NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 października 2011 (pierwszy post)

Witam.

2 sprawy:

Po 1:

Przy instalacji recovery Acera z win7 HE wybrałem język polski a i tak system jest po angielsku. Potem wybrałem windows uptade, ale i tak nie ma tam spolszczenia.
Jak można ustawić język polski na takim laptopie, ponoć jest jakiś program ...??

Po 2:

Livebox pod ten laptop działa tylko przez kabel a świeci się na nim sieć bezprzewodowa (jest włączona w ustawieniach liveboxa) a także w lapie.
Widzi ją, ale nie może się połączyć. Co by trzeba zrobić, aby działało?

Dzięki za pomoc!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  31 października 2011

a jaki jezyk byl przy kupnie i pierwszym odpaleniu ?

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Potem wybrałem windows uptade, ale i tak nie ma tam spolszczenia

tylko w wersji ultimate i albo professional albo enterprise jest mozliwosc zmiany jezyka interfejsu
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 października 2011
MichaU
MichaU: a jaki jezyk byl przy kupnie i pierwszym odpaleniu ?

był j.polski

MichaU
MichaU: tylko w wersji ultimate i albo professional albo enterprise jest mozliwosc zmiany jezyka interfejsu

wiem, ale czytałem że jest jakiś program, który to zmienia.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  31 października 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Livebox pod ten laptop działa tylko przez kabel a świeci się na nim sieć bezprzewodowa (jest włączona w ustawieniach liveboxa) a także w lapie. Widzi ją, ale nie może się połączyć. Co by trzeba zrobić, aby działało?


mozliwe z emasz wlaczone szyfrowanie
na probe wylacz szyfrowanie MAC i zabezpieczenia na Brak
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  1 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Po 1:

Poczytaj http://windows7forum.pl/zmiana-jezyka-w-windows-7-home-premium-t-7842.html
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Po 2:

Jak napisał kolega wyżej. Jeśli w Livebox`ie jest autoryzacja po mac adresie, wtedy trzeba dopisać mac adres Twojej karty do tabeli w odpowiedniej zakłądce na Live Box`ie. Uruchom diagnostykę sieci...może Cię naprowadzi, w czym tkwi problem :)
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  1 listopada 2011
tomas
tomas: Uruchom diagnostykę sieci

Zrobisz to klikając na ikonę połączenia sieciowego, następnie Otwórz Centrum sieci i Udostępniania, następnie rozwiązywanie problemów :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 listopada 2011

Na razie dzięki wam za rady, na bieżąco nie mogę tego sprawdzić bo to siostry laptop ale jak pojadę do niej to spróbuję i napiszę o efektach. Dzięki!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 listopada 2011
Draxiu
Draxiu: mozliwe z emasz wlaczone szyfrowanie na probe wylacz szyfrowanie MAC i zabezpieczenia na Brak

to mi jeszcze podsuń gdzie to jest, bo zabezpieczenia wiem ale nie bardzo szyfrowanie kojarzę...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Blue
Blue
  1 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Po 1: Przy instalacji recovery Acera z win7 HE wybrałem język polski a i tak system jest po angielsku. Potem wybrałem windows uptade, ale i tak nie ma tam spolszczenia. Jak można ustawić język polski na takim laptopie, ponoć jest jakiś program ...??


ściągnij spolszczenie z torrentów, czy coś. Z WINupdate sie nie da.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Livebox pod ten laptop działa tylko przez kabel a świeci się na nim sieć bezprzewodowa (jest włączona w ustawieniach liveboxa) a także w lapie. Widzi ją, ale nie może się połączyć. Co by trzeba zrobić, aby działało?


Na dole routera jest przycisz 'REG' kliknij i połącz.
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  1 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: to mi jeszcze podsuń gdzie to jest, bo zabezpieczenia wiem ale nie bardzo szyfrowanie kojarzę...



Uploaded with ImageShack.us
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  1 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: system jest po angielsku

ja mam w Windows Update wszystkie języki do ściągnięcia :D sprawdź czy nie masz tam Windows Update polskiego do pobrania - aktualizacje opcjonalne :P
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam w Windows Update wszystkie języki do ściągnięcia :D sprawdź czy nie masz tam Windows Update polskiego do pobrania - aktualizacje opcjonalne :P

Masz pewnie wersję Ultimate .
Tutaj jest wszystko ładnie opisane http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1407.0.html#post_pl2
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 listopada 2011
Blue
Blue: Na dole routera jest przycisz 'REG' kliknij i połącz.

Spróbuję.

Draxiu
Draxiu:

Dzięki, będę u siostry to sprawdzę to.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam w Windows Update wszystkie języki do ściągnięcia :D sprawdź czy nie masz tam Windows Update polskiego do pobrania - aktualizacje opcjonalne :P

nie na home edition.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

whitestok
whitestok
  1 listopada 2011

heh po cholerę pieprzyć się z tymi zabezpieczeniami itp? wystarczy ściągnąć Vistalizator i język do odpowiedniej wersji Windiws 7 (x86 lub x64) i zainstalować język za pomocą vistalizatora...prościej się chyba już nie da :D

http://www.froggie.sk/ tutaj jest vistalizator i potrzebne paczki językowe

w razie jakichś problemów po prostu pisz...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 listopada 2011

Ok dzięki, sprawdzę to wszystko ale dopiero we wtorek chyba, że siostra wpadnie do mnie z lapem szybciej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.