Ewelinkaaa213
Posty: 1 (po ~134 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Ewelinkaaa213
  21 lipca 2009 (pierwszy post)

WIE KTOŚ MOZE JAK WYGLADA POPRAWKA Z JEZYKA POLSKIEGO W II KL LICEUM??
MOZE MA KTOS PYTANIA KTORE JUZ SIE POLAWILY NA POPRAWCE...???

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  21 lipca 2009

do nauki . naucz się cały materiał z którego dostałaś zagadnienia i zdasz na pewno:tak:
Boże,poprawka z polskiego..:zonk:

WyczochranyBober
WyczochranyBober
  21 lipca 2009

Trzeba byc debilem do kwadratu aby miec poprawke z polskiego ... tyle w temacie ;/

NicZaFriko
NicZaFriko
  21 lipca 2009

Ja mam komisa z maty :D ale wale to mam lepsze zycie bez szkoły ,

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba byc debilem do kwadrat


żeby pisać takie brednie... może ma lipna sutyłacjie w rodzinie albo co i nie mógł zaliczyć Polaka ? Pomyśl zanim cos cieciu napiszesz..
NicZaFriko
NicZaFriko
  21 lipca 2009
Ewelinkaaa213
Ewelinkaaa213:


Powiem Ci tak to nauczyciele Ciebie uczący powinni dać Ci materiał który powinnaś opanować, pytania nie sa wymyślane przez jakaś oświatę tylko przez nauczyciela , on powinien o wszystkim Cie poinformować.
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby pisać takie brednie... może ma lipna sutyłacjie w rodzinie albo co i nie mógł zaliczyć Polaka ? Pomyśl zanim cos cieciu napiszesz..

tak,jasne każdy się tak tłumaczy,co ma sytuacja w domu do nauki ? siadasz na dupie i się uczysz:zonk:
malatynka1990
malatynka1990
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Boże,poprawka z polskiego..

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba byc debilem do kwadratu aby miec poprawke z polskiego

po waszych postach widać kto jest debilem do kwadratu :zonk:
anjosia
anjosia
  21 lipca 2009
no wydaje mi się, że z całego roku masz się nauczyć :D
NicZaFriko
NicZaFriko
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak,jasne każdy się tak tłumaczy,co ma sytuacja w domu do nauki ?


ma starsznie dużo a wiem bo ja tak nie zdałem szkoły , moja matka miała wypadek i musiałem isc do pracy utrzymac rodzine.. To nic nie ma do nauki ? jak mi powiesz ze nic to jestes lama tyle.
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po waszych postach widać kto jest debilem do kwadratu

ja mam 5 z polskiego,w liceum,więc nie wiem o co Ci chodzi. I dla mnie nie do pomyślenia jest,że Polka nie jest w stanie zaliczyć materiału z języka polskiego na 2. Toż na tą dwóję to prawie nic nie trzeba o.O Jaki to problem napisać sprawdzian z polskiego na 2 ? Co,nie umiesz zrobć najprostszej analizy wiersza ? nie umiesz się nauczyć ram czasowych epoki ?

Konto usunięte
Konto usunięte: To nic nie ma do nauki ?

no ale to już był taki skrajny przypadek,rzeczywiście w Twoim wypadku mogłeś nie mieć czasu na naukę. Ale takich przypadków jak Twój jest mało.A u mnie w klasie 5 osób ma poprawkę z polskiego. Sytuacja w domu normalna,wszystko w porządku,tylko lenie śmierdzące i tyle.
shamaramorgan
shamaramorgan
  22 lipca 2009

powinnas chyba dostać zagadnienia do poprawki.

Ewelinkaaa213
Ewelinkaaa213: MOZE MA KTOS PYTANIA KTORE JUZ SIE POLAWILY NA POPRAWCE...???

pytania z materiału z całego roku. Swoją drogą trzeba być śmierdzącym leniem, żeby nie zaliczyć w ciągu roku marnych lektur.
malatynka1990
malatynka1990
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 5 z polskiego,w liceum,więc nie wiem o co Ci chodzi.

a ja miałam 4 i co z tego? :ziew:
Konto usunięte
Konto usunięte: I dla mnie nie do pomyślenia jest,że Polka nie jest w stanie zaliczyć materiału z języka polskiego na 2.

równie dobrze mogłabyś powiedzieć że nie do pomyślenia jest aby ktoś nie zaliczył matmy na 2. no co, liczyć każdy umie... :and:
shamaramorgan
shamaramorgan
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: równie dobrze mogłabyś powiedzieć że nie do pomyślenia jest aby ktoś nie zaliczył matmy na 2. no co, liczyć każdy umie...

z tą róznicą, że w matematyce trzeba wykorzystać logiczne myślenie.
Na języku polskim wystarczy zaliczyć lekturę i ma się semestr z głowy.
Rosiczka00
Rosiczka00
  22 lipca 2009

2 klasa liceum, masz maturę za rok z polskiego ?
gratuluję.
ale no cóż, nie każdy musi mieć chociażby wykształcenie średnie :>

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja miałam 4 i co z tego?

no to tylko dowodzi tego,że nie trudno ją zdobyć :tak: nie mówiąc już o 2.

Konto usunięte
Konto usunięte: równie dobrze mogłabyś powiedzieć że nie do pomyślenia jest aby ktoś nie zaliczył matmy na 2. no co, liczyć każdy umie...

no bo dla mnie to jest nie do pomyślenia,że matmy ktoś na 2 może nie zaliczyć :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: z tą róznicą, że w matematyce trzeba wykorzystać logiczne myślenie. Na języku polskim wystarczy zaliczyć lekturę i ma się semestr z głowy

dokładnie

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 klasa liceum, masz maturę za rok z polskiego ? gratuluję.

j.w :PP
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.