Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam :bye:
Chciałabym poinformować, że z Cyfrowym Polsatem mam bardzo podobny problem jak z Netią, co pisałam w temacie:
http://www.fotka.pl/forum/gry_i_elektronika/117305,NETIA
ale jeśli chodzi o netię to:

Konto usunięte
Konto usunięte: byłam u nich postraszyłam ich: Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów i teraz mi wszystko chodzi tak elegancko, że masakra nic się nie tnie, no genialna sprawa PS. pomijam fakt, że najpierw ich zrypałam na czym świat stoi

A wracając do tematu to:
Mam już go bardzo dlugo. 4 października bieżącego roku zmieniałam pakiet na familijny + HBO. Ale. Problem się pojawia 20 dnia każdego miesiąca od roku :mrgreen:
jest 20 i "dekoder zablokowany". Why? :wtf: Oczywiście telefon do nich i o co chodzi :woot: a oni mi mówią, że jestem dłużna 103 zł (z groszami) :rotfl:
A ja że co? :wtf: podaje dane itd, sprawdzaja wszystko i co się okazuje? Że mają BURDEL w papierach^^ bo nie zaktualizowali sobie, że zmieniłam pakiet :mrgreen: i niby z kazdego miesiaca naliczaja mi za tamten pierwszy (droższy pakiet), co miesiąc jest dzownione i co miesiac musze mówic to samo :zonk: już im się oberwało milion razy, bo czasem muszę 3 razy w miesiącu dzwonić do nich, pomijając już fakt, że nekają mnie smsami, że jestem dłużniczką :rotfl:
No ej smiech na sali. W końcu wypowiedziałam umowę i do 20 grudnia mam tylko, bo to jest cyrk na kółkach :zonk:czekam na 20 listopada czy zablokują czy nie :mrgreen:

No i co o tym myślicie? :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chętnie bym im wysłała podobny list

Pewnie ich to już nie rusza.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.