Ewelinkaaa213
Posty: 1 (po ~134 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Ewelinkaaa213
  21 lipca 2009 (pierwszy post)

WIE KTOŚ MOZE JAK WYGLADA POPRAWKA Z JEZYKA POLSKIEGO W II KL LICEUM??
MOZE MA KTOS PYTANIA KTORE JUZ SIE POLAWILY NA POPRAWCE...???

Rosiczka00
Rosiczka00
  26 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Łeee ,fajnie mieliście. U mnie jesli chodzi o WOS to spokojnie mogę kupic sobie koszulkę z napisem : JESTEM HARDKOREM.

wos miałam rozszerzony, dwie książki do tego, miło wspominam jedynie prawo karne i te dokumenciki ;D
R0YSON
R0YSON
  26 lipca 2009

poprawka z polskiego - nieciekawie, trzeba sie uczyc;))

agasta
agasta
  27 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ez matury będzie miała średnie NIEPEŁNE. matura w dzisiejszych czasach to podstawa,tak samo studia.

nie ma takiego czegos jak niepelne wyksztalcenie po skonczeniu szkoly.

podstawa na studia, ale nie obowiazek licealisty.- przyda sie tylko jesli mysli o dalszym ksztalceniu sie.
Rosiczka00
Rosiczka00
  27 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podstawa na studia, ale nie obowiazek licealisty.- przyda sie tylko jesli mysli o dalszym ksztalceniu sie.

jeśli nie myślała o dalszym kształceniu, to mogła wybrać technikum (może przy odrobinie szczęścia udałoby się zdać egzamin zawodowy chociaż) lub po prostu do zawodówki i mieć zawód.
Po samym liceum, nawet jeśli zda maturę, ale nie planuje nic więcej robić (studia, studium itp) to niestety, ale - szczerze współczuję podejścia do życia.
Ale fakt, niektórych satysfakcjonuje praca za kasą za 600zł.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.