Piter
Piter
  3 listopada 2010 (pierwszy post)

ma ktos moze juz jakas stronke z arkuszem i odpowiedziami z dzisiejszej probnej matury ?
jak wrazenia ?

Eccellente
Eccellente
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No i co z tego ,że próbna.Ale próbna ma swoje określone cele,między innymi sprawdzenie czy zdałoby się tą prawdziwą maturę

Wiem o tym. Na podstawie wyników z tej próbnej będą układać tą normalną maturę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym pewnie z matematyki za to oceny postawi,więc dobrze byłoby mieć te 30%.

Ano, chyba że tak... mam nadzieję że te 30 uzbieram, nawet nie chce mi się sprawdzać ile bym dostała, może potem tam zaglądnę.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ano, chyba że tak... mam nadzieję że te 30 uzbieram, nawet nie chce mi się sprawdzać ile bym dostała, może potem tam zaglądnę.

No ja już sprawdziłem , i wyszło mi , że mój wynik będzie rzędu 26-30%. Nie ma to jak mieć szczęście:/
Excentrico
Excentrico
  3 listopada 2010
http://d.wiadomosci24.pl/g2/pdf/66_44857370c30969a2a45b708559a77fb6.pdf arkusz
w 26 przedział
w 27 x należy {-pierwiastek z 5, -2 i pierwiastek z 5}
w 28 wyszło mi 9,40 i 41
w 29 AP jest wysokością w trójkącie ABD gdyż kąt APD jest oparty naśrednicy czyli jest prosty
w 30 wystarczyło rozwiązać i wychodziło
w 31 powinno wyjść 500
w 32 wyszedł ciąg geometryczny 3,6,12
w 33 jak dobrze pamiętam 2 pierwiastki z 5
a 34 58km/h i 75km/h

zamkniętych nie podaję, gdyż odp znajdziecie wszędzie.
Najpierw rzuciłam okiem na zamknięte. Nie wydawały się trudne. Gdy doszłam do otwartych byłam przerażona:mrgreen:
Nierówności i równanie rozwiązałam, prawdopodobieństwo też, resztę zadań przeliczyłam w połowie, prawie wszystkie źle, ale dane są wypisane dobrze hahaha :D Ogólnie maturę mam zdaną. ;) ale nie jestem z siebie zadowolona. Jestem humanistką i z tym wiążę mą przyszłość. :D poszłam na maturę jak taki hardcore, nie ucząc się w ogóle. No to następna mam nadzieję, będzie o niebo łatwiejsza ;))
Excentrico
Excentrico
  3 listopada 2010

26. przedział -6 i -5

sadaex
Posty: 11 (po ~850 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sadaex
  3 listopada 2010

No niestety matura byla trudniejsza niz w zeszlym roku bo ja rozwiazywalismy na matmie w szkole. Moim zdaniem ta prawdziwa matura bedzie gdzies na takim samym pozniomie czego sie obawiam to matury z opernu bo to bedzie kosmos. Ogolnie ja rowniez nie ciesze sie z wyniku mojej pracy bo oscyluje tylko gdzies w granicach 70%. To troszeczke malo a zadaniena wykazanie, ze punkt lezy na przekatnej, to moim zdaniem wykraczal poza material podstawowy a tak pozatym wszystko mozna bylo obliczyc. Zadania zamkniete bardzo proste i pierwsze zadania z zadan otwartych tez byly proste. Ps. Excentrico a kto sie przygotowywal na mature hmm??:D heh podejrzewam ze mala garstka ludzi....

