mam IE, ale ta przeglądarka jest tragiczna.

Windows w wersji 64bitowej ma możliwość otwierania programów w tym przeglądarek skompilowanych w 32bitowej wersji kodu.
Ktokolwiek mówi inaczej jest zdrowo je*nięty.

Natomiast oczywiste jest że na 32bitach nie odpalisz 64bitowej aplikacji.

wygląda to tak:
-32bity -> próbujesz odpalić apke w 64bitach -> nie da rady! Czemu? Windows ma za małe gardło i taka wielka 64bitowa PYTA nie wejdzie do gardła ;]

-64bity -> próbujesz odpalić apke w 32bitach -> da rade! Czemu? Windows ma duże gardło (64bitowe) i z łatwością łyka 32bitową PYTĘ :D

Mam nadzieje że ilustracja powyżej przemówiła do Cb :D
Shaitan
Shaitan
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to że niby ty taki dobry?

Ja nie mianowałem się "informatykiem", choć jak się okazuje wiem i potrafię więcej niż niejeden informatyk, który z kolei jedno umie doskonale - brać od ludzi kasę za nicnierobienie i kretyńskie porady :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Windows w wersji 64bitowej ma możliwość otwierania programów w tym przeglądarek skompilowanych w 32bitowej wersji kodu. Ktokolwiek mówi inaczej jest zdrowo je*nięty.

J.w. choć są wyjątki, mój znajomy ma manię przerabiania wszystkiego na wersje portable i po przesiadce na x64 połowa programów mu nie działała, dlaczego to nie wiem ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.