Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam :bye:
Chciałabym poinformować, że z Cyfrowym Polsatem mam bardzo podobny problem jak z Netią, co pisałam w temacie:
http://www.fotka.pl/forum/gry_i_elektronika/117305,NETIA
ale jeśli chodzi o netię to:

Konto usunięte
Konto usunięte: byłam u nich postraszyłam ich: Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów i teraz mi wszystko chodzi tak elegancko, że masakra nic się nie tnie, no genialna sprawa PS. pomijam fakt, że najpierw ich zrypałam na czym świat stoi

A wracając do tematu to:
Mam już go bardzo dlugo. 4 października bieżącego roku zmieniałam pakiet na familijny + HBO. Ale. Problem się pojawia 20 dnia każdego miesiąca od roku :mrgreen:
jest 20 i "dekoder zablokowany". Why? :wtf: Oczywiście telefon do nich i o co chodzi :woot: a oni mi mówią, że jestem dłużna 103 zł (z groszami) :rotfl:
A ja że co? :wtf: podaje dane itd, sprawdzaja wszystko i co się okazuje? Że mają BURDEL w papierach^^ bo nie zaktualizowali sobie, że zmieniłam pakiet :mrgreen: i niby z kazdego miesiaca naliczaja mi za tamten pierwszy (droższy pakiet), co miesiąc jest dzownione i co miesiac musze mówic to samo :zonk: już im się oberwało milion razy, bo czasem muszę 3 razy w miesiącu dzwonić do nich, pomijając już fakt, że nekają mnie smsami, że jestem dłużniczką :rotfl:
No ej smiech na sali. W końcu wypowiedziałam umowę i do 20 grudnia mam tylko, bo to jest cyrk na kółkach :zonk:czekam na 20 listopada czy zablokują czy nie :mrgreen:

No i co o tym myślicie? :mrgreen:
Jacek80
Jacek80
  11 listopada 2011

gorzej jak po nowym roku dalej Ci będą rachunki przychodzić :D
sprawę załatwiłbym tak samo jak w przypadku netii, bluzgając ich za burdel w papierach.
Kumpel kiedyś wykupił u nich dodatkowo canal+ czy hbo - rachunki przychodziły z ich uwględnieniem, ale zapomnieli włączyć mu fizycznie te kanały. Zadzwonił, włączyli, po 2 dniach znowu nie było

Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i co o tym myślicie?

Szczerze? Że niepotrzebnie nam tym zawracasz dupę. Problem rozwiązałaś sama wypowiadając umowę, to co nam do tego? Osobiście bym się nie poddał tylko wysłał stosowne pismo ze skargą, a nie co miesiąc dzwonił i gadał z jakimś niedouczonym stażystą, który raz że mało wie, dwa pewnie zapomina albo nie umie wprowadzić do systemu odpowiednich danych, wynikających z rozmowy telefonicznej.
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
Jacek80
Jacek80: gorzej jak po nowym roku dalej Ci będą rachunki przychodzić :D sprawę załatwiłbym tak samo jak w przypadku netii, bluzgając ich za burdel w papierach. Kumpel kiedyś wykupił u nich dodatkowo canal+ czy hbo - rachunki przychodziły z ich uwględnieniem, ale zapomnieli włączyć mu fizycznie te kanały. Zadzwonił, włączyli, po 2 dniach znowu nie było

no właśnie :mrgreen: te firmy to coraz gorsze są :zonk:

Shaitan
Shaitan: Szczerze? Że niepotrzebnie nam tym zawracasz dupę. Problem rozwiązałaś sama wypowiadając umowę, to co nam do tego? Osobiście bym się nie poddał tylko wysłał stosowne pismo ze skargą, a nie co miesiąc dzwonił i gadał z jakimś niedouczonym stażystą, który raz że mało wie, dwa pewnie zapomina albo nie umie wprowadzić do systemu odpowiednich danych, wynikających z rozmowy telefonicznej.

jeżeli ci nie pasuje i nie podoba temat to się nie wypowiadaj. Nie potrzebuje akurat TWOICH wypowiedzi .
Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem dłużna 103 zł (z groszami) A ja że co? podaje dane itd, sprawdzaja wszystko i co się okazuje? Że mają BURDEL w papierach^^ bo nie zaktualizowali sobie, że zmieniłam pakiet

Btw. przeczytaj sobie dokładnie umowę, bo z mojej wynika, że zmiana pakietu na niższy jest płatna jednorazowo coś koło 100zł właśnie, i może to jest tutaj problemem :woot:
Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrzebuje akurat TWOICH wypowiedzi .

