Piter
Piter
  3 listopada 2010 (pierwszy post)

ma ktos moze juz jakas stronke z arkuszem i odpowiedziami z dzisiejszej probnej matury ?
jak wrazenia ?

IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro teraz dali i wszyscy ją zdadzą.

nie rozśmieszaj mnie, dziś robiliśmy tą maturę na lekcji z panią i już 80 % klasy wie, że nie zdało, dla większości była bardzo trudna.
Eccellente
Eccellente
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozśmieszaj mnie, dziś robiliśmy tą maturę na lekcji z panią i już 80 % klasy wie, że nie zdało, dla większości była bardzo trudna.

Nie była trudna moim zdaniem a wierz mi że z matmy jestem tępa. :ninja: Wystarczyło się przygotować chociaż trochę (czego ja swoją drogą nie zrobiłam), niektóre zadania były naprawdę banalne.
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie była trudna moim zdaniem a wierz mi że z matmy jestem tępa. Wystarczyło się przygotować chociaż trochę (czego ja swoją drogą nie zrobiłam), niektóre zadania były naprawdę banalne.

no ale mówię Ci, że 80 % mojej klasy już wie, że nie zdało, więc chyba jednak nie była taka prosta. A nawet dziś w TV mówili, że matura próbna przerosła polskich uczniów ;)
No i jestem w klasie informatycznej więc w dużej mierze opieramy się na matmie, także humanistom współczuję
Eccellente
Eccellente
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mówię Ci, że 80 % mojej klasy już wie, że nie zdało, więc chyba jednak nie była taka prosta. A nawet dziś w TV mówili, że matura próbna przerosła polskich uczniów ;) No i jestem w klasie informatycznej więc w dużej mierze opieramy się na matmie, także humanistom współczuję

Ja jestem z tych humanistów. ;) Z tym że my mamy bardzo wymagającą nauczycielkę, ja za matmą nie przepadam i nawet miałam poprawkę, ale jakoś ta matura taka trudna mi się nie wydawała, chociaż nie wiem na ile ją napiszę, bo się nie przygotowywałam w ogóle, myślę, że jakbym zajrzała przedtem do starych zeszytów albo notatek z korepetycji to bym ją lekko na min. 70% zdała.Ale czym tu się martwić, jak to próbna jest.
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  4 listopada 2010

Próbna czy nie, to jak bym tej nie zdała to w maju chyba bym na zawał yeb*la przed prawdziwą więc wolę tą mieć zdaną i się mniej stresować na prawdziwej ;)

Eccellente
Eccellente
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Próbna czy nie, to jak bym tej nie zdała to w maju chyba bym na zawał yeb*la przed prawdziwą więc wolę tą mieć zdaną i się mniej stresować na prawdziwej ;)

Ja nawet jak się okaże że z tej próbnej będę miała mniej niż 30% to się nie przejmę bo dopiero od grudnia mam korki do tej prawdziwej, mam nadzieję że uda mi się przerobić większość materiału. Mi aż tak na tej matmie nie zależy, ważne tylko żeby te 30 % uzbierać.
Nemuri
Nemuri
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem z tych humanistów. ;)

i ja także, dla mnie w skali 1-5 matura byla na 3,5 w trudnosci maxymalnie. Spodziewalam sie gorszej, wiekszosc w mojej klasie na pewno zdala,jakies nieliczne wyjatki nie.
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi aż tak na tej matmie nie zależy, ważne tylko żeby te 30 % uzbierać.

to tak jak mnie:mrgreen:
Eccellente
Eccellente
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i ja także, dla mnie w skali 1-5 matura byla na 3,5 w trudnosci maxymalnie. Spodziewalam sie gorszej, wiekszosc w mojej klasie na pewno zdala,jakies nieliczne wyjatki nie.

Zobaczymy jak to będzie, podobno wyniki mają być na początku grudnia. A co do profilów to nie ma reguły bo u nas w zeszły roku najwięcej osób nie zdało obowiązkowej matematyki właśnie w klasie mat-fiz, co mnie trochę dziwi. :woot: 3 osoby tam nie zdały bodajże i jeszcze 1 jakaś z klasy humanistycznej.
Eccellente
Eccellente
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to tak jak mnie

Ja się najbardziej boję o rozszerzony angielski. :ninja:
Nemuri
Nemuri
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na początku grudnia.

heh to akurat mam kolejne probne:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się najbardziej boję o rozszerzony angielski.

a ja o rozszerzoną historie;x a raczej o to jak glupi temat wypracowania będzie:D
Eccellente
Eccellente
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: heh to akurat mam kolejne probne:D

u nas też są... jeszcze 23 polski a 3 grudnia angielski, a w styczniu operon, w ogóle w listopadzie ma być jeszcze jedna jakaś z matmy.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja o rozszerzoną historie;x a raczej o to jak glupi temat wypracowania będzie:D

ja z angielskiego wypracowania się nie boję, bardziej listeningu i gramatyki.
Na jakie studia się wybierasz?
Swoją drogą gratuluję, to niezły hardcore zdawać rozsz. historię. :ninja:
Nemuri
Nemuri
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie studia się wybierasz? Swoją drogą gratuluję, to niezły hardcore zdawać rozsz. historię.

licze,że dostanę się na polityke spoleczna-finanse i zarządzanie usługami społecznymi .
A historia, coz od poczatku mialam rozszerzoną,ale.. no wlasnie.. na jutrzejsze zaliczenia nie chce mi sie uczyc:D

Konto usunięte
Konto usunięte: ma być jeszcze jedna jakaś z matmy.

:tak: tez to slyszalam, po 20 jakos.

Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej listeningu i gramatyki.

osobiscie za angielskim nie przepadam, zdaje niemiecki, ucze sie go..13rok ,wiec zalicze chyba :D
Eccellente
Eccellente
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na jutrzejsze zaliczenia nie chce mi sie uczyc:D

skąd ja to znam :D mi się nigdy nic nie chce, ale zmuszam się jakoś codziennie i poświęcam te 40 minut żeby się uczyć angielskiego. W grudniu jeszcze dojdzie matma. :/

Konto usunięte
Konto usunięte: tez to slyszalam, po 20 jakos.

szczerze to ja się o tym dopiero wczoraj dowiedziałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: osobiscie za angielskim nie przepadam, zdaje niemiecki, ucze sie go..13rok ,wiec zalicze chyba :D

Ja angielski bardzo lubię, myślałam nawet o filologii angielskiej ale stwierdziłam że nic po tym nie ma i wybiłam sobie to z głowy. A niemiecki... uczyłam się przez rok w gimnazjum a potem zrezygnowałam bo nie był obowiązkowy, nie przypadł mi ten język do gustu. :nie:
Nemuri
Nemuri
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze to ja się o tym dopiero wczoraj dowiedziałam.

no tak juz wiem dokladnie ktorego ..od 23..kolejno polski,matma jezyk i dodatkowy. .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.