M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013 (pierwszy post)

czyż nie sądzicie,że w tamtych czasach było calkiem inaczej?:z opowiadań starszych... Ludzie sobie radzili bez komputerów, co lepsze bez internetu..
a teraz to jak czegoś nie znajdą w internecie to zaraz nie mają zadania;D i taki 18latek myśli,że skonczy szkole i jest dojrzały... Myśli ,że używki czynią go takim,a to GÓWNO prawda..;D

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

a teraz nie mają ?:D jak miałam w Gimnazjum dyrektora to go szanowali gorzej jest jak jest dyrektorka -.-

MaQ7
MaQ7
  13 lutego 2013

nie ma twardej reki :P

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

teraz to sie juz nikogo nie boją gówniarze.. przypadek w klasie 2 w gimnazjum.. chlopak zapytal czy moze wyjsc do lazienki, nauczyciielka powiedziala,ze nie bo zaraz dzwonek i zazartowała,ze ma w majtki nasikac... chlopak wzial butelke i nasikal w bultelkę i podniósł do góry i do nauczycielki z tekstem "Chce Pani może się napić" poszli do dyrektora i tak nic sobie z tego nie zrobił młody..

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013
d83dde31 w mojej byłej szkole wezwali by rodzica i zagrozili poprawczakiem oczywiście prawdopodobnie by nie zdał do następnej klasyXD
MaQ7
MaQ7
  13 lutego 2013

pod publike zrobil :P
Swoja droga zaraz pojecie wzgledne jak zdarzyl napelnic butelke i zadac pytanie ^^

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

hahaha jesteś facetem powinieneś wiedziećd83dde03:X

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

no ja tam nie wiem, nie widzialam;) slyszalam od brata:)

MaQ7
MaQ7
  13 lutego 2013

oj no chodzi mi o to ze to zaraz jednak z te 5 minut musialo trwac :P a to juz 1/9 calych zajec ^^
Ja widzialem nagranie z jakiegos gimnazjumczy liceum , jak w trakcie zajec kolezanka "umilala" koledze czas

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

o jejku... co to sie dzieje..

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

Chyba chodziłam do wyjątkowo spokojnych szkół :D u mnie to tylko ubikacje zapychali papierem toaletowym i bile kradli d83dde03

MaQ7
MaQ7
  13 lutego 2013

ja chodzilem do gimnazjum w ktorym jeszcze telefonow komorkowych zbytnio nie bylo ;D

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

moja szkola też była wyjatkowo spokojna;D

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

a teraz w średniej to jest poziom, wiec każdy pilnuje swojego tylka
;)

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

ja w gimnazjum nie miałam telefonu =D dopiero w LO miałam ale go nie brałam do szkoły czego żałuję bo raz z koleżanką zostałam zamknięta w bibliotece przez sprzątaczkę :D na szczęście to był parter i wyszłam przez okno =D

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

hahaha:D ja na wfie w szatni zostalam zamknieta:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.