Eccellente
Eccellente
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja już sprawdziłem , i wyszło mi , że mój wynik będzie rzędu 26-30%. Nie ma to jak mieć szczęście:/

A otwartych żadnych nie zrobiłeś? Trzeba było chociaż próbować :P
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A otwartych żadnych nie zrobiłeś? Trzeba było chociaż próbować :P

Zrobiłem nierówność,tyle,że chyba zaznaczyłem źle przedział,bo podawałem jeszcze od plus i minus nieskończoności.
Zły jestem na siebie bo zrobiłem też te z płotkami, tyle ,że nie wiem czemu zamiast 5x5x5 zrobiłem 9x9x9 i zamiast 500 ,wyszło mi inaczej :/ Z innych zadań praktycznie tylko próbowałem wypisać dane,ale żadnych konkretnych wyników.
Excentrico
Excentrico
  3 listopada 2010
sadaex
sadaex: Excentrico a kto sie przygotowywal na mature hmm??:D heh podejrzewam ze mala garstka ludzi....


no taaa. ;) no z operonu już pod koniec grudnia. . ;|
Nemuri
Nemuri
  3 listopada 2010
Piter
Piter: jak wrazenia ?

nie jest zle, jak policzylam to w granicach 68-70% sie lapie;)
Eccellente
Eccellente
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrobiłem nierówność,tyle,że chyba zaznaczyłem źle przedział,bo podawałem jeszcze od plus i minus nieskończoności. Zły jestem na siebie bo zrobiłem też te z płotkami, tyle ,że nie wiem czemu zamiast 5x5x5 zrobiłem 9x9x9 i zamiast 500 ,wyszło mi inaczej :/ Z innych zadań praktycznie tylko próbowałem wypisać dane,ale żadnych konkretnych wyników.

Ja zrobiłam te z ciągami i te 2 z równaniami, ale wykresów zapomniałam zrobić. :ninja: Jedno jeszcze zrobiłam jakieś ale treści nie pamiętam :P Ogólnie mam gdzieś jak mi ta próbna poszła, bo się do niej nie przygotowywałam, od grudnia będę miała korepetycje po 2x po 2 godziny tygodniowo, więc mam nadzieję że jakoś to będzie :)
dede9
dede9
  3 listopada 2010

ogólnie dla mnie (pisze rozszerzenie) próbna matura to był pikuś :d
najlepsze były reakcje kolegów z klasy, którzy też nie są orłami z matmy: banał, jak dla gimnazjum itp.
Może faktycznie, jesteśmy dobrze przygotowani, powtórzyliśmy w miesiąc połowę materiału , jednak kombinatoryki miało nie być =p
nie mniej otwarte każde dobrze zrobiłem, w zamkniętych 2 razy się pomyliłem ale to tylko przez pomyłki w liczbach :(
liczę na 90% z tego :D

napisałem w 1h 40min :P

IKnowYouLoveMeGirl
IKnowYouLoveMeGirl
  3 listopada 2010
Niech mi ktoś wyjaśni taką rzecz - jakim ku_wa cudem w zadaniu 6 jest odpowiedź A. Ja z której strony bym nie podszedł to mi wychodziło C.
A matura jak na mój gust, ani prosta, ani trudna - tak średnia. :)
Z zamkniętych mam ok. 18 dobrze, a z otwartymi popisuwy nie dałem, ale źle nie będzie. :D
Jak w OKE nie mają do mnie jakiejś urazy to powinienem zaliczyć tą próbną maturę. :P
Excentrico
Excentrico
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakim ku_wa cudem w zadaniu 6 jest odpowiedź A


zatem.
Log5 5 - log5 125 = 1-3=-2 :mrgreen:
banał.
gorzej z otwartymi. Za dużo tam nie policzyłam :D
IKnowYouLoveMeGirl
IKnowYouLoveMeGirl
  3 listopada 2010
Excentrico
Excentrico: zatem. Log5 5 - log5 125 = 1-3=-2


Ja to zrobiłem wzorem i mi cały czas wychodziło 1/25.
Teraz rzeczywiście - banał. :mrgreen:
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  4 listopada 2010
Piter
Piter: jak wrazenia ?

Zamknięte łatwe, otwarte bardzo trudne.
Ogółem zdałam. A na tym tylko mi zależy jeśli chodzi o matmę.
Byle bym tylko prawdziwą zdała :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.