RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)


Temat dla maturzystów



Przed

Jak przygotowania ?
Jakie tematy wybraliście ?
Którego przedmiotu obawiacie się najbardziej ?


----------------------------------------

Po

Jak wam poszło abiturienci ?



Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
Kate
Kate
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do długiej formy to życzyłabym sobie jakiś w miarę prosty list prywatny

Mówisz - masz;D Zgadzam się ;) Po otrzymaniu arkusza zaraz szybko przewrotka na ostatnią stronę i zaraz wszyscy uśmiech od ucha do ucha ;)
U mnie również było kiepsko słychać, ale po sprawdzeniu odp również jestem zadowolona z całości ;)
Podsumowując:
Język polski podstawa - poziom średni. Praca była w miarę do ogarnięcia, jeżeli dobrze zrozumiało się drugą częśc tematu z "granicy". Czyt.ze zrozumieniem trochę trudniejsze.
Polski rozszerzony - masakra jakaś ;) Tuwim i Osiecka ;) Wbrew pozorom bardzo trudne do zinterpretowania. Mimo to jakoś dałam radę. Ale cudów się nie spodziewam ;)
Matema - totalne nieporozumienie ;) Zastanawiam się, czy przypadkiem nie pomylili arkuszy i nie pisałam czasem matury rozszerzonej. :ninja:
wprawdzie zdałam, ale bez szału. Otwarte zad.to totalna czarna magia. Nigdy orłem z matmy nie byłam, ale zadowolona ze swojego wyniku specjalnie nie jestem;) Najważniejsze, że zdane ;)
W poniedziałek wos, później już tylko ustne. Teraz i tak mam już z górki :mrgreen:
Najgorsze, że ostatni egzamin mam dopiero 25 (polski ustny)
Powodzenia na dodatkowych! ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 maja 2011
...Ignorance is bliss...
sarkilor
sarkilor
  9 maja 2011

Luudzie, nie uczcie się tyle!

Na rozluźnienie(uwaga, hipnotyzuje!!);

http://www.pown.it/2953

miłego wieczora, jutrzejszego dnia, kolejnych dni, tygodnia, miesiąca i najdłuższych wakacji w życiu!! :D

Gutek909
Gutek909
  11 maja 2011

Krótka forma i list z niemca banalne :)
co do słuchanego tekstu i czytanego się nie wypowiadam, bo nawet nie sprawdzałem :)

sarkilor
sarkilor
  17 maja 2011

jutro chemia i historia. Będę za was trzymać kciuka(bo drugiego będę potrzebował do rozwiązywania zadań!) Powodzenia! :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.