Piszesz na forum ogólnym, każdy ma prawo się wypowiedzieć, zrozumiesz to kiedyś?

Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli ci nie pasuje i nie podoba temat to się nie wypowiadaj

I przy okazji to, że każdy ma prawo skrytykować ciebie jak i twój temat. Pytałaś co sądzimy, to ci odpowiedziałem.
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
Shaitan
Shaitan: Btw. przeczytaj sobie dokładnie umowę, bo z mojej wynika, że zmiana pakietu na niższy jest płatna jednorazowo coś koło 100zł właśnie, i może to jest tutaj problemem

ale moja nie była płatna. Chyba wiem co mam w umowie :zonk: i jeśli za każdym razem telefonuje i przyznają mi racje, że rzeczywiście błąd leży po ich stronie to chyba nie ze mną jest coś nie tak? :and: Nie rób ze mnie niepełnosprawnej :zonk:
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
Shaitan
Shaitan: Piszesz na forum ogólnym, każdy ma prawo się wypowiedzieć, zrozumiesz to kiedyś?

każdy ma prawo, ale ty lepiej tego nie rób :mrgreen: bo masz swoj świat i swoje zabawki i nawet mi sie czytać tego nie chce :zonk:

Shaitan
Shaitan: I przy okazji to, że każdy ma prawo skrytykować ciebie jak i twój temat. Pytałaś co sądzimy, to ci odpowiedziałem.

to było pytanie ''co myślicie o Cyfrowym Polsacie" :zonk: no ale cóz, nie każdy jest na tyle inteligentny żeby się domyślić.
Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale moja nie była płatna. Chyba wiem co mam w umowie

A skąd mam wiedzieć jaką masz umowę i czy ja dokładnie czytałaś? Jako użytkownik CP dałem ci tylko radę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rób ze mnie niepełnosprawnej

To naucz się czytać ze zrozumieniem...
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
Shaitan
Shaitan: A skąd mam wiedzieć jaką masz umowę i czy ja dokładnie czytałaś? Jako użytkownik CP dałem ci tylko radę.

wspaniała rada :mrgreen:

Shaitan
Shaitan: To naucz się czytać ze zrozumieniem...

nie bój się, potrafię to :mrgreen:
Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy ma prawo, ale ty lepiej tego nie rób bo masz swoj świat i swoje zabawki i nawet mi sie czytać tego nie chce

Zatem wrzuć mnie na czarną listę i baw się dalej sama swoimi kredkami :rotfl:
Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bój się, potrafię to

Taa, widać, nie pierwszy zresztą raz...
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
Shaitan
Shaitan: Zatem wrzuć mnie na czarną listę i baw się dalej sama swoimi kredkami

nie mam żadnej osoby na czarnej liście i nie zamierzam mieć, bo dodanie kogoś na nią to uciekanie przed rozmową :mrgreen: a ja zawsze doprowadzam wszystko do końca :mrgreen: mnie ma na cl około 600 osób, więc może to ty mnie dodaj .
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
Shaitan
Shaitan: Taa, widać, nie pierwszy zresztą raz...

dobrze, że ty jesteś chodzącym ideałem, bo co by świat zrobił bez takich jak ty. :zonk:
Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam żadnej osoby na czarnej liście i nie zamierzam mieć, bo dodanie kogoś na nią to uciekanie przed rozmową

Sugerujesz, że umiesz rozmawiać, skoro:

Konto usunięte
Konto usunięte: każdy ma prawo, ale ty lepiej tego nie rób bo masz swoj świat i swoje zabawki i nawet mi sie czytać tego nie chce
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.