M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013 (pierwszy post)

czyż nie sądzicie,że w tamtych czasach było calkiem inaczej?:z opowiadań starszych... Ludzie sobie radzili bez komputerów, co lepsze bez internetu..
a teraz to jak czegoś nie znajdą w internecie to zaraz nie mają zadania;D i taki 18latek myśli,że skonczy szkole i jest dojrzały... Myśli ,że używki czynią go takim,a to GÓWNO prawda..;D

JuniorMandarino
JuniorMandarino
  14 lutego 2013

Emm.. Kolego wyżej owszem masz racje, wielu z nas było takimi co sami byli nieznośni, tyle że my a obecne pokolenie gimbazy to jest różnica, ponieważ jak np ja to myślałem racjonalnie jak i wielu moich kolegów i koleżanek, a to gówniarstwo byle by się wyszaleć, wkurzyć nauczycieli oraz rówieśników.. Zazwyczaj wyżywanie się na innych to jest coś przynoszonego z domu oraz otoczenia, fakt że nie radzi sobie dziecko z życiem codziennym, przerasta go do tego poziomu że musi po prostu się wyładować na innych (: A co do nauczycieli to im nowsze pokolenia są, tym nowsze powinny być szkolenia dla nauczycieli, bo byle dziecko powie coś nauczycielowi a ten nie wiem co odpowiedzieć.. Sam się uczę jeszcze w szkole i wiem jak to jest, często nauczyciele są gaszeni przez uczniów :)

Eve
Eve
  15 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czyż nie sądzicie,że w tamtych czasach było calkiem inaczej?

Bo było. Ludzie mieli inną mentalność, były inne priorytety.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie sobie radzili bez komputerów, co lepsze bez internetu..

Jeżeli czegoś nie ma, trzeba sobie poradzić bez tego. Dziś, kiedy to 'coś' już jest, człowiekowi sie nie chce, bo nie musi się wysilać, wrzuci hasło w google, który najczęściej potrafi odpowiedzieć na jego pytania.
Po co myśleć, siedzieć nad zadaniem kilka godzin, kiedy można je przepisać z internetu? Myślę, że w ten sposób myśli wielu młodych ludzi. Zresztą, daleko szukać. Wystarczy przejrzeć forum, czasami ktoś prosi, żeby mu coś NAPISAĆ nie pomóc. Lenistwo, szukanie jeleni. :nie:
Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz to jak czegoś nie znajdą w internecie to zaraz nie mają zadania;D

Czasami nawet jak coś jest, to jest to będne. Ciocia wiki dopiero jest porządkowana od niedawna, sporo bzdur w niej było. Dlatego zawsze jak już z niej korzystam, raczej sprawdzam też w innych źródłach.
Konto usunięte
Konto usunięte: i taki 18latek myśli,że skonczy szkole i jest dojrzały...

Często dzieciaki 14-16letnie myślą, że są dojrzałe. Tu już skonczenie szkoły nie pomaga. Zresztą, u tych najbardziej 'dorosłych' edukacja konczy się wybitnie szybko. :ninja:
Mam dwadzieścia lat, nawet za moich czasów, jak ja byłam w gimnazjum, za malowanie włosów było obniżane sprawowanie, za makijaż podobnie. A teraz? Dziewczynki w podstawówce mają włosy w kolorach tęczy, krowie rzęsy, klną gorzej od szewca. 15letni chlopiec otwarcie proponuje mi tutaj seks, o czym to świadczy? Rodzice często nie wiedzą co się dzieje z ich dzieckiem, są nieświadomi. Nie wiem, może po części to ich wina, ale z tego co często obserwuję, to zdemoralizowany młody człowiek potrafi w swoją demoralizację wciągnąć innych.
Konto usunięte
Konto usunięte: Myśli ,że używki czynią go takim,a to GÓWNO prawda..;D

Ta, łatwy dostęp do tego całego 'gówna' dla dzieciaków mnie przeraża.
Nie wiem jak Wy, ale coraz częściej się spotykam ze stwierdzeniem, że jeżeli to w młodych ludziach jest przyszłość tego kraju, to on nie ma żadnej przyszłości. Jaki macie do tego stosunek?
M0niolek
M0niolek
  15 lutego 2013
Eve
Eve: Ta, łatwy dostęp do tego całego 'gówna' dla dzieciaków mnie przeraża. Nie wiem jak Wy, ale coraz częściej się spotykam ze stwierdzeniem, że jeżeli to w młodych ludziach jest przyszłość tego kraju, to on nie ma żadnej przyszłości. Jaki macie do tego stosunek?


no dokładnie, to będzie jeden wielki chaos...
Eve
Eve
  16 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to będzie jeden wielki chaos...


