M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013 (pierwszy post)

czyż nie sądzicie,że w tamtych czasach było calkiem inaczej?:z opowiadań starszych... Ludzie sobie radzili bez komputerów, co lepsze bez internetu..
a teraz to jak czegoś nie znajdą w internecie to zaraz nie mają zadania;D i taki 18latek myśli,że skonczy szkole i jest dojrzały... Myśli ,że używki czynią go takim,a to GÓWNO prawda..;D

MaQ7
MaQ7
  13 lutego 2013

sie dajecie zamykac :P

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

Myślałam że, biblioteka to bezpieczne miejsce d83dde03 później sprawdzałam do kiedy jest otwarta. W sumie nieodpowiedzialni Ci pracownicy nawet nie sprawdzą czy kogoś nie ma w pomieszczeniu :P

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

samo wyszło;D

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

przyznaj się lepiej że, chciałaś być tam zamknięta =D

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

chciałam iść do domu:O a nie siedzieć w szatni;D

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

ja na wfie nigdy z szatni nie korzystałam zawsze przebierałam się w łazience :D teraz wiem że, dobrze postępowałam haha :D

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

u nas lazienki są w szatni;D

MaQ7
MaQ7
  13 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja na wfie nigdy z szatni nie korzystałam zawsze przebierałam się w łazience :D teraz wiem że, dobrze postępowałam haha :D

lazienke tez mozna zamknac chyba :P
Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

ale zamykasz ją osobiście z pełną odpowiedzialnością :P

ABigSmile
ABigSmile
  14 lutego 2013

nie mam zdania na ten temat :D chociażby dlatego że jest wolność słowa każdy robi co mu się podoba .. ; o więc po co nam rozmawiać o tym : > ?

Arwena27
Arwena27
  14 lutego 2013

skąd ty Sara masz już 3 bluzgid83dde31 skoro to Twój pierwszy post hahaha:D zła dziewczynka :P

JuniorMandarino
JuniorMandarino
  14 lutego 2013

A ja jestem abstynentem i nie pochwalam takiego zachowania (:

Arwena27
Arwena27
  14 lutego 2013

Junior i chwała Ci za tod83ddc97 :P

JuniorMandarino
JuniorMandarino
  14 lutego 2013

Coś (:

Strobista
Strobista
  14 lutego 2013

co do wczesniejszego mojego posta nie chodzilo mi tez o to, ze to bylo absolutnie złe:] fakt dzieciarnia w gimnazjum niezle potrafi wkur....ać człowieka, wiem bo sam denerwowalem wielu nauczycieli z kolegami. bardziej chodzilo mi o znalezienie jakiegoś zlotego środka w tym wszystkim:) druga sprawa ze nauczycielem zostawac powinne osoby z konkretna psychiką na te stanowsiko:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.