Piter
Piter
  3 listopada 2010 (pierwszy post)

ma ktos moze juz jakas stronke z arkuszem i odpowiedziami z dzisiejszej probnej matury ?
jak wrazenia ?

Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Domii92
  3 listopada 2010
Piter
Piter: ma ktos moze juz jakas stronke z arkuszem i odpowiedziami z dzisiejszej probnej matury ?

dołączam sie do pytania ;)

Piter
Piter: jak wrazenia ?

zadania zamkniete nawet spoko, ale otwarte, masakra. .

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

Piter
Piter
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zadania zamkniete nawet spoko, ale otwarte, masakra. .

dokładnie. otwarte to z kosmosu.
ale byli i tacy co rozwiazali .
Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Domii92
  3 listopada 2010
Piter
Piter: dokładnie. otwarte to z kosmosu.

Nie robiliśmy na lekcji dowodów jeszcze, a otwieram a tam w jednym wykaż, a w drugim uzasadnij..
z otwartych zrobilam nierownosc i rownanie a potem z kazdego po troche, wiec troche kiepsko.. ;x

a jak Tobie całość poszła ? :)

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

Piter
Piter
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak Tobie całość poszła ? :)

noo licze na dostateczny na ponad 50 %
cos tam tez popisalem
danych torche powypisywalem
ale wiekszosci nie rozwiazalem

mam nadzieje ze normalna matura bedzie niec prostsza :)
Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Domii92
  3 listopada 2010
Piter
Piter: mam nadzieje ze normalna matura bedzie niec prostsza :)

Oby :)
Żaluje , że nie urodziłam się rok wcześniej, to bym maturke z maty miala zdana na conajmniej 80% ;D

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

karmil007
karmil007
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wrazenia ?


yyy jakoś to będzie :dd
Eccellente
Eccellente
  3 listopada 2010
Piter
Piter: jak wrazenia ?

Nie było najgorzej. ;)

Swoją drogą, wie ktoś czy jutro jest matura próbna z polskiego? Bo coś mi się obiło o uszy a nawet nic o tym nie wiem.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  3 listopada 2010
Piter
Piter: jak wrazenia ?

myślę że nie była trudna, gdybym brał korepetycje, albo gdybym się uczył trochę matematyki, nie bał bym się że nie zdam :)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  3 listopada 2010

Jak dla mnie to nie była trudna.Jestem na siebie zły,bo zadanie z prawdopodobieństwa, z płotkami zwaliłem. Zacząłem dobrze,skończyłem źle i z banalnego zadania ,na pewno nie będę miał 2 pkt.
Zrobiłem nierówność,więc z tego pewnie 2 pkt będą,co do reszty to powypisywałem tylko dane, a więc wątpię czy z tego jakiekolwiek punkty będą.
Zadania zamknięte też były do ogarnięcia, w kilku tylko przypadkach decydowałem się na strzał, mam nadzieję,że skuteczny.

Eccellente
Eccellente
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie to nie była trudna.Jestem na siebie zły,bo zadanie z prawdopodobieństwa, z płotkami zwaliłem. Zacząłem dobrze,skończyłem źle i z banalnego zadania ,na pewno nie będę miał 2 pkt. Zrobiłem nierówność,więc z tego pewnie 2 pkt będą,co do reszty to powypisywałem tylko dane, a więc wątpię czy z tego jakiekolwiek punkty będą. Zadania zamknięte też były do ogarnięcia, w kilku tylko przypadkach decydowałem się na strzał, mam nadzieję,że skuteczny.

Ale się spinacie, to dopiero próbna była.
I tak tą normalną dadzą trudniejszą bo wątpię żeby aż taką łatwą dali, skoro teraz dali i wszyscy ją zdadzą.
;)

Wie ktoś co z tym polskim?
Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale się spinacie, to dopiero próbna była. I tak tą normalną dadzą trudniejszą bo wątpię żeby aż taką łatwą dali, skoro teraz dali i wszyscy ją zdadzą. ;)

No i co z tego ,że próbna.Ale próbna ma swoje określone cele,między innymi sprawdzenie czy zdałoby się tą prawdziwą maturę.
Poza tym pewnie z matematyki za to oceny postawi,więc dobrze byłoby mieć te 30%.
Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Domii92
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym pewnie z matematyki za to oceny postawi,więc dobrze byłoby mieć te 30%.

Geniuszem z maty to ja nigdy nie byłam, ale z zamkniętych mam 15 więc już 30% jest :D.

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Geniuszem z maty to ja nigdy nie byłam, ale z zamkniętych mam 15 więc już 30% jest :D.

Geniuszem to i ja nie byłem, ale chciałbym mieć te 30%. Nie wiem ile mam dobrze jeszcze z tych zamkniętych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.