Czasami jak siedzę na czacie i tak patrzę na pisownie niektórych dzieciaków, to chyba zaczyna się w ogóle tworzyć nowy język :woot:
Przynajmniej nowe jego zasady. o.O
Pjotrek
Pjotrek
  16 lutego 2013

dziadziejecie ;D zapomniał wół jak cielęciem był

M0niolek
M0niolek
  16 lutego 2013
Eve
Eve: M0niolek: to będzie jeden wielki chaos... Czasami jak siedzę na czacie i tak patrzę na pisownie niektórych dzieciaków, to chyba zaczyna się w ogóle tworzyć nowy język Przynajmniej nowe jego zasady. o.O


A no.. jeszcze jak zakładają nowy pokój z bykiem w nazwie;D masakra;x aż chce się slownikiem uderzyć; >
M0niolek
M0niolek
  16 lutego 2013
Pjotrek
Pjotrek: dziadziejecie ;D zapomniał wół jak cielęciem był


akurat jestem w tym wieku, o którym jest mowa:) no i jakoś nie palę, nie piję,nie ćpam, nie robie nic na pokaz, jestem sobą;> i dobrze mi z tym:)
M0niolek
M0niolek
  16 lutego 2013
Pjotrek
Pjotrek: dziadziejecie ;D zapomniał wół jak cielęciem był
akurat jestem w tym wieku, o którym jest mowa:) no i jakoś nie palę, nie piję,nie ćpam, nie robie nic na pokaz, jestem sobą;> i dobrze mi z tym:)
Pjotrek
Pjotrek
  16 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat jestem w tym wieku, o którym jest mowa:) no i jakoś nie palę, nie piję,nie ćpam, nie robie nic na pokaz, jestem sobą;> i dobrze mi z tym:)
wszytko do czasu , zero kontroli ,samo zaparcia i sięgasz bo jedno czy drugie :D
Eve
Eve
  16 lutego 2013
Pjotrek
Pjotrek: wszytko do czasu , zero kontroli ,samo zaparcia i sięgasz bo jedno czy drugie :D


lol, skąd takie założenia?
Jeżeli ktoś czegoś naprawdę nie chce, nikt go do tego nie zmusi.
Pjotrek
Pjotrek
  16 lutego 2013
Eve
Eve: lol, skąd takie założenia? Jeżeli ktoś czegoś naprawdę nie chce, nikt go do tego nie zmusi.


stad ze jak sie nie wyszumi to potem odbija i kiedy zacznie sie życie prawdziwe wszytko potwierdzone na faktach btw odbiłem od tematu gimbazy ;))
M0niolek
M0niolek
  16 lutego 2013
Pjotrek
Pjotrek: wszytko do czasu , zero kontroli ,samo zaparcia i sięgasz bo jedno czy drugie :D


to już dawno musialabym sięgnąć:)
Eve
Eve
  17 lutego 2013
Pjotrek
Pjotrek: stad ze jak sie nie wyszumi to potem odbija

to tak jakbyś gejowi na starość próbował wmówić, że jednak jarają go kobiety i odwrotnie.
Pjotrek
Pjotrek
  18 lutego 2013
Eve
Eve: to tak jakbyś gejowi na starość próbował wmówić, że jednak jarają go kobiety i odwrotnie.


eh zeby został gejem musiał 'spróbować ' by wiedzieć kto go bardziej pociąga kobieta czy facet
AtomPrezes
AtomPrezes
  19 lutego 2013

Jak się chce to można sobie radzić bez wielu rzeczy, tylko po co? Po to są wszelkiego typu wynalazki aby z nich korzystać i ułatwiać sobie życie. Osobiście to ja tak czy inaczej pisząc jakiekolwiek pracę wolę w głównej mierze opierać się na mądrych książkach a nie internecie gdzie jest pełno informacji na dany temat a nie wszystkie są prawdziwe